Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren Mdrn Trn 200 tenisky pánske kožené zelené 809P07911003

*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 359,90 € -30%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 € -7%
Farba: zelená
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-10 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -15 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Pánske športové tenisky Polo Ralph Lauren – elegancia v športovom štýle

Tenisky Polo Ralph Lauren sú pánska športová obuv, ktorá spája klasický dizajn s modernými riešeniami a ponúka pohodlie a odolnosť. Tento model vyrobený z prírodnej kože s profilovanou podrážkou Vibram je vynikajúcou voľbou pre mužov, ktorí oceňujú ležérny štýl s nádychom luxusu. Ideálne sa hodí do mestských, ležérnych outfitov, ktorým dodáva rafinovaný charakter.

Čím sú tenisky Polo Ralph Lauren 809P07911003.300 výnimočné?

  • Použitie podrážky Vibram zaručuje vynikajúcu priľnavosť a odolnosť proti oderu v rôznych podmienkach
  • Mierne vystužená pätová časť pomáha stabilizovať chodidlo a zvyšuje pohodlie pri každom kroku
  • Zvršok vyrobený z vysokokvalitnej prírodnej kože zaručuje odolnosť a estetický vzhľad obuvi
  • Vnútro vystlané mäkkou prírodnou kožou prispieva k pohodlnému noseniu a správnej ventilácii chodidla
  • Nízky profil zvršku s mierne vystuženým golierom a gumovým lemom podporuje pohodlie a ochranu
  • Hrubá, profilovaná gumová podrážka s výrazným dezénom podporuje stabilitu a priľnavosť na mnohých povrchoch
  • Klasické šnurovanie umožňuje presné prispôsobenie obuvi individuálnym potrebám chodidla
Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Podrážka
profilovaná, gumená
Vložka
prírodná koža
Zapínanie a nastavenie
šnurovanie
Typ podrážky
hrubá, profilovaná
Údaje o produkte
Kód výrobcu
809P07911003.300
Farba
zelená
Značka
Polo Ralph Lauren
Výrobca

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
PPY2-OBM0P6_78X
Materiál
Holeň:
100% Pravá koža, Nylon
Stielka:
100% Pravá koža
Podošva:
100% Guma
Rozmery

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Varick Pp zelená farba, 809P01641002
Tenisky Polo Ralph Lauren Varick Pp
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Bedford Pp tenisky pánske zelené 809P13079003
Polo Ralph Lauren Bedford Pp tenisky pánske
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Train 89 Pp zelená farba, 809965081001
Tenisky Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
154,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Train 89 Rib pánske tenisky zelené na plochom podpätku 809P07284001
Polo Ralph Lauren Train 89 Rib pánske tenisky
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Translucen Rlite Bl 100 zelená farba, 809973999001
Tenisky Polo Ralph Lauren Translucen Rlite Bl 100
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii zelená farba, 809973732004
Semišové tenisky Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Iceberg ICB-One pánske tenisky zelené IU17060Y
Iceberg ICB-One pánske tenisky
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Puma  Rebound Rugged zelená farba,387592
Tenisky Puma Rebound Rugged
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 52,49 €
-10%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
On Cloud 6 Geo tenisky pánske zelené 3MG10424660
On Cloud 6 Geo tenisky pánske
Aktuálna cena:
188,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 209,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Aeronautica Militare SNEAKERS zelená farba, 261SC0276UCT04327
Tenisky Aeronautica Militare SNEAKERS
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Tommy Jeans TJM RETRO BASKET ESS zelená farba, EM0EM01395
Kožené tenisky Tommy Jeans TJM RETRO BASKET ESS
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
Tenisky Stepney Workers Club Amiel S-Strike Geo-Merged pánske, zelená farba, YP03235
Tenisky Stepney Workers Club Amiel S-Strike Geo-Merged
189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Geox U SPHERICA PLUS Fast In pánske, zelená farba, U55MPA06KEKC3704
Tenisky Geox U SPHERICA PLUS Fast In
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Sorel ONA DRIFT zelená farba, 2150881361
Semišové tenisky Sorel ONA DRIFT
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Camper Pelotas Soller zelená farba, K100974-020
Semišové tenisky Camper Pelotas Soller
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky adidas Originals Superstar II zelená farba, IH9315
Tenisky adidas Originals Superstar II
Aktuálna cena:
99,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Coach Mesh Sneaker zelená farba, CAQ28
Tenisky Coach Mesh Sneaker
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Tommy Jeans THE GREENWICH MIX MEDIA zelená farba, EM0EM01586
Tenisky Tommy Jeans THE GREENWICH MIX MEDIA
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky adidas Originals Gazelle MLS zelená farba, IH2626
Tenisky adidas Originals Gazelle MLS
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,95 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPY006 zelená farba, CAMPY006M/6HM1
Tenisky U.S. Polo Assn. CAMPY006
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Aeronautica Militare SC292CT3331 pánske, zelená farba, SC292CT3331
Tenisky Aeronautica Militare SC292CT3331
Aktuálna cena:
61,45 €
Bežná cena: 122,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 122,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Napapijri F5COSMOS01/SYN zelená farba, NP0A88XV WA1
Tenisky Napapijri F5COSMOS01/SYN
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Aeronautica Militare SNEAKERS zelená farba, 252SC0307UPL00278
Semišové tenisky Aeronautica Militare SNEAKERS
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 117,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Semišové tenisky BOSS Kieran zelená farba, 50554611
Semišové tenisky BOSS Kieran
Aktuálna cena:
138,90 €
Bežná cena: 161,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 161,95 €
Tenisky Flamingos Stadion zelená farba, STAMAGES
Tenisky Flamingos Stadion
179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky The Mercer Brand The Brooklyn High zelená farba, ME233014
Kožené tenisky The Mercer Brand The Brooklyn High
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 113,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Michael Kors Rebel zelená farba, 42T4RBFS2D 333
Tenisky Michael Kors Rebel
Aktuálna cena:
97,45 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 194,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske tenisky Armani Exchange zelené XM002623 AF22829 M6265
Pánske tenisky Armani Exchange
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Hoka Bondi 9 pánske tenisky zelené 1162011
Hoka Bondi 9 pánske tenisky
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Translucen Rlite Bl 100 zelená farba, 809973999001
Tenisky Polo Ralph Lauren Translucen Rlite Bl 100
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Varick Pp zelená farba, 809P01641002
Tenisky Polo Ralph Lauren Varick Pp
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Train 89 Rib pánske tenisky zelené na plochom podpätku 809P07284001
Polo Ralph Lauren Train 89 Rib pánske tenisky
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Train 89 Pp zelená farba, 809965081001
Tenisky Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
154,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Bedford Pp zelená farba, 809967889001
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Bedford Pp
134,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Bedford Pp tenisky pánske zelené 809P13079003
Polo Ralph Lauren Bedford Pp tenisky pánske
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii zelená farba, 809973732004
Semišové tenisky Polo Ralph Lauren Hrt Crt Ii
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Court Blade pánske, béžová farba, 809961052005
Tenisky Polo Ralph Lauren Court Blade
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Varick Pp béžová farba, 809974040001
Tenisky Polo Ralph Lauren Varick Pp
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Trackstr 275 biela farba, 809P07293001
Tenisky Polo Ralph Lauren Trackstr 275
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Masters Crt sneakers pánske hnedé 809913423003
Polo Ralph Lauren Masters Crt sneakers pánske
154,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Varick Pp tenisky pánske sivé športové 809P07565003
Polo Ralph Lauren Varick Pp tenisky pánske
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Rlite Court tenisky pánske kožené biele na plochom podpätku 809P07170001
Polo Ralph Lauren Rlite Court tenisky pánske kožené
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Topánky Polo Ralph Lauren Ps 250 čierna farba, 809974016003
Topánky Polo Ralph Lauren Ps 250
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 174,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
Polo Ralph Lauren Varick Pp sneakers pánske čierne 809P15680002
Polo Ralph Lauren Varick Pp sneakers pánske
154,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Trn 89 Pp V2 šedá farba, 809P01637002
Tenisky Polo Ralph Lauren Trn 89 Pp V2
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Varick Sig tenisky pánske kožené čierne 809P13089002
Polo Ralph Lauren Varick Sig tenisky pánske kožené
Aktuálna cena:
138,90 €
Bežná cena: 154,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 154,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Hrt Crt Rib tenisky pánske kožené tmavomodré 809P13080001
Polo Ralph Lauren Hrt Crt Rib tenisky pánske kožené
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
-32%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren Hrt Ct Utily tenisky pánske kožené biele športové 809P07161001
Polo Ralph Lauren Hrt Ct Utily tenisky pánske kožené
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Jermain Lux pánske, biela farba, 809913531001
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Jermain Lux
249,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Masters Crt biela farba, 809P01625002
Tenisky Polo Ralph Lauren Masters Crt
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Train 89 Pp béžová farba, 809940764001
Tenisky Polo Ralph Lauren Train 89 Pp
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 148,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Polo Ralph Lauren Boerum Knit tenisky pánske semišové hnedé športové 809P11047001
Polo Ralph Lauren Boerum Knit tenisky pánske semišové
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Trn 89 Pp V2 béžová farba, 809P01637001
Tenisky Polo Ralph Lauren Trn 89 Pp V2
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Polo Ralph Lauren Bedford Pp tmavomodrá farba, 809P01617003
Semišové tenisky Polo Ralph Lauren Bedford Pp
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
Polo Ralph Lauren Opn Mster Pp tenisky pánske biele 809P13087004
Polo Ralph Lauren Opn Mster Pp tenisky pánske
154,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Topánky Polo Ralph Lauren Polo Crt biela farba, 809834463002
Topánky Polo Ralph Lauren Polo Crt
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Masters Crt biela farba, 809923071002
Kožené tenisky Polo Ralph Lauren Masters Crt
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren tenisky béžové 809P07565004
Polo Ralph Lauren tenisky
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 159,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Polo Ralph Lauren Hrt Crt Rib biela farba, 809P01614001
Tenisky Polo Ralph Lauren Hrt Crt Rib
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 116,90 €