Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Polo Ralph Lauren
4.5

Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový hnedý 405978787

104,90 €
Farba: hnedá
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový hnedý 405978787
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový hnedý 405978787
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Hnedý opasok Polo Ralph Lauren – pánsky semišový opasok – štýlový doplnok

Pánsky opasok Polo Ralph Lauren je všestranný doplnok, ktorý podčiarkuje individuálny štýl a umožňuje pohodlné prispôsobenie. Tento model, vyrobený z kvalitného semišu, je vynikajúcim doplnkom k elegantným aj ležérnym outfitom, prispievajúc k vytváraniu súdržných a premyslených kombinácií.

Čím sa vyznačuje semišový opasok Polo Ralph Lauren?

  • Všestranný dizajn opaska umožňuje jeho využitie v elegantných aj ležérnych kombináciách
  • Vyhotovenie z prírodnej semišovej kože zaisťuje mäkkosť a pohodlie pri nosení
  • Stredná šírka 3 cm uľahčuje prispôsobenie väčšine pútok, pričom zachováva proporcie
  • Vybavený klasickou kovovou prackou, ktorá zaisťuje rýchle a bezpečné zapínanie
  • Hladký povrch materiálu podčiarkuje minimalistický charakter, ľahko kombinovateľný
  • Semišová úprava dodáva doplnku jemný vzhľad, obohacujúc tak každý outfit
Vlastnosti produktu
Pracka
klasická, kovová
Údaje o produkte
Kód výrobcu
405978787
Farba výrobcu
001
Farba
hnedá
Značka
Polo Ralph Lauren
ID produktu
9BYA-PAM02Y_89X
Materiál
Celý produkt:
100% Pravá koža
Rozmery
Šírka pásu:
stredný
Rozmery uvedené pre veľkosť:
105
Šírka opaska:
3 cm
Celková dĺžka opasku:
130 cm

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý 405913730
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 92,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Polo Ralph Lauren hnedá farba, 405761965
Kožený opasok Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Opasok a kožený obal na karty Polo Ralph Lauren pánsky,hnedá farba,405880721002
Opasok a kožený obal na karty Polo Ralph Lauren
168,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový hnedý 405978787
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
94,90 €
Polo Ralph Lauren pánske kožené hnedé 405820098
Polo Ralph Lauren pánske kožené
94,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový hnedý 405979005
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý 405826042002
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý 405898669
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
94,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dickies - Opasok
Dickies - Opasok
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 18,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Marc O'Polo opasok pánsky kožený hnedý 5000011548
Marc O'Polo opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*-30 % s kódom: SALE
BOSS opasok pánsky kožený Erman-L_Sz35 hnedý 50491834
BOSS opasok pánsky kožený Erman-L_Sz35
48,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Tommy Hilfiger hnedá farba, AM0AM14066
Kožený opasok Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS opasok pánsky kožený Connio hnedý 50475116
BOSS opasok pánsky kožený Connio
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Diesel pánsky, hnedá farba
Kožený opasok Diesel
Aktuálna cena:
74,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok HUGO Gelio-B_Sz40 pánsky,hnedá farba,50503404
Kožený opasok HUGO Gelio-B_Sz40
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein opasok pánsky kožený hnedý LV04D7085G
Calvin Klein opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
Levi's opasok pánsky kožený ARLO WIDE PRONG hnedý 007YT
Levi's opasok pánsky kožený ARLO WIDE PRONG
50,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange opasok pánsky kožený hnedý 951186 CC528
Armani Exchange opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Abercrombie & Fitch pánsky, hnedá farba, KI112-5003
Kožený opasok Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger opasok pánsky kožený hnedý
Tommy Hilfiger opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO opasok pánsky kožený hnedý
HUGO opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánsky kožený opasok HUGO Geffrey_Sz35 hnedý 50563654
Pánsky kožený opasok HUGO Geffrey_Sz35
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-35%
Opasok Medicine hnedá farba
Opasok Medicine
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger - Kožený opasok New Denton E367863162
Tommy Hilfiger - Kožený opasok New Denton
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS opasok pánsky kožený hnedý 50529626
BOSS opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Opasok Calvin Klein Jeans pánsky, hnedá farba, K50K512608
Opasok Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový hnedý 405979005
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Opasok a kožený obal na karty Polo Ralph Lauren pánsky,hnedá farba,405880721002
Opasok a kožený obal na karty Polo Ralph Lauren
168,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový hnedý 405978787
Polo Ralph Lauren opasok pánsky semišový
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý 405913730
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 92,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Polo Ralph Lauren hnedá farba, 405761965
Kožený opasok Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
Polo Ralph Lauren pánske kožené hnedé 405820098
Polo Ralph Lauren pánske kožené
94,90 €
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
94,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý 405826042002
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
94,90 €
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený hnedý 405898669
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
94,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren pletený opasok pánsky kožený čierny 405805019001
Polo Ralph Lauren pletený opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
88,90 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 98,90 €
Semišový opasok Polo Ralph Lauren pánsky, béžová farba
Semišový opasok Polo Ralph Lauren
102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený tmavomodrý
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený čierny
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 88,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren - Kožený obojstranný opasok 405800535001
Polo Ralph Lauren - Kožený obojstranný opasok
Aktuálna cena:
106,90 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 118,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Opasok Polo Ralph Lauren pánsky, čierna farba, 405666041
Opasok Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený čierny
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
Kožený opasok Polo Ralph Lauren pánsky,čierna farba,405691693005
Kožený opasok Polo Ralph Lauren
124,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Opasok Polo Ralph Lauren pánsky, zelená farba
Opasok Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
Kožený opasok Polo Ralph Lauren pánsky, čierna farba, 405898668
Kožený opasok Polo Ralph Lauren
89,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren obojstranný opasok pánsky kožený čierny
Polo Ralph Lauren obojstranný opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Polo Ralph Lauren pánsky,čierna farba,405913732
Kožený opasok Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený čierny 405691693001
Polo Ralph Lauren opasok pánsky kožený
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožený opasok Polo Ralph Lauren pánsky,čierna farba,405820098002
Kožený opasok Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €