Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Polo Ralph Lauren
5.0

Polo Ralph Lauren - Pánske polo tričko

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 € -31%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 € -3%
Farba: oranžová
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Polo Ralph Lauren - Pánske polo tričko

Pánska polokošeľa z kolekcie Polo Ralph Lauren. Model vytvorený z hladkej pleteniny.
- Strih slim.
- Model s golierom.
- Krátke zapínanie na gombíky.
- Tenká, málo elastická pletenina.
- Šírka v podpazuší: 50,5 cm.
- Dĺžka: 74 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
710795080025
Farba
oranžová
Značka
Polo Ralph Lauren
Výrobca

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
PPYK-POM053_22X
Zloženie

100% Bavlna
Strih
Výstrih:
s golierom
Strih:
slim fit
Rozmery
Model je vysoký 185 cm a má na sebe veľkosť M

Veľkosti uvedené na štítkoch sa môžu líšiť od objednaných veľkostí v dôsledku použitého prevodného koeficientu – pôvodné veľkosti produktov tejto značky sú veľkosti výrobcu. Pre istotu sa pozrite do tabuľky veľkostí.

Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko Polo Ralph Lauren pánske, oranžová farba, jednofarebné, 710A12491
Polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené oranžové 710680784
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko Polo Ralph Lauren pánske, oranžová farba, jednofarebné, 710A12484
Polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko HUGO pánsky, oranžová farba, jednofarebný
Polo tričko HUGO
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS polo tričko pánske bavlnené Pallas oranžové 50553564
BOSS polo tričko pánske bavlnené Pallas
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 108,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein polo tričko pánske s bavlnou oranžové LV04LF200G
Calvin Klein polo tričko pánske s bavlnou
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton oranžová farba, jednofarebné, 3089U302D
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein úpletové polo tričko pánske bavlnené oranžové LV04LC326G
Calvin Klein úpletové polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športové polo tričko Columbia Cove Beach oranžová farba, jednofarebná, 2119481
Športové polo tričko Columbia Cove Beach
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Hackett London oranžová farba, jednofarebné, HM5600148
Bavlnené polo tričko Hackett London
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange polo tričko pánske s bavlnou oranžové XM001557 AF10363
Armani Exchange polo tričko pánske s bavlnou
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton oranžová farba, jednofarebné, 3089U302D
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face Polo tričko pánske oranžové NF0A2WAZG6I1
The North Face Polo tričko pánske
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko United Colors of Benetton pánske, oranžová farba, melanžové, 115RK301I
Polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein úpletové polo tričko pánske bavlnené oranžové LV04LC326G
Calvin Klein úpletové polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
United Colors of Benetton polo tričko pánske bavlnené s elastanom oranžové 3WG9U301Z
United Colors of Benetton polo tričko pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Pepe Jeans polo tričko pánske bavlnené NEW OLIVER GD oranžové PM542099
Pepe Jeans polo tričko pánske bavlnené NEW OLIVER GD
Aktuálna cena:
34,49 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein polo tričko pánske bavlnené oranžové LV04LB276G
Calvin Klein polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Lacoste pánske, oranžová farba, s potlačou, PH0349
Bavlnené polo tričko Lacoste
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ľanové polo Les Deux Emmanuel oranžová farba, jednofarebné, 1000033
Ľanové polo Les Deux Emmanuel
Aktuálna cena:
52,49 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton oranžová farba, jednofarebné, 3089J3179
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
BOSS Orange polo tričko pánske bavlnené s elastanom Passenger oranžové 50507803
BOSS Orange polo tričko pánske bavlnené s elastanom Passenger
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Tommy Hilfiger polo tričko bavlnené s elastanom oranžové MW0MW17771
Tommy Hilfiger polo tričko bavlnené s elastanom
79,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lacoste polo tričko pánske oranžové DH9992
Lacoste polo tričko pánske
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton ružová farba, jednofarebné, 3089J3179
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lacoste Polo tričko pánske bavlnené s elastanom oranžové PH8184
Lacoste Polo tričko pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Peak Performance oranžová farba, jednofarebný
Bavlnené polo tričko Peak Performance
Aktuálna cena:
40,49 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Levi's oranžová farba, jednofarebný
Bavlnené polo tričko Levi's
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko HUGO oranžová farba,s nášivkou,50490770
Bavlnené polo tričko HUGO
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
Objavte produkty Polo Ralph Lauren
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko Polo Ralph Lauren pánske, oranžová farba, jednofarebné, 710A12484
Polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené oranžové 710680784
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko Polo Ralph Lauren pánske, oranžová farba, jednofarebné, 710A12491
Polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren Polo tričko pánske bavlnené zelené 710680784
Polo Ralph Lauren Polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren žltá farba, jednofarebné, 710A12934
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren - Pánske polo tričko
Polo Ralph Lauren - Pánske polo tričko
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren fialová farba, vzorované, 710B13541
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 154,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené béžové 710680784
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené
149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren - Pánske polo tričko 710548797011
Polo Ralph Lauren - Pánske polo tričko
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 124,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, s nášivkou, 710B16616
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren Polo tričko pánske bavlnené zelené 710680784
Polo Ralph Lauren Polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené modré 710680784
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené
149,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren bordová farba, s nášivkou, 710P00095
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
110,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené modré 710B13893
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené
289,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené tmavomodré 710B18828
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené
169,90 €
-33%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko s prímesou ľanu Polo Ralph Lauren biela farba, jednofarebný, 710933390
Polo tričko s prímesou ľanu Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 168,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren modrá farba, vzorované, 710B14509
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené s elastanom tmavomodré 710941439
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené biele 710B16617
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 214,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren biela farba, 710956682
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren biela farba, melanžové, 710666998
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren fialová farba, jednofarebné, 710795080
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren - Polo tričko
Polo Ralph Lauren - Polo tričko
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren Sskccmslm24 Short Sleeve tmavomodrá farba, vzorované, 710971839
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren Sskccmslm24 Short Sleeve
Aktuálna cena:
128,90 €
Bežná cena: 214,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo tričko s prímesou ľanu Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba,jednofarebné,710900790
Polo tričko s prímesou ľanu Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
74,95 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske s bavlnou biele 710B19737
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske s bavlnou
169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené hnedé 710704319
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 145,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren zelená farba, jednofarebné
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené béžové 710680784
Polo Ralph Lauren polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren ružová farba,jednofarebné,710782592
Bavlnené polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 124,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €