Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Armani Exchange

Polo tričko Armani Exchange dámske, tmavomodrá farba, XW000887 AF10819

-15%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
49,99 €
Bežná cena: 86,90 € -42%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 € -15%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Polo tričko Armani Exchange

Polo tričko z kolekcie Armani Exchange. Model vyrobený z tenkej, elastickej pleteniny. Model vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu s vysokým obsahom bavlny.
- Voľný strih pre voľnosť pohybu.
- Krátke zapínanie na gombíky umožňuje efektívne vetranie a jednoduché obliekanie a vyzliekanie.
- Model s golierom.
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
XW000887.AF10819.NOS
Farba
čierna
Značka
Armani Exchange
Výrobca

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produktu
PPYA-POD00G_99A
Zloženie
96 % Bavlna, 4 % Elastan
Strih
Výstrih:
na zapínanie
Strih:
relaxed fit
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
Polo tričko Rag & Bone
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 319,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lacoste úpletové polo tričko dámske s viskózou čierne AF2572
Lacoste úpletové polo tričko dámske s viskózou
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Jeans dámske, čierna farba, DW0DW21931
Polo tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
Lacoste polo tričko dámske bavlnené čierne PF7839
Lacoste polo tričko dámske bavlnené
109,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Joop! polo tričko dámske s bavlnou čierne 30100660
Joop! polo tričko dámske s bavlnou
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess Jeans polo tričko dámske čierne W6GRZ1 Z3P32
Guess Jeans polo tričko dámske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnené polo Simona Corsellini čierna farba, A25CPMGE0501
Vlnené polo Simona Corsellini
Aktuálna cena:
89,95 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
Bavlnené polo tričko Lacoste čierna farba, DF5377
Bavlnené polo tričko Lacoste
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
Bavlnené polo tričko Fred Perry čierna farba, G2170
Bavlnené polo tričko Fred Perry
119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Pedro del Hierro dámske, čierna farba, 4532381
Polo tričko Pedro del Hierro
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
HUGO polo tričko dámske s viskózou Dereyel čierne 50564395
HUGO polo tričko dámske s viskózou Dereyel
108,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Lacoste dámske, čierna farba, PF1123
Polo tričko Lacoste
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
adidas tričko dámske čipkované x Farm Rio čierne KR0238
adidas tričko dámske čipkované x Farm Rio
79,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Puma dámske, čierna farba, 632157
Polo tričko Puma
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren polo tričko dámske s bavlnou čierne 211B18200
Polo Ralph Lauren polo tričko dámske s bavlnou
149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Calvin Klein Jeans dámske, čierna farba, LV044D304G
Polo tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Marc Aurel polo tričko dámske s viskózou čierne 8339A11114
Marc Aurel polo tričko dámske s viskózou
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Hugo Blue dámske, čierna farba, 50537426
Polo tričko Hugo Blue
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Jeans dámske, čierna farba, DW0DW21932
Polo tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Levi's polo tričko dámske s bavlnou RORY SS čierne 005JQ-0001
Levi's polo tričko dámske s bavlnou RORY SS
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puma polo tričko dámske bavlnené s elastanom Baby Polo čierne 693848
Puma polo tričko dámske bavlnené s elastanom Baby Polo
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Lacoste dámske, čierna farba, PF5462
Polo tričko Lacoste
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Jeans dámske, čierna farba, DW0DW20296
Polo tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Morgan polo tričko dámske DFESTON čierne DFESTON
Morgan polo tričko dámske DFESTON
43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB polo tričko dámske s viskózou čierne
Answear.LAB polo tričko dámske s viskózou
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger dámske, čierna farba, WW0WW44512
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Isabelle Blanche polo tričko dámske bavlnené čierne IS26SS-C162-T016
Isabelle Blanche polo tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB Polo tričko dámske s viskózou čierne
Answear.LAB Polo tričko dámske s viskózou
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Puma dámske, čierna farba, 629783
Polo tričko Puma
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
Objavte produkty Armani Exchange
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Armani Exchange dámske, oranžová farba, XW000887 AF10819
Polo tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange úpletové polo tričko dámske s viskózou béžové XW001897 AF10352
Armani Exchange úpletové polo tričko dámske s viskózou
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 150,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Armani Exchange dámske, čierna farba, XW001837 AF16294
Tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, tmavomodrá farba, 8NYT70 YJ16Z NOS
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 49,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, čierna farba, XW001850 AF10356
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange čierna farba,
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange
Aktuálna cena:
40,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
Armani Exchange tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené hnedé XW002960 AF10356
Armani Exchange tričko s dlhým rukávom dámske bavlnené
60,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Armani Exchange dámske, biela farba, XW001382 AF16294
Tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
Armani Exchange tričko dámske bavlnené biele XW002768 AF10356
Armani Exchange tričko dámske bavlnené
65,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, zelená farba, XW000387 AF10354
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, bordová farba, XW001459 AF10356
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, žltá farba, XW002327 AF10358
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, čierna farba, XW001358 AF10356
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange čierna farba, XW001456 AF10356
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, biela farba, XW000527 AF10356
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Armani Exchange dámske, biela farba, XW000599 AF10355
Tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,90 €
Armani Exchange basic tričko dámske bavlnené s elastanom biele XW002971 AF16294
Armani Exchange basic tričko dámske bavlnené s elastanom
54,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange čierna farba,, 8NYT94 YJ16Z NOS
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Armani Exchange dámske, šedá farba, 8NYTCX YJG3Z
Tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Armani Exchange dámske, bordová farba, XW001458 AF16294
Tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange ružová farba
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange basic tričko dámske ružové XW000839 AF10356
Armani Exchange basic tričko dámske
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange čierna farba,, 8NYTDH YJ16Z NOS
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange čierna farba, XW001456 AF10356
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, biela farba, XW002316 AF10358
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange bavlnené tričko
Armani Exchange bavlnené tričko
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, čierna farba, 8NYTDL YJ73Z
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Armani Exchange dámske, biela farba, XW000553 AF12064
Bavlnené tričko Armani Exchange
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
Armani Exchange tričko dámske bavlnené s elastanom hnedé XW002811 AF16294
Armani Exchange tričko dámske bavlnené s elastanom
60,90 €