Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
4.9

Ponožky Tommy Jeans 2-pak 701228179,

-16%
Aktuálna cena:
9,99 €(5,00 € / ks)
Bežná cena: 11,90 € -16%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 € -16%
Farba: modrá
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Ponožky Tommy Jeans 2-pak

Krátke ponožky z kolekcie Tommy Jeans. Model vytvorený z elastickej, vzorovanej látky. V balení sú dva páry.

- Vysoký obsah bavlnených vlákien zvyšuje komfort používania.
- Švy chránia pokožku pred podráždením a zaisťujú vysoký komfort pri používaní.
- Na päte silikónová úprava z vnútornej strany bráni zošmyknutiu ponožiek.

Vlastnosti produktu
Multipack
2-pak
Dĺžka ponožiek
nízke, krátke
Údaje o produkte
Kód výrobcu
701228179.NOS
Farba výrobcu
004
Farba
modrá
Značka
Tommy Jeans
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
99KK-LGU0J6_05A
Zloženie

86 % Bavlna, 12 % Polyamid, 2 % Elastan

Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak 701228176
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak 701228177
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak modré 701228223
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky s bavlnou 2-pak modré 701228222
Tommy Jeans ponožky s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak 701228178
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak modré 701228224
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky adidas 3-pak modrá farba, KC9625
Ponožky adidas 3-pak
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky adidas 3-pak modrá farba, KE5504
Ponožky adidas 3-pak
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Puma SPORT LIGHT QUARTER 2-pak modrá farba, 938904
Ponožky Puma SPORT LIGHT QUARTER 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky adidas 3-pak modrá farba, KC9615
Ponožky adidas 3-pak
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
adidas Originals ponožky s bavlnou 6-pak modré KY0916
adidas Originals ponožky s bavlnou 6-pak
22,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky adidas Originals 2-pak fialová farba, JP2499
Ponožky adidas Originals 2-pak
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
Ponožky adidas Originals 3-pak modrá farba, KT1689
Ponožky adidas Originals 3-pak
14,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Ponožky adidas Originals 3-pak modrá farba, KT1694
Ponožky adidas Originals 3-pak
12,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Ponožky adidas 3-pak modrá farba, KC9632
Ponožky adidas 3-pak
11,90 €
Ponožky adidas Originals 3-Stripes 3-pak biela farba, JZ4942
Ponožky adidas Originals 3-Stripes 3-pak
12,90 €
Ponožky Stance A545D21LAE-PUR,
Ponožky Stance
21,90 €
Ponožky adidas Originals 3-Stripes 3-pak JZ4941
Ponožky adidas Originals 3-Stripes 3-pak
12,90 €
adidas Originals ponožky s bavlnou 2-pak modré KX5282
adidas Originals ponožky s bavlnou 2-pak
17,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Fila ponožky 3-pak modré F1185
Fila ponožky 3-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Levi's ponožky s bavlnou 2-pak béžové 37157-1339
Levi's ponožky s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
Ponožky Stance Icon St 200 A546A20IS2-WHT, čierna farba
Ponožky Stance Icon St 200
16,90 €
Ponožky Stance A145A21INS-grey, čierna farba
Ponožky Stance
14,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak biele 701239244
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Puma ponožky s bavlnou QUARTER PLAIN 3-pak sivé 938589
Puma ponožky s bavlnou QUARTER PLAIN 3-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak čierna farba, 701228176
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
adidas Originals ponožky s bavlnou 10-pak viacfarebné KS9809
adidas Originals ponožky s bavlnou 10-pak
34,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak biele 701228224
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Fila 2-pak zelená farba, F9057
Ponožky Fila 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
Objavte produkty Tommy Jeans
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak 701228177
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak 701228178
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak 701228176
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak modré 701228223
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak modré 701228224
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky s bavlnou 2-pak modré 701228222
Tommy Jeans ponožky s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak biele 701228224
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-18%
Ponožky  Tommy Jeans 2-pak čierna farba, 701228179,
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 10,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,95 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 3-pak biela farba
Ponožky Tommy Jeans 3-pak
Aktuálna cena:
12,49 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-16%
Ponožky Tommy Jeans 2-pak biela farba, 701228179,
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak biela farba, 701236476
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-16%
Ponožky Tommy Jeans 2-pak tmavomodrá farba, 701228179,
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak biela farba, 701228178
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak čierna farba, 701228178
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-18%
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak tmavomodrá farba
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 10,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky s bavlnou 2-pak tmavomodré 701228222
Tommy Jeans ponožky s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak béžové 701238946
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky s bavlnou 2-pak biele 701228222
Tommy Jeans ponožky s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans biela farba, 701229686
Ponožky Tommy Jeans
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak tmavomodrá farba, 701228176
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak biele 701239244
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak biela farba, 701228176
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak čierne 701228224
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak tmavomodré 701228224
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak biele 701238785
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak biele 701238786
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak čierna farba, 701228177
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans ponožky 2-pak béžové 701239244
Tommy Jeans ponožky 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Jeans 2-pak tmavomodrá farba, 701228177,
Ponožky Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 10,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,95 €