Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Rifle Tommy Hilfiger dámske, WW0WW43712

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 169,90 € -55%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 € -8%
Farba: modrá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Rifle Tommy Hilfiger

Rifle z kolekcie Tommy Hilfiger, wide leg strih so zvýšeným pásom. Model vytvorený zo spraného denimu. Model je vytvorený z pevnej látky, ktorá udržuje svoj tvar.
- Model obsahuje regenerované vlákna. Zo starého textilného odpadu sa vytvárajú nové vlákna a priadze, ktoré sa používajú na nové odevy.
- Wide leg strih (voľný strih) - rifle mierne vypasované okolo bokov s charakteristickou širokou nohavicou, ktorá sa od pása až po spodok postupne rozširuje. Strih zvýrazňuje zúženie v páse a voľný spodok neobmedzuje v pohybe.
- Model so zvýšeným pásom a zapínaním na gombík a zips.
- Vpredu tri zasúvacie vrecká.
- Dve zasúvacie vrecká na zadku.
- Šírka pása: 35 cm.
- Šírka bokov: 47,5 cm.
- Výška pása: 29 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 28,5 cm.
- Šírka nohavice: 31 cm.
- Vonkajšia dĺžka nohavíc: 103 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 27/32.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips, na gombík
Elastickosť
neelastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
WW0WW43712
Farba
modrá
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
PPYA-SJD05G_55J
Zloženie
100 % Bavlna
Strih
Driek:
vysoký pás
Strih riflí:
wide leg
Rozmery
Modelka je vysoká 180 cm a má na sebe veľkosť 27/32
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Džínsy s prímesou ľanu Tommy Hilfiger dámske, WW0WW44366
Džínsy s prímesou ľanu Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
74,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske modré WW0WW52156
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger modrá farba, WW0WW46484
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger modrá farba, WW0WW48519
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske modré WW0WW48573
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske modré WW0WW51041
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
159,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger modrá farba, WW0WW49387
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger dámske, WW0WW43705
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
67,90 €
Bežná cena: 149,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger dámske, WW0WW46155
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess rifle wide leg dámske modré W6GA82 D0685
Guess rifle wide leg dámske
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifle Lauren Ralph Lauren 200963880
Rifle Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
Answear.LAB rifle wide leg dámske modré
Answear.LAB rifle wide leg dámske
53,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle wide leg dámske modré DW0DW23099
Tommy Jeans rifle wide leg dámske
129,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans široké rifle dámske modré DW0DW23027
Tommy Jeans široké rifle dámske
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Sisley 4MCPLE045
Rifle Sisley
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske džínsy wide leg Answear.LAB z kolekcie Unscripted z kolekcie Unscripted modré
Dámske džínsy wide leg Answear.LAB z kolekcie Unscripted z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
Medicine rifle wide leg dámske modré
Medicine rifle wide leg dámske
42,90 €
-52%
Medicine rifle široké dámske modré
Medicine rifle široké dámske
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,90 €
BOSS Orange rifle wide leg dámske C_MARLENE HR 12. modré 50564409
BOSS Orange rifle wide leg dámske C_MARLENE HR 12.
149,90 €
-50%
Rifle Answear.LAB dámske
Rifle Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,49 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
-50%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifle Kenzo modrá farba, FF62DP2176V3
Rifle Kenzo
Aktuálna cena:
233,99 €
Bežná cena: 469,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 469,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Joop! modrá farba, 30102811
Rifle Joop!
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske rifle wide leg Answear.LAB z kolekcie Unscripted modré
Dámske rifle wide leg Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
-17%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rifle Filippa K 31469.FK
Rifle Filippa K
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Remain Cocoon Denim Pants dámske, 5022691003
Rifle Remain Cocoon Denim Pants
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Pepe Jeans WIDE LEG JEANS UHW JAIMY dámske, PL204740ID1
Rifle Pepe Jeans WIDE LEG JEANS UHW JAIMY
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Mos Mosh Esma modrá farba, 178700
Rifle Mos Mosh Esma
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
-34%
Bavlnené rifle Medicine modrá farba
Bavlnené rifle Medicine
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,30 €
Miss Sixty rifle wide leg dámske modré 6M2JJ4450A
Miss Sixty rifle wide leg dámske
249,90 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
-22%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger dámske, WW0WW43705
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
67,90 €
Bežná cena: 149,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Džínsy s prímesou ľanu Tommy Hilfiger dámske, WW0WW44366
Džínsy s prímesou ľanu Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
74,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske modré WW0WW48573
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske modré WW0WW49970
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger dámske, WW0WW46155
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger modrá farba, WW0WW48519
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske modré WW0WW51041
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
159,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske modré WW0WW52156
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
129,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger modrá farba, WW0WW49387
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger modrá farba, WW0WW46484
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske tmavomodré WW0WW48567
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
129,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske béžové WW0WW49949
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
119,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske tmavomodré WW0WW48567
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske béžové WW0WW49667
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, WW0WW47680
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
86,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske béžové WW0WW49949
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
119,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske biele WW0WW48576
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, WW0WW46731
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 74,95 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger čierna farba, WW0WW49782
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske tmavomodré WW0WW49949
Tommy Hilfiger rifle wide leg dámske
119,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle široké dámske tmavomodré WW0WW49967
Tommy Hilfiger rifle široké dámske
99,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger šedá farba, WW0WW48396
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
84,95 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, WW0WW47695
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger vysoký pás, WW0WW46770
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger vysoký pás, WW0WW47152
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger vysoký pás, WW0WW45679
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger vysoký pás, WW0WW47706
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger stredne vysoký pás, WW0WW48698
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger rifle flare dámske tmavomodré WW0WW48565
Tommy Hilfiger rifle flare dámske
Aktuálna cena:
49,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €