Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
5.0

Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20018

-25%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 109,90 € -39%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 € -25%
Farba: biela
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Rifle Tommy Jeans

Rifle z kolekcie Tommy Jeans, slim straight strih so zvýšeným pásom. Model vytvorený z tuhého denimu.
- Model obsahuje regenerované bavlnené vlákna. Zo starého textilného odpadu sa vytvárajú nové vlákna a priadze, ktoré sa používajú na nové odevy.
- Vpredu tri zasúvacie vrecká.
- Dve zasúvacie vrecká na zadku.
- Šírka pása: 36 cm.
- Šírka bokov: 45 cm.
- Výška pása: 29 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 20 cm.
- Šírka nohavice: 26 cm.
- Dĺžka nohavice: 105 cm.
- Vnútorná dĺžka nohy: 76 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 27/32.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips, na gombík
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
DW0DW20018
Farba
biela
Značka
Tommy Jeans
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPYA-SJD0RI_00J
Zloženie
Základná látka: 99 % Bavlna, 1 % Elastan
Iné látky: 79 % Bavlna, 21 % Regeneračná bavlna
Strih
Driek:
vysoký pás
Strih riflí:
slim fit, straight fit
Rozmery
Modelka je vysoká 177 cm a má na sebe veľkosť 27/32
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW21512
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-52%
Medicine rifle chino dámske biele
Medicine rifle chino dámske
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Filippa K vysoký pás, 31771.FK
Rifle Filippa K
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-22%
Dámske rifle straight Medicine biele
Dámske rifle straight Medicine
Aktuálna cena:
13,90 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Levi's RIBCAGE STRAIGHT ANKLE RIBCAGE STRAIGHT ANKLE dámske, vysoký pás,RIBCAGE STRAIGHT ANKLE
Rifle Levi's RIBCAGE STRAIGHT ANKLE RIBCAGE STRAIGHT ANKLE
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans rifle rovné dámske biele LV047F717G
Calvin Klein Jeans rifle rovné dámske
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Trussardi rifle straight dámske biele P7059000362N
Trussardi rifle straight dámske
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Morgan rifle rovné dámske biele PIJITO1
Morgan rifle rovné dámske
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 57,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Weekend Max Mara MEDINA vysoký pás, 2615131051600
Rifle Weekend Max Mara MEDINA
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 198,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 198,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess rifle straight dámske biele W6GA15 D0705
Guess rifle straight dámske
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle AllSaints TAY stredne vysoký pás, W030EE
Rifle AllSaints TAY
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Gestuz rifle straight dámske GZlivia biele 10911175
Gestuz rifle straight dámske GZlivia
159,90 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske rifle straight Answear.LAB z kolekcie Unscripted biele
Dámske rifle straight Answear.LAB z kolekcie Unscripted
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Guess CELIA vysoký pás, W5GA0Q D5N92
Rifle Guess CELIA
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Abercrombie & Fitch stredne vysoký pás, KI155-5105
Rifle Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans rifle straight dámske biele LV047F712G
Calvin Klein Jeans rifle straight dámske
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger stredne vysoký pás, WW0WW45923
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,95 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Joseph Ribkoff stredne vysoký pás, 261995
Rifle Joseph Ribkoff
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
DKNY rifle straight dámske biele DJ5B4109
DKNY rifle straight dámske
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Lauren Ralph Lauren vysoký pás, 200973689
Rifle Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Hilfiger vysoký pás, WW0WW45677
Rifle Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,95 €
Le Privé rifle straight dámske DEMI JEANS BLANC biele LP00792
Le Privé rifle straight dámske DEMI JEANS BLANC
199,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Guess dámske, vysoký pás, W5RA96 D5M31
Rifle Guess
Aktuálna cena:
85,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Levi's 501® 90S LIGHTWEIGHT vysoký pás, A8421-0016
Rifle Levi's 501® 90S LIGHTWEIGHT
Aktuálna cena:
71,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
Tommy Jeans rifle straight dámske tmavomodré DW0DW23822
Tommy Jeans rifle straight dámske
99,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Rag & Bone vysoký pás, RC5825F7MTE
Rifle Rag & Bone
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Levi's dámske, vysoký pás
Rifle Levi's
Aktuálna cena:
64,95 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Mos Mosh dámske, vysoký pás, 170020
Rifle Mos Mosh
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*-25 % s kódom: SALE
7 FOR ALL MANKIND rifle straight dámske modré 7U4N0120
7 FOR ALL MANKIND rifle straight dámske
249,90 €
-48%
Medicine rifle mom fit dámske modré
Medicine rifle mom fit dámske
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 34,90 €
Objavte produkty Tommy Jeans
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW21512
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle vysoký pás, DW0DW20643
Rifle
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW21519
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle mom fit dámske modré DW0DW22993
Tommy Jeans rifle mom fit dámske
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW22731
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle rovné dámske tmavomodré DW0DW23046
Tommy Jeans rifle rovné dámske
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans stredne vysoký pás, DW0DW21810
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
79,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20586
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle rovné dámske modré DW0DW22660
Tommy Jeans rifle rovné dámske
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans dámske, vysoký pás, DW0DW20451
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans stredne vysoký pás, DW0DW21953
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20644
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle relaxed fit dámske hnedé DW0DW23798
Tommy Jeans rifle relaxed fit dámske
119,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle straight dámske modré DW0DW23100
Tommy Jeans rifle straight dámske
139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW22136
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW21278
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans Rifle rovné dámske sivé DW0DW23045
Tommy Jeans Rifle rovné dámske
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle relaxed fit dámske modré DW0DW23112
Tommy Jeans rifle relaxed fit dámske
99,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans dámske, vysoký pás, DW0DW20169
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle vysoký pás, DW0DW20054
Rifle
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW21978
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans dámske, vysoký pás, DW0DW19772
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW21515
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20498
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle straight dámske modré DW0DW23582
Tommy Jeans rifle straight dámske
79,90 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW20062
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
74,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle slim fit dámske modré DW0DW23158
Tommy Jeans rifle slim fit dámske
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifle Tommy Jeans vysoký pás, DW0DW22139
Rifle Tommy Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle mom fit dámske modré DW0DW23467
Tommy Jeans rifle mom fit dámske
129,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans rifle relaxed fit dámske tmavomodré DW0DW23078
Tommy Jeans rifle relaxed fit dámske
99,90 €