Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Rip Curl

Rip Curl košeľa dámska bavlnená HOTEL MALIBU ružová s pásikavým vzorom 071WSH

70,99 €
Farba: ružová
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Ružová košeľa Rip Curl – ležérna, pásikavá s výšivkami

Košeľa Rip Curl HOTEL MALIBU je dámska košeľa, ktorá zaisťuje pohodlie pri nosení vďaka 100% bavlne a jednoduchému strihu. Krátky rukáv a pásikavý vzor robia z tohto modelu vynikajúci základ pre ležérne letné outfity, zdôrazňujúc ľahkosť a dovolenkový charakter. Detaily v podobe výšiviek jej dodávajú jedinečný výraz.

Charakteristické vlastnosti dámskej bavlnenej košele Rip Curl z kolekcie HOTEL MALIBU

  • Jednoduchý strih zaisťuje voľnosť pohybu, bez obmedzovania postavy
  • Ležérny strih dokonale zapadá do relaxačného štýlu
  • Zo 100% bavlny, čo zaisťuje priedušnosť a mäkkosť na dotyk
  • Krátky, klasický rukáv zaisťuje pohodlie v teplých dňoch
  • Pásikavý vzor dodáva košeli dynamický a módny vzhľad
  • Mäkký klasický golier dodáva košeli tradičný charakter
  • Zapínanie na gombíky umožňuje ľahké obliekanie a nastavenie výstrihu
  • Praktické náprsné vrecká predstavujú funkčný detail
  • Jemné výšivky dodávajú košeli jemný, dekoratívny akcent
Vlastnosti produktu
Typ goliera
klasický, mäkký
Zapínanie
na gombíky
Elastickosť
neelastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
071WSH
Farba výrobcu
4007
Farba
ružová
Značka
Rip Curl
Výrobca

PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j.
FRANCJA; Hossegor
407, avenue de la Tuilerie ; 40150
customer-service@ripcurl.com

ID produktu
PPY2-KDD0K0_30X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Strih
Rukáv:
krátky
Typ rukáva:
klasický
Strih:
jednoduchý
Rozmery
Rozmery uvedené pre veľkosť:
S
Dĺžka:
66 cm
Šírka v podpazuší:
59 cm
Modelka je vysoká 173 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Hodvábna košeľa MAX&Co. ružová farba, voľný strih, so stojačikom, 2416111052200
Hodvábna košeľa MAX&Co.
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 254,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa United Colors of Benetton dámska, ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom
Košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 45,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans košeľová blúzka dámska bavlnená ružová DW0DW22218
Tommy Jeans košeľová blúzka dámska bavlnená
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Marc Aurel košeľa dámska s bavlnou ružová s kvetmi 5345A11195
Marc Aurel košeľa dámska s bavlnou
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa United Colors of Benetton ružová farba, regular, s klasickým golierom, 5SZRDQ0C0
Košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Pinko dámska, ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom
Bavlnená košeľa Pinko
Aktuálna cena:
136,99 €
Bežná cena: 274,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 274,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton košeľa dámska bavlnená ružová hladká 5WPQDQ0AX
United Colors of Benetton košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 35,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ľanová košeľa United Colors of Benetton béžová farba, regular, s klasickým golierom
Ľanová košeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB košeľa dámska ružová s kvetmi
Answear.LAB košeľa dámska
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Guess Jeans biela farba, voľný strih, s klasickým golierom, W5GH98 WH7P1
Bavlnená košeľa Guess Jeans
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mos Mosh košeľa dámska ružová hladká 131731
Mos Mosh košeľa dámska
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Marimekko košeľa dámska rifľová ružová s kvetmi 095192
Marimekko košeľa dámska rifľová
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 324,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Paramidonna košeľa dámska ľanová Ida ružová SS26ISPW-1
Paramidonna košeľa dámska ľanová Ida
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Twinset dámska košeľa s bavlnou ružová pásikavá 261TE2081
Twinset dámska košeľa s bavlnou
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mos Mosh košeľa dámska ružová hladká 131731
Mos Mosh košeľa dámska
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
U.S. Polo Assn. košeľa dámska bavlnená Classic Fit Poplin ružová WUP1306
U.S. Polo Assn. košeľa dámska bavlnená Classic Fit Poplin
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 73,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Samsoe Samsoe SALOVA dámska, ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom, F24300064
Bavlnená košeľa Samsoe Samsoe SALOVA
Aktuálna cena:
64,95 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-26%
Medicine košeľa dámska s viskózou ružová pásikavá
Medicine košeľa dámska s viskózou
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
Marciano by Guess košeľa dámska hodvábna ICON ružová hladká 4RGH24 9719Z
Marciano by Guess košeľa dámska hodvábna ICON
219,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Guess Jeans dámska bavlnená košeľa ružová W6GHC2 WN861
Guess Jeans dámska bavlnená košeľa
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-36%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton košeľa dámska bavlnená ružová 59T7DQ0BH
United Colors of Benetton košeľa dámska bavlnená
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Sandro Ferrone dámska, ružová farba, regular, s klasickým golierom, SFS32YBEMARTORA
Košeľa Sandro Ferrone
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa s prímesou ľanu Levi's NEW CLASSIC FIT BW ružová farba, regular, s klasickým golierom, 34574-0080
Košeľa s prímesou ľanu Levi's NEW CLASSIC FIT BW
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton košeľa dámska z viskózy ružová hladká 5WPWDQ0B0
United Colors of Benetton košeľa dámska z viskózy
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa MAX&Co. dámska, oranžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, 2416111044200
Bavlnená košeľa MAX&Co.
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
-40%
Medicine košeľa dámska bavlnená s elastanom ružová pásikavá
Medicine košeľa dámska bavlnená s elastanom
Aktuálna cena:
11,90 €
Bežná cena: 32,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-34%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Fracomina ružová farba, voľný strih, s klasickým golierom, FS26ST6009W520N8
Košeľa Fracomina
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
MC2 Saint Barth košeľa dámska ružová CYS0001
MC2 Saint Barth košeľa dámska
219,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košeľa Stine Goya ružová farba, regular, s klasickým golierom, SG-PS26-T091-2263P
Košeľa Stine Goya
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
Objavte produkty Rip Curl
*-15 % s kódom: SUMMER
Rip Curl košeľa dámska s viskózou VENTURA červená s kvetmi 06YWSH
Rip Curl košeľa dámska s viskózou VENTURA
60,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená košeľa Rip Curl CALA VADELLA oranžová farba, voľný strih, s klasickým golierom, 05FWSH
Bavlnená košeľa Rip Curl CALA VADELLA
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rip Curl košeľa dámska z viskózy FARM RIO viacfarebná 07PWSH
Rip Curl košeľa dámska z viskózy FARM RIO
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rip Curl blúzka dámska s prímesou ľanu PREMIUM SURF béžová hladká 06UWSH
Rip Curl blúzka dámska s prímesou ľanu PREMIUM SURF
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rip Curl blúzka s ramienkami dámska bavlnená PARADISE CHECK TOP fialová 076WSH
Rip Curl blúzka s ramienkami dámska bavlnená PARADISE CHECK TOP
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rip Curl blúzka s ramienkami dámska bavlnená PARADISE CHECK TOP béžová 076WSH
Rip Curl blúzka s ramienkami dámska bavlnená PARADISE CHECK TOP
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rip Curl blúzka s volánom dámska z viskózy MALIBU COVE viacfarebná s kvetmi 075WSH
Rip Curl blúzka s volánom dámska z viskózy MALIBU COVE
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €