Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Riviera Maison

Riviera Maison sada košíkov na skladovanie574860

209,90 €(69,97 € / ks)
Farba: hnedá
ONE SIZE
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Sada košov na skladovanie Riviera Maison

Sada košov Riviera Maison je praktické a estetické riešenie, ktoré umožňuje efektívne spravovanie priestoru v domácnosti. Tento komplet troch ratanových košov v rôznych veľkostiach vnáša do interiéru organický a rustikálny akcent, výborne sa osvedčuje v obývacej izbe, spálni či kúpeľni. Odolný, tkaný ratan im dodáva jedinečný vzhľad a prispieva k udržaniu poriadku štýlovým spôsobom.

Čím sa vyznačuje sada ratanových košov Riviera Maison?

  • Sada troch košov v rôznych veľkostiach umožňuje komplexnú organizáciu domáceho priestoru
  • Všestranné využitie otvorených stojacich košov umožňuje skladovanie diek, kvetináčov či bielizne
  • Organický a rustikálny štýl s hladkým vzorom sa dokonale hodí k prírodným interiérom
Vlastnosti produktu
Počet kusov v sade
3 ks
Typ koša
bez krytu, stojaci
Údaje o produkte
Kód výrobcu
574860
Farba
hnedá
Značka
Riviera Maison
ID produktu
99KK-OPUZZ4_88X
Materiál
Celý produkt:
100% Ratan
Rozmery
Rozmery:
40 x 35 / cm
Podobné produkty
Ferm Living sada košíkov na skladovanie z papiera 36 x 70 x 48 cm 1104272822
Ferm Living sada košíkov na skladovanie z papiera 36 x 70 x 48 cm
209,90 €
Calma House kôš na skladovanie 30 x 28 cm LYON30CPNAT
Calma House kôš na skladovanie 30 x 28 cm
28,99 €
Zone Denmark kôš na skladovanie z ocele 40,6 x 41,1 cm 10552
Zone Denmark kôš na skladovanie z ocele 40,6 x 41,1 cm
90,99 €
Úložný kôš House Nordic Balerma 3-pak
Úložný kôš House Nordic Balerma 3-pak
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,90 €
Yamazaki kôš na skladovanie z plastu 46 x 29 x 40 cm 3545
Yamazaki kôš na skladovanie z plastu 46 x 29 x 40 cm
82,99 €
Rice kôš na skladovanie z papiera 33 x 33 x 33 cm BSPAP-30G
Rice kôš na skladovanie z papiera 33 x 33 x 33 cm
63,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sada dekoračných košíkov Madam Stoltz 38 x 9 / 45 x 11 / 57 x 14 cm 3-pak béžová farba
Sada dekoračných košíkov Madam Stoltz 38 x 9 / 45 x 11 / 57 x 14 cm 3-pak
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Sada úložných košíkov House Nordic 3-pak
Sada úložných košíkov House Nordic 3-pak
129,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Úložný kôš ferm LIVING Crocodile zelená farba
Úložný kôš ferm LIVING Crocodile
70,99 €
HAY box na skladovanie z plastu 29,5 x 29,5 cm AB634.C262.AF65
HAY box na skladovanie z plastu 29,5 x 29,5 cm
31,99 €
Rice kôš na skladovanie z papiera 20 x 20 x 20 cm BSPAP-20G
Rice kôš na skladovanie z papiera 20 x 20 x 20 cm
36,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Úložný kôš ferm LIVING Pear Braided Storage
Úložný kôš ferm LIVING Pear Braided Storage
50,99 €
Úložný box HAY Colour Crate M / 14 x 26,5 x 34,5 cm fialová farba
Úložný box HAY Colour Crate M / 14 x 26,5 x 34,5 cm
14,99 €
Madam Stoltz polica na skladovanie zo železa 39 x 23 x 49 cm 36735ST
Madam Stoltz polica na skladovanie zo železa 39 x 23 x 49 cm
58,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Úložný nástenný kôš ferm LIVING Apple béžová farba
Úložný nástenný kôš ferm LIVING Apple
159,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Úložný kôš ferm LIVING Donkey béžová farba
Úložný kôš ferm LIVING Donkey
209,90 €
Eva Solo kôš na skladovanie z plastu 48 x 35 x 26 cm 732010013
Eva Solo kôš na skladovanie z plastu 48 x 35 x 26 cm
104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Košík Umbra Bellwood
Košík Umbra Bellwood
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Úložný box HAY Colour Crate M /14 x 26,5 x 34,5 cm zelená farba
Úložný box HAY Colour Crate M /14 x 26,5 x 34,5 cm
14,99 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Úložný kôš Cookini
Úložný kôš Cookini
24,99 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Úložný box HAY Colour Crate XL / 24 x 42 x 68 cm biela farba
Úložný box HAY Colour Crate XL / 24 x 42 x 68 cm
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sada úložných košíkov Affek Design 3-pak
Sada úložných košíkov Affek Design 3-pak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Veko krabice HAY Colour Crate M / 27 x 35 cm bordová farba
Veko krabice HAY Colour Crate M / 27 x 35 cm
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Úložný kôš ferm LIVING Apple
Úložný kôš ferm LIVING Apple
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
Úložný košík Reisenthel M Frame
Úložný košík Reisenthel M Frame
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Úložný box HAY Colour Crate M /14 x 26,5 x 34,5 cm žltá farba
Úložný box HAY Colour Crate M /14 x 26,5 x 34,5 cm
14,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Košík na drevo ferm LIVING Port Wood Basket S
Košík na drevo ferm LIVING Port Wood Basket S
139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Úložný nástenný kôš OYOY Wall Basket Apple béžová farba
Úložný nástenný kôš OYOY Wall Basket Apple
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Úložný košík Reisenthel Homebasket M
Úložný košík Reisenthel Homebasket M
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
Objavte produkty Riviera Maison
Riviera Maison box na skladovanie z mangového dreva 595890
Riviera Maison box na skladovanie z mangového dreva
31,99 €
Riviera Maison škatuľka zo skla 511290
Riviera Maison škatuľka zo skla
70,99 €
Riviera Maison box z mangového dreva 563690
Riviera Maison box z mangového dreva
80,99 €
Riviera Maison box na skladovanie z mangového dreva 595910
Riviera Maison box na skladovanie z mangového dreva
24,99 €
Riviera Maison vešiak nástenný z alumínia 585770
Riviera Maison vešiak nástenný z alumínia
31,99 €
Riviera Maison vešiak stojanový z alumínia 584180
Riviera Maison vešiak stojanový z alumínia
489,90 €
Riviera Maison škatuľka na skladovanie zo skla 585680
Riviera Maison škatuľka na skladovanie zo skla
159,90 €
Riviera Maison vešiak nástenný z alumínia 479880
Riviera Maison vešiak nástenný z alumínia
21,99 €
Riviera Maison sada boxov na skladovanie z mangového dreva 595950
Riviera Maison sada boxov na skladovanie z mangového dreva
55,99 €
Riviera Maison box z MDF dosky 507060
Riviera Maison box z MDF dosky
46,99 €
Riviera Maison kôš na skladovanie z ratanu 574770
Riviera Maison kôš na skladovanie z ratanu
53,99 €
Riviera Maison škatuľka na skladovanie zo skla 585660
Riviera Maison škatuľka na skladovanie zo skla
73,99 €