Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Crash Baggage
4.8

Ruksak Crash Baggage ICON ICONIC 46x32x20 cmšedá farba, veľký, jednofarebný, CB310,ICONIC 46x32x20 cm

*-15 % s kódom: SUMMER
184,90 €
Farba: sivá
Ruksak Crash Baggage ICON ICONIC 46x32x20 cm žltá farba, veľký, jednofarebný, CB310,ICONIC 46x32x20 cm
Ruksak Crash Baggage ICON ICONIC 46x32x20 cm šedá farba, veľký, jednofarebný, CB310,ICONIC 46x32x20 cm
Ruksak Crash Baggage ICON ICONIC 46x32x20 cm čierna farba, veľký, jednofarebný, CB310,ICONIC 46x32x20 cm
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-15 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SUMMER. Extra -10 % v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Ruksak Crash Baggage ICON ICONIC 46x32x20 cm

Batoh z kolekcie Crash Baggage. Model vytvorený z odolnej látky.
- Bočné vrecko na fľašu.
- Na zadnej strane je vrecko, kde si môžete schovať telefón alebo iné nevyhnutnosti.
- Zapínanie na zips.
- Hlavná priehradka zapínaná na zips.
- Vnútorné sieťované vrecko.
- Zmestí sa formát A4.
- Nastaviteľná dĺžka popruhov.
- Úchyt do ruky.
- Výška: 46 cm.
- Hĺbka: 20 cm.
- Spodná šírka: 32 cm.
- Vo vnútri sú vrecká na notebook, tablet a všetky druhy dokumentov.
- ICONIC sa dá ľahko nosiť v ruke alebo na chrbte a dá sa nasadiť aj na kočík vďaka špeciálnemu pásiku na ergonomickom chrbte.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
CB310
Farba
sivá
Značka
Crash Baggage
ID produktu
99KK-PKU01H_90X
Zloženie

100 % Polykarbonát
Podobné produkty
*-15 % s kódom: SUMMER
Crash Baggage ruksak SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm sivý CB324
Crash Baggage ruksak SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm
104,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm šedá farba, veľký, jednofarebný, CB313
Ruksak Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm
129,90 €
adidas ruksak sivý KQ6788
adidas ruksak
43,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Doughnut Christopher Street Cruise III šedá farba, veľký, jednofarebný, D195STC3-0005
Ruksak Doughnut Christopher Street Cruise III
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Herschel Classic™ šedá farba, veľký, jednofarebný, 11544-07318-OS
Ruksak Herschel Classic™
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Fjallraven Kanken Hip Pack šedá farba, veľký, jednofarebný, F23548
Ruksak Fjallraven Kanken Hip Pack
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Eastpak GERYS PRO šedá farba, veľký, EK0A5BL61W71
Ruksak Eastpak GERYS PRO
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Herschel Heritage™ šedá farba, veľký, jednofarebný, 11383-07318-OS
Ruksak Herschel Heritage™
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
Sprayground ruksak z imitácie kože sivý 910B8790NSZ
Sprayground ruksak z imitácie kože
129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Haglöfs L.I.M 25 šedá farba, veľký, jednofarebný, 607691
Ruksak Haglöfs L.I.M 25
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Rains 12790 Trail Clip Front Backpack W3 šedá farba, veľký, jednofarebný, 12790
Ruksak Rains 12790 Trail Clip Front Backpack W3
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Fjallraven Skule 28L šedá farba, veľký, jednofarebná, F23346
Ruksak Fjallraven Skule 28L
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Doughnut Macaroon šedá farba, veľký, jednofarebný, D010-0415
Ruksak Doughnut Macaroon
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 90,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Salomon CROSS 8 šedá farba, malý, jednofarebný, LC2856800
Ruksak Salomon CROSS 8
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Salewa Ultralight 15L šedá farba, malý, jednofarebná, 00.0000001419
Ruksak Salewa Ultralight 15L
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Jack Wolfskin ruksak Velocity 12 sivý A65981
Jack Wolfskin ruksak Velocity 12
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Eastpak šedá farba, veľký, jednofarebný
Ruksak Eastpak
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 67,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
The North Face ruksak Borealis Classic sivý NF00CF9CBI41
The North Face ruksak Borealis Classic
129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Rains 13320 Rolltop Rucksack W3 šedá farba, veľký, jednofarebný, 13320
Ruksak Rains 13320 Rolltop Rucksack W3
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Eastpak VOLKER PRO šedá farba, veľký, s nášivkou, EK0A5BL51W71
Ruksak Eastpak VOLKER PRO
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Rains 13020 Backpacks šedá farba, veľký, jednofarebný
Ruksak Rains 13020 Backpacks
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
Sprayground ruksak sivý 910B9003NSZ
Sprayground ruksak
104,99 €
Ruksak Fjallraven 457.916 šedá farba, veľký, jednofarebný, F23510
Ruksak Fjallraven 457.916
109,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Skladací ruksak TROIKA Black Expandable
Skladací ruksak TROIKA Black Expandable
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Lacoste šedá farba, veľký, jednofarebný, NU5179ZU
Ruksak Lacoste
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Converse šedá farba, veľký, s nášivkou, MA5663
Ruksak Converse
Aktuálna cena:
26,90 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Sandqvist Bernt šedá farba, veľký, vzorovaný, SQA2054
Ruksak Sandqvist Bernt
Aktuálna cena:
124,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 153,90 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Karl Lagerfeld Jeans šedá farba, veľký, jednofarebný, A3M30335
Ruksak Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
Objavte produkty Crash Baggage
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm sivý CB323
Ruksak Crash Baggage SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm
104,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Crash Baggage ruksak SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm sivý CB324
Crash Baggage ruksak SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm
104,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm šedá farba, veľký, jednofarebný, CB313
Ruksak Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm
129,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage CRASH NOT CRASH CRASH NOT CRASH 44x31x18 cm tmavomodrá farba, veľký, jednofarebný, CB320,CRASH NOT CRASH 44x31x18 cm
Ruksak Crash Baggage CRASH NOT CRASH CRASH NOT CRASH 44x31x18 cm
104,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm burgundský CB323
Ruksak Crash Baggage SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm
104,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Crash Baggage ruksak SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm oranžový CB324
Crash Baggage ruksak SOFT TOTE BAG 2.0 37x27x18 cm
104,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm ružová CB323
Ruksak Crash Baggage SOFT RUCKSACK 2.0 42x27x19 cm
104,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm modrá farba, veľký, jednofarebný, CB313
Ruksak Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm
129,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage CNC CRASH NOT CRASH 42x27x19 cm čierna farba, veľký, jednofarebný, CB321,CRASH NOT CRASH 42x27x19 cm
Ruksak Crash Baggage CNC CRASH NOT CRASH 42x27x19 cm
119,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage CRASH NOT CRASH CRASH NOT CRASH 44x31x18 cm čierna farba, veľký, jednofarebný, CB320,CRASH NOT CRASH 44x31x18 cm
Ruksak Crash Baggage CRASH NOT CRASH CRASH NOT CRASH 44x31x18 cm
98,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage CRASH NOT CRASH CRASH NOT CRASH 44x31x18 cm hnedá farba, veľký, jednofarebný, CB320,CRASH NOT CRASH 44x31x18 cm
Ruksak Crash Baggage CRASH NOT CRASH CRASH NOT CRASH 44x31x18 cm
98,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage CNC CRASH NOT CRASH 42x27x19 cm čierna farba, veľký, jednofarebný, CB321,CRASH NOT CRASH 42x27x19 cm
Ruksak Crash Baggage CNC CRASH NOT CRASH 42x27x19 cm
114,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage ICON ICONIC 46x32x20 cm žltá farba, veľký, jednofarebný, CB310,ICONIC 46x32x20 cm
Ruksak Crash Baggage ICON ICONIC 46x32x20 cm
184,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage ICON ICONIC 46x32x20 cm čierna farba, veľký, jednofarebný, CB310,ICONIC 46x32x20 cm
Ruksak Crash Baggage ICON ICONIC 46x32x20 cm
184,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm čierna farba, veľký, jednofarebný, CB313
Ruksak Crash Baggage HARD MESH BACKPACK 46,5x30x16 cm
129,90 €