Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Under Armour
5.0

Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, s potlačou, 1378415

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 38,90 € -25%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 € -6%
Farba: čierna
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour tmavomodrá farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour šedá farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour modrá farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour modrá farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour zelená farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, s potlačou, 1378415
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Ruksak Under Armour

Batoh z kolekcie Under Armour. Model vytvorený z textilného materiálu.
- Zapínanie na zips.
- Úchyt do ruky.
- Nastaviteľná dĺžka popruhov.
- Lemovaný model.
- Zmestí sa formát A4.
- Vrecko na zips na prednej strane.
- Počet vnútorných vreciek: 1.
- Hĺbka: 13 cm.
- Výška: 45 cm.
- Spodná šírka: 30 cm.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
1378415
Farba
čierna
Značka
Under Armour
Výrobca

Under Armour Europe B.V.
Stadionplein 10, 1076CM Amsterdam, Netherlands
eucustomercompliance@underarmour.com

ID produktu
9BYX-PKU09B_99X
Zloženie
100 % Polyester
Podobné produkty
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová taška Under Armour Contain Duo čierna farba
Športová taška Under Armour Contain Duo
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, vzorovaný, 1384672
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová taška Under Armour Contain Duo čierna farba, 1381920
Športová taška Under Armour Contain Duo
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour šedá farba, veľký, s potlačou
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour Flex Trail čierna farba, malý, jednofarebný
Ruksak Under Armour Flex Trail
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Karl Lagerfeld Jeans čierna farba, veľký, vzorovaný, B1M30141
Ruksak Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 188,90 €
Herschel ruksak Kingston čierny 11766-07391
Herschel ruksak Kingston
92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak adidas Pride čierna farba, veľký, s potlačou, IZ5014
Ruksak adidas Pride
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 64,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ruksak Mammut Lithium 15 čierna farba, veľký, jednofarebný
Ruksak Mammut Lithium 15
129,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Rains Book Daypack Large W3 čierna farba, veľký, jednofarebný, 13680-01
Ruksak Rains Book Daypack Large W3
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Herschel Classic™ XL čierna farba, veľký, vzorovaný, 11704-00001-OS
Ruksak Herschel Classic™ XL
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
Ruksak Eastpak čierna farba, veľký, jednofarebný
Ruksak Eastpak
109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Herschel Heritage Backpack čierna farba, veľký, jednofarebný, 11383-05881-OS
Ruksak Herschel Heritage Backpack
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 92,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
New Era ruksak NE MULTI STADIUM čierny 60856131
New Era ruksak NE MULTI STADIUM
43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Eastpak OUT OF OFFICE čierna farba, veľký, jednofarebná, EK0007679Y21
Ruksak Eastpak OUT OF OFFICE
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Converse čierna farba, veľký, s nášivkou
Ruksak Converse
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
Herschel školský ruksak Classic™ čierny 11544-00332
Herschel školský ruksak Classic™
55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Fjallraven F23225.550-550, čierna farba, veľký, jednofarebný
Ruksak Fjallraven
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Eastpak ORBIT čierna farba, malý, jednofarebný, EK000043N981
Ruksak Eastpak ORBIT
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Sprayground ruksak z imitácie kože čierny 910B8663NSZ
Sprayground ruksak z imitácie kože
129,90 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Herschel cestovný ruksak Kaslo Travel čierny 11656-00001
Herschel cestovný ruksak Kaslo Travel
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Herschel Classic™ XL čierna farba, veľký, jednofarebný, 11546-07391-OS
Ruksak Herschel Classic™ XL
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Eastpak DAY PAK'R čierna farba, veľký, vzorovaný, EK0A5BG45W71
Ruksak Eastpak DAY PAK'R
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Alpha Industries čierna farba, veľký, jednofarebný, 156940.03
Ruksak Alpha Industries
Aktuálna cena:
52,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Dickies čierna farba, veľký, jednofarebný
Ruksak Dickies
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Jansport čierna farba, veľký, s potlačou, EK0A5BLIN55
Ruksak Jansport
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
Vans ruksak čierny VN000XJGBF51
Vans ruksak
64,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak EA7 Emporio Armani čierna farba, veľký, jednofarebný, AF19722.7X000113
Ruksak EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Objavte produkty Under Armour
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, jednofarebný, 1388933
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour šedá farba, veľký, s potlačou
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, vzorovaný, 1384672
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour Flex Trail čierna farba, malý, jednofarebný
Ruksak Under Armour Flex Trail
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 91,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová taška Under Armour Contain Duo čierna farba, 1381920
Športová taška Under Armour Contain Duo
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová taška Under Armour Contain Duo čierna farba
Športová taška Under Armour Contain Duo
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour zelená farba, veľký, jednofarebný, 1384462
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour ružová farba, veľký, jednofarebný, 1376456
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 40,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-35%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour modrá farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športový ruksak červený 6000399
Under Armour športový ruksak
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športový ruksak modrý 6000399
Under Armour športový ruksak
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour šedá farba, veľký, s potlačou
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour veľký, jednofarebný, 1364180
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour ružová farba, veľký, s potlačou
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour šedá farba, veľký, vzorovaný, 1384672
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Under Armour športový ruksak tyrkysový 6000399
Under Armour športový ruksak
38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour tmavomodrá farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour ružová farba, veľký, s potlačou
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour šedá farba, veľký, jednofarebná, 6000397
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour šedá farba, veľký, vzorovaný, 1384672
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour zelená farba, veľký, jednofarebný, 1364180
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour šedá farba, veľký, jednofarebný, 1388933
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športový ruksak tmavomodrý 6000399
Under Armour športový ruksak
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour šedá farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour béžová farba, veľký, vzorovaný, 1384672
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour béžová farba, veľký, vzorovaný, 1384672
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ruksak Under Armour čierna farba, veľký, s potlačou, 1378415
Ruksak Under Armour
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €