Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Eva Solo

Rýchlovarná kanvica Eva Solo Nordic Kitchen 1,5 L

-18%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 € -18%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 € -18%
Farba: viacfarebná
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Rýchlovarná kanvica Eva Solo Nordic Kitchen 1,5 L

Rýchlovarná kanvica z kolekcie Eva Solo. Model vyrobený z nerezovej ocele a dreva.
- Jednoduchý a elegantný dizajn.
- Džbán sa otáča o 360 stupňov vzhľadom na základňu a má pohodlnú rukoväť.
- Veľkosti: 20 x 13,5 x 25 cm.
- Ak chcete získať papierovú verziu návodu na použitie, kontaktujte naše oddelenie služieb zákazníkom.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
502741
Farba
viacfarebná
Značka
Eva Solo
Výrobca

3F Studio Sp. z o.o.
ul. Konwiktorska 7 
00-216 Warszawa
b.siwek@3fstudio.com.pl
+48 790 671 366
 

ID produktu
99KK-KBU2AB_MLC
Zloženie

Drevo, Nerezová oceľ, Plast
Podobné produkty
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rýchlovarná kanvica Eva Solo Nordic Kitchen 1,5 L
Rýchlovarná kanvica Eva Solo Nordic Kitchen 1,5 L
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Rýchlovarná kanvica Eva Solo Black 1,5 L
Rýchlovarná kanvica Eva Solo Black 1,5 L
139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rýchlovarná kanvica Eva Solo Rise 1,2 L
Rýchlovarná kanvica Eva Solo Rise 1,2 L
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rýchlovarná kanvica Stelton Emma
Rýchlovarná kanvica Stelton Emma
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 187,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Rýchlovarná kanvica Eva Solo White 1,5 L
Rýchlovarná kanvica Eva Solo White 1,5 L
139,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Rýchlovarná kanvica Stelton EM77 0,5 L čierna farba
Rýchlovarná kanvica Stelton EM77 0,5 L
87,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Rýchlovarná kanvica Stelton Emma
Rýchlovarná kanvica Stelton Emma
219,90 €
Bodum čajník elektrický z plastu 1 l 12270-556EURO-MOMA
Bodum čajník elektrický z plastu 1 l
159,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Rýchlovarná kanvica Stelton EM77
Rýchlovarná kanvica Stelton EM77
189,90 €
Bodum čajník elektrický z plastu 1 l 12270-557EURO-MOMA
Bodum čajník elektrický z plastu 1 l
159,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Rýchlovarná kanvica Stelton EM77
Rýchlovarná kanvica Stelton EM77
109,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Držiak na kuchynské utierky Broste Copenhagen Edda
Držiak na kuchynské utierky Broste Copenhagen Edda
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-22%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lyžička Doing Goods 11 x 2 x 1 cm 4-pak žltá farba
Lyžička Doing Goods 11 x 2 x 1 cm 4-pak
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sada lyžičiek Bloomingville Freydis Spoon
Sada lyžičiek Bloomingville Freydis Spoon
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
&k amsterdam Dekoračný podnos Grape
&k amsterdam Dekoračný podnos Grape
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
Madam Stoltz sada príborov z nehrdzavejúcej ocele 14 x 23 cm AC.1017M
Madam Stoltz sada príborov z nehrdzavejúcej ocele 14 x 23 cm
21,99 €
Poklop na potraviny Madam Stoltz 30 x 13 cm DCI.1052
Poklop na potraviny Madam Stoltz 30 x 13 cm
48,99 €
La Mania hrnček vyrobený z porcelánu 280 ml 5902037040033
La Mania hrnček vyrobený z porcelánu 280 ml
36,99 €
Podložka pod tanier Calma House Golfet 35 x 50 cm
Podložka pod tanier Calma House Golfet 35 x 50 cm
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Otvárač na fľaše Donkey Lovely Leaf
Otvárač na fľaše Donkey Lovely Leaf
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-35%
Keramický hrnček Medicine béžová farba
Keramický hrnček Medicine
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,90 €
Philippi sada nožov z nehrdzavejúcej ocele P189013
Philippi sada nožov z nehrdzavejúcej ocele
73,99 €
Yamazaki dvojposchodový regál kuchynský z ocele 40,9 x 24 x 28 cm 1369
Yamazaki dvojposchodový regál kuchynský z ocele 40,9 x 24 x 28 cm
36,99 €
Sada pohárov na víno Lyngby Glas Juvel 90 ml 6-pak priehľadná farba
Sada pohárov na víno Lyngby Glas Juvel 90 ml 6-pak
27,99 €
Odpadkový kôš Zone Denmark Nova 3 L šedá farba
Odpadkový kôš Zone Denmark Nova 3 L
65,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Etažérka Philippi Fontaine
Etažérka Philippi Fontaine
119,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Organizér do zásuvky na veká Joseph Joseph DrawerStore
Organizér do zásuvky na veká Joseph Joseph DrawerStore
41,99 €
Košík BonBistro Wire
Košík BonBistro Wire
11,99 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Dorre kuchynský teplomer Grad
Dorre kuchynský teplomer Grad
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 29,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,99 €