Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Aniye By
5.0

Šaty Aniye By fialová farba, maxi, priliehavé, 185166

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 279,90 € -35%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 € -5%
Farba: fialová
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Šaty Aniye By

Šaty z kolekcie Aniye By. Model vyrobený elastický materiál, ktorý zvýrazňuje a tvaruje postavu. Polyester zaručuje vysokú odolnosť proti pokrčeniu.
- Vypasovaný strih s efektnými volánikmi.
- V závislosti od usporiadania rukávov sa dá nosiť ako španielsky alebo bateau výstrih.
- Dodatočná vrstva materiálu vo forme podšívky.
- Dĺžka rukáva: 65 cm.
- Šírka v podpazuší: 37 cm.
- Dĺžka šiat: 162 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Dĺžka strihu
maxi
Údaje o produkte
Kód výrobcu
185166
Farba
fialová
Značka
Aniye By
ID produktu
PPY2-SUD0YZ_44X
Zloženie
77 % Polyester, 23 % Elastan
Strih
Rukáv:
dlhý
Výstrih:
španielsky
Strih modelu:
priliehavý
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šaty Aniye By fialová farba, maxi, priliehavé, 185165
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-50%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šaty s prímesou hodvábu Pinko fialová farba, mini, oversize, 102306.A193
Šaty s prímesou hodvábu Pinko
Aktuálna cena:
196,99 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 394,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Patrizia Pepe fialová farba, mini, priliehavá
Šaty Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 489,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 146,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Answear.LAB šaty fialové hladké
Answear.LAB šaty
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Puma šaty HER fialové hladké 694033
Puma šaty HER
48,99 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Elisabetta Franchi priliehavé šaty fialové hladké AM16S61E2
Elisabetta Franchi priliehavé šaty
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 429,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
On šaty na jogu Studio fialové s potlačou 1WF30354390
On šaty na jogu Studio
Aktuálna cena:
125,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Abercrombie & Fitch fialová farba, midi, priliehavá
Šaty Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Herskind fialová farba, maxi, rovný strih
Šaty Herskind
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ľanové šaty Hollister Co. fialová farba, mini, áčkový strih, KI359-5265
Ľanové šaty Hollister Co.
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sisley šaty s rozšíreným strihom fialové hladké 4VGNLV07Y
Sisley šaty s rozšíreným strihom
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Liu Jo šaty fialové WF6153 TS531
Liu Jo šaty
179,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené šaty G-Star A line hdd sw fialová farba, mini, oversize, D27165-D969
Bavlnené šaty G-Star A line hdd sw
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 86,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans šaty s bavlnou fialové hladké DW0DW22331
Tommy Jeans šaty s bavlnou
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šaty BOSS Orange C Danden fialová farba, maxi, áčkový strih, 50553582
Šaty BOSS Orange C Danden
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 248,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-50%
Šaty Artigli fialová farba, mini, rovný strih
Šaty Artigli
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Remain fialová farba, mini, priliehavá
Šaty Remain
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Puma čierna farba, mini, rovný strih, 684974
Šaty Puma
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-16%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šaty Twinset fialová farba, maxi, áčkový strih, 251TS2070
Šaty Twinset
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 529,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Victoria Beckham šaty na ramienka s viskózou fialové hladké 1226WDR006029A
Victoria Beckham šaty na ramienka s viskózou
Aktuálna cena:
729,90 €
Bežná cena: 1209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 769,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šaty Herve Leger Rowan fialová farba, mini, priliehavá, MSB8511984
Šaty Herve Leger Rowan
Aktuálna cena:
349,90 €
Bežná cena: 669,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 369,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Hugo Blue Nopal_B fialová farba, mini, rovný strih, 50552814
Šaty Hugo Blue Nopal_B
Aktuálna cena:
71,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
Answear.LAB šaty s rozšíreným strihom fialové hladké
Answear.LAB šaty s rozšíreným strihom
239,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Hoss Intropia šaty s viskózou fialové 8223245
Hoss Intropia šaty s viskózou
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Karl Lagerfeld Jeans fialová farba, mini, priliehavé, A3W13010
Šaty Karl Lagerfeld Jeans
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Max&Co. šaty MCOSUB hladké 2616221034200
Max&Co. šaty MCOSUB
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šaty MAX&Co. fialová farba, midi, áčkový strih, 2426226111200
Šaty MAX&Co.
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 254,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Abercrombie & Fitch fialová farba, mini, áčkový strih
Šaty Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans šaty fialové LV047F242G
Calvin Klein Jeans šaty
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 57,99 €
Šaty La Petite Française ROGER fialová farba, maxi, áčkový strih, ROGER
Šaty La Petite Française ROGER
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
Objavte produkty Aniye By
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šaty Aniye By fialová farba, maxi, priliehavé, 185165
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-50%
*EXTRA -15 % s kódom:SALE
Šaty Aniye By čierna farba, mini, áčkový strih, 181170
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
138,99 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aniye By šaty béžové 185307
Aniye By šaty
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By šedá farba, mini, priliehavé, 185900
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aniye By šaty čipkované béžové hladké 185276
Aniye By šaty čipkované
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By čierna farba, maxi, priliehavé, 185223
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By béžová farba, mini, áčkový strih, 185819
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-19%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šaty Aniye By čierna farba, maxi, priliehavé, 185191
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By béžová farba, maxi, priliehavé, 185165
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aniye By šaty ružové hladké 185171
Aniye By šaty
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-20%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Šaty Aniye By bordová farba, mini, priliehavé, 185125
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By zelená farba,mini,priliehavá,185117
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By červená farba, maxi, priliehavá, 185788
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
138,99 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aniye By šaty čipkované burgundské 185034
Aniye By šaty čipkované
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By béžová farba, mini, priliehavé, 185137
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By čierna farba, maxi, áčkový strih, 185123
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By bordová farba, maxi, priliehavé, 185140
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 269,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aniye By šaty čipkované čierne hladké 185276
Aniye By šaty čipkované
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By čierna farba, maxi, priliehavá, 185791
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 469,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aniye By šaty s viskózou čierne 185033
Aniye By šaty s viskózou
Aktuálna cena:
319,90 €
Bežná cena: 489,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 339,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By červená farba, maxi, áčkový strih, 185123
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By tyrkysová farba, midi, priliehavá, 181201
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šaty Aniye By biela farba, mini, áčkový strih, 185122
Šaty Aniye By
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €