Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Steve Madden
5.0

Steve Madden šľapky dámske semišové Ellaina hnedé 11005471

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 95,99 € -27%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 € -4%
Farba: hnedá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Žabky Steve Madden semišové – elegancia a pohodlie

Žabky Steve Madden sú dámska obuv, ktorá spája ležérnu uvoľnenosť s elegantným spracovaním. Tento model, vyrobený z mäkkého semišu, zaisťuje pohodlné nosenie a jeho nadčasový dizajn z neho robí ideálnu voľbu pre letné outfity, či už mestské alebo dovolenkové.

Semišové žabky Steve Madden – prečo sa ich oplatí mať v šatníku?

  • Dámske žabky – navrhnuté s ohľadom na voľnosť a ľahkosť počas letných dní
  • Zvršok z semišovej kože – dodáva obuvi elegantný vzhľad a jemnosť na dotyk
  • Gumená podrážka – zaisťuje stabilitu a pohodlie pri každom kroku
  • Univerzálny štýl – spája voľnosť s eleganciou, hodiaci sa k mnohým letným outfitom
  • Otvorená špička – umožňuje voľnosť prstov a vetranie chodidla počas teplých dní
  • Nazúvací dizajn – uľahčuje rýchle obúvanie a vyzúvanie
  • Semišová úprava – dodáva jemný pôvab a podčiarkuje charakter obuvi
Vlastnosti produktu
Podrážka
gumená
Typ podrážky
plochá
Údaje o produkte
Kód výrobcu
11005471.215
Farba
hnedá
Značka
Steve Madden
Výrobca

Steve Madden Europe B.V.
st.Touwslager 12, 5253 NIEUWKUIJK Netherlands
+31 (0) 416 300 470
info@stevemadden.eu

ID produktu
PPY2-KLD1BD_82X
Materiál
Holeň:
Koža
Vnútro:
Koža, Textilný materiál
Podošva:
Syntetický materiál
Rozmery
Dĺžka vložky:
23,5 cm
Rozmery uvedené pre veľkosť:
37
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šľapky Steve Madden Splash dámske, hnedá farba, na plochom podpätku, SM11003722
Šľapky Steve Madden Splash
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden šľapky dámske semišové Trella hnedé 11005446
Steve Madden šľapky dámske semišové Trella
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pollini šľapky dámske kožené hnedé SA28261G0OTD0217
Pollini šľapky dámske kožené
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ipanema šľapky dámske KIREI FEM hnedé 81805-BO418
Ipanema šľapky dámske KIREI FEM
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Copenhagen šľapky dámske kožené hairy leather hnedé CPH791
Copenhagen šľapky dámske kožené hairy leather
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Havaianas šľapky dámske TOP GLOW hnedé 4150163.1976
Havaianas šľapky dámske TOP GLOW
Aktuálna cena:
35,90 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
-13%
Billi Bi šľapky dámske semišové hnedé A9627 555
Billi Bi šľapky dámske semišové
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 184,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Copenhagen šľapky dámske semišové hnedé CPH791
Copenhagen šľapky dámske semišové
99,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Melissa žabky dámske THONG PLATFORM AD hnedé M 38095 BV719
Melissa žabky dámske THONG PLATFORM AD
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 87,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 72,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šľapky Birkenstock Gizeh dámske, hnedá farba, na plochom podpätku, 43753
Šľapky Birkenstock Gizeh
Aktuálna cena:
89,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Melissa žabky dámske HARMONIC JELLY AD hnedé M38105
Melissa žabky dámske HARMONIC JELLY AD
48,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené žabky BOSS Charlize dámske, hnedá farba, na plochom podpätku, 50542228
Kožené žabky BOSS Charlize
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vagabond Shoemakers šľapky dámske semišové EVIE hnedé 6139-040-89
Vagabond Shoemakers šľapky dámske semišové EVIE
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Reef žabky dámske Seaside hnedé CJ9441
Reef žabky dámske Seaside
31,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ipanema šľapky dámske MESH CHIC PL hnedé 83386-BP605
Ipanema šľapky dámske MESH CHIC PL
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Ipanema šľapky dámske ANIMAL PRINT hnedá 83846-BP653
Ipanema šľapky dámske ANIMAL PRINT
24,99 €
-14%
Billi Bi šľapky dámske kožené T7002-085 hnedé T7002-085
Billi Bi šľapky dámske kožené T7002-085
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-10%
Jonak šľapky dámske kožené WITTY CUIR hnedé 3800351
Jonak šľapky dámske kožené WITTY CUIR
Aktuálna cena:
93,90 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Gant šľapky dámske semišové Sunlaz hnedé 32563261
Gant šľapky dámske semišové Sunlaz
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
Medicine šľapky dámske hnedé
Medicine šľapky dámske
16,90 €
Havaianas šľapky dámske SLIM SPLIT hnedé 4150398.00727
Havaianas šľapky dámske SLIM SPLIT
36,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené žabky Birkenstock Gizeh Big Buckle dámske, hnedá farba, na plochom podpätku, 1018785
Kožené žabky Birkenstock Gizeh Big Buckle
Aktuálna cena:
134,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vagabond Shoemakers šľapky dámske kožené ZAIDA hnedé 6109-140-08
Vagabond Shoemakers šľapky dámske kožené ZAIDA
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bianco šľapky dámske BIAMEXICO hnedé 11202462
Bianco šľapky dámske BIAMEXICO
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Billi Bi žabky dámske kožené hnedé A9623 085
Billi Bi žabky dámske kožené
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Crocs šľapky dámske Getaway Platform Toe Loop hnedé 210834.0LF
Crocs šľapky dámske Getaway Platform Toe Loop
48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Gant šľapky dámske semišové Sunlaz hnedé 32563261
Gant šľapky dámske semišové Sunlaz
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
Havaianas šľapky dámske SLIM SQUARE hnedé 4148301.0727
Havaianas šľapky dámske SLIM SQUARE
29,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Melissa žabky dámske FREE THONG LOW AD hnedé M 37956 BV208
Melissa žabky dámske FREE THONG LOW AD
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 65,99 €
Objavte produkty Steve Madden
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šľapky Steve Madden Splash dámske, hnedá farba, na plochom podpätku, SM11003722
Šľapky Steve Madden Splash
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden šľapky dámske semišové Trella hnedé 11005446
Steve Madden šľapky dámske semišové Trella
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden šľapky dámske kožené Maliyah čierne 11003818
Steve Madden šľapky dámske kožené Maliyah
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden šľapky dámske Meira čierne 11005377
Steve Madden šľapky dámske Meira
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden šľapky dámske semišové Meira béžové 11005377
Steve Madden šľapky dámske semišové Meira
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šľapky Steve Madden Musa čierna farba, SM11003835
Šľapky Steve Madden Musa
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové šľapky Steve Madden Mellow hnedá farba, na platforme, 11004849
Semišové šľapky Steve Madden Mellow
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-40%
Šľapky Steve Madden Instep strieborná farba, na vysokom podpätku, SM11003834
Šľapky Steve Madden Instep
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šľapky Steve Madden Destini čierna farba, na vysokom podpätku, 11005153
Šľapky Steve Madden Destini
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden šľapky dámske semišové Mistify béžové 11005536
Steve Madden šľapky dámske semišové Mistify
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené šľapky Steve Madden Sofia dámske, hnedá farba, SM11003523
Kožené šľapky Steve Madden Sofia
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové šľapky Steve Madden Sofia hnedá farba, 11003523
Semišové šľapky Steve Madden Sofia
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové šľapky Steve Madden Arch-F hnedá farba, 11005031
Semišové šľapky Steve Madden Arch-F
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden šľapky dámske béžové
Steve Madden šľapky dámske
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
Steve Madden šľapky dámske semišové Karina hnedé 11005923
Steve Madden šľapky dámske semišové Karina
169,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šľapky Steve Madden Missile béžová farba, SM11003028
Šľapky Steve Madden Missile
Aktuálna cena:
89,90 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené šľapky Steve Madden dámske, hnedá farba
Kožené šľapky Steve Madden
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové sandále Steve Madden My Bestie dámske, hnedá farba, SM11003787
Semišové sandále Steve Madden My Bestie
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šľapky Steve Madden Bigschmona-J béžová farba, na platforme, SM11003858
Šľapky Steve Madden Bigschmona-J
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 71,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden sandále dámske Monat béžové 11005347
Steve Madden sandále dámske Monat
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šľapky Steve Madden Brinley dámske, hnedá farba, na vysokom podpätku, SM11003704
Šľapky Steve Madden Brinley
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-50%
Šľapky Steve Madden Zila Slides dámske, béžová farba, SM11003694
Šľapky Steve Madden Zila Slides
Aktuálna cena:
49,95 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden sandále biele
Steve Madden sandále
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené šľapky Steve Madden Missile-S dámske, čierna farba, SM11003772
Kožené šľapky Steve Madden Missile-S
Aktuálna cena:
83,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Šľapky Steve Madden Agent dámske, čierna farba, SM11003678
Šľapky Steve Madden Agent
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden sandále dámske kožené Odyssey čierna 11003929
Steve Madden sandále dámske kožené Odyssey
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové šľapky Steve Madden Arch-F čierna farba, 11005031
Semišové šľapky Steve Madden Arch-F
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené šľapky Steve Madden dámske, hnedá farba,
Kožené šľapky Steve Madden
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-14%
Steve Madden šľapky dámske semišové Truelove béžové 11005538
Steve Madden šľapky dámske semišové Truelove
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Steve Madden šľapky dámske Seabreeze hnedá 11005485
Steve Madden šľapky dámske Seabreeze
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €