Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Armani Exchange
5.0

Sukňa Armani Exchange béžová farba, midi, puzdrová, 8NYN9A YMH6Z

-34%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 129,90 € -34%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 € -34%
Farba: béžová
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Sukňa Armani Exchange

Sukňa z kolekcie Armani Exchange. Model vyrobený z pleteniny. Polyamid zvyšuje trvanlivosť produktu.
- Výrobok obsahuje materiály vyrobené z recyklovaných vlákien.
- Prispôsobený strih zvýrazňujúci siluetu.
- V páse široký a elastický patent.
- Model bez podšívky.
- Tenká, elastická pletenina.
- Šírka pása: 35,5 cm.
- Dĺžka: 75 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Dĺžka strihu
midi
Podšívka
bez podšívky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
8NYN9A.YMH6Z.NOS
Farba
béžová
Značka
Armani Exchange
Výrobca

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produktu
99KK-SDD03W_01C
Zloženie
65 % Viskóza, 35 % Polyamid
Strih
Strih modelu:
rozšírený
Rozmery
Modelka je vysoká 178 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené na štítkoch sa môžu líšiť od objednaných veľkostí v dôsledku použitého prevodného koeficientu – pôvodné veľkosti produktov tejto značky sú veľkosti výrobcu. Pre istotu sa pozrite do tabuľky veľkostí.

Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Armani Exchange béžová farba, midi, puzdrová, XW001877 AF11957
Sukňa Armani Exchange
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Armani Exchange béžová farba, midi, rovný strih, XW001814 AF18859
Sukňa Armani Exchange
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 185,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange sukňa s viskózou béžová XW002245 AF10352
Armani Exchange sukňa s viskózou
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 141,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Armani Exchange béžová farba, maxi, rovný strih, XW001243 AF16125
Sukňa Armani Exchange
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-44%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená sukňa Kenzo béžová farba, maxi, rovný strih, FF52JU3039DL.11
Bavlnená sukňa Kenzo
Aktuálna cena:
319,90 €
Bežná cena: 579,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 579,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Calvin Klein Jeans béžová farba, maxi, puzdrová, LV047D306G
Sukňa Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Twinset sukňa s viskózou béžová hladká 261TT3293
Twinset sukňa s viskózou
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 200,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 200,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren asymetrická ľanová sukňa béžová 211A12946
Polo Ralph Lauren asymetrická ľanová sukňa
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Marimekko sukňa s bavlnou béžová 095400
Marimekko sukňa s bavlnou
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Hoss Intropia béžová farba, maxi, áčkový strih, 8422449
Sukňa Hoss Intropia
Aktuálna cena:
64,95 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Isabelle Blanche asymetrická sukňa bavlnená béžová hladká IS26SS-G007-T001
Isabelle Blanche asymetrická sukňa bavlnená
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Patrizia Pepe sukňa béžová s pruhmi 2G1081 A735
Patrizia Pepe sukňa
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Day Birger et Mikkelsen Kellie - Bonded Viscose Blend béžová farba, midi, puzdrová, DAY65243264
Sukňa Day Birger et Mikkelsen Kellie - Bonded Viscose Blend
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Joop! béžová farba, midi, rovný strih, 30043075
Sukňa Joop!
Aktuálna cena:
123,99 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Answear.LAB sukňa ľanová béžová hladká
Answear.LAB sukňa ľanová
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená sukňa La Petite Française JAMAL béžová farba, maxi, áčkový strih, JAMAL
Bavlnená sukňa La Petite Française JAMAL
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans sukňa s bavlnou béžová DW0DW22297
Tommy Jeans sukňa s bavlnou
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Forte Forte béžová farba, midi, rovný strih, 14356.myskirt
Sukňa Forte Forte
Aktuálna cena:
223,99 €
Bežná cena: 449,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 449,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa The North Face Quilted Volume béžová farba, midi, áčkový strih, NF0A8E7BBOX1
Sukňa The North Face Quilted Volume
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Marciano by Guess BICE biela farba, midi, rovný strih, 6RGD13 5613Z
Sukňa Marciano by Guess BICE
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa MAX&Co. MCOTRITONE béžová farba, maxi, rovný strih, 2616771023200
Sukňa MAX&Co. MCOTRITONE
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sisley sukňa béžová hladká 4JQML003H
Sisley sukňa
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Pedro del Hierro béžová farba, midi, áčkový strih, 7598317
Sukňa Pedro del Hierro
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Pinko sukňa s ľanom béžová hladká 106535 A34G
Pinko sukňa s ľanom
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 319,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnená sukňa Guess SABINA béžová farba, mini, áčkový strih, V5BD02 Z1152
Vlnená sukňa Guess SABINA
Aktuálna cena:
46,49 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Karl Lagerfeld béžová farba, midi, áčkový strih, A2W12007
Sukňa Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face sukňa béžová NF0A8FHEQLI1
The North Face sukňa
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-41%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Simona Corsellini béžová farba, mini, puzdrová, A24CPGOO01
Sukňa Simona Corsellini
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Guess LISE béžová farba, mini, puzdrová, W4BD53 Z37K0
Sukňa Guess LISE
Aktuálna cena:
41,90 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa United Colors of Benetton béžová farba, mini, áčkový strih, 4962D003X
Sukňa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 54,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Objavte produkty Armani Exchange
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange sukňa s viskózou béžová XW002245 AF10352
Armani Exchange sukňa s viskózou
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 141,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Armani Exchange béžová farba, midi, rovný strih, XW001814 AF18859
Sukňa Armani Exchange
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 185,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Armani Exchange béžová farba, midi, puzdrová, XW001877 AF11957
Sukňa Armani Exchange
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Armani Exchange béžová farba, maxi, rovný strih, XW001243 AF16125
Sukňa Armani Exchange
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Armani Exchange čierna farba, mini, áčkový strih, XW001825 AF19010
Sukňa Armani Exchange
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 141,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sukňa Armani Exchange čierna farba, midi, puzdrová, XW001302 AF10352
Sukňa Armani Exchange
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
-27%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange sukňa modrá s pásikavým vzorom XW002035 AF21535
Armani Exchange sukňa
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 150,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 150,90 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Armani Exchange sukňa rifľová modrá s efektom prania XW002264 AF21338
Armani Exchange sukňa rifľová
Aktuálna cena:
108,99 €
Bežná cena: 173,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €