Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Pepe Jeans
5.0

Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans modrá farba, s polorolákom, PL7000032

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 90,99 € -43%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 € -1%
Farba: modrá
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans ružová farba, s polorolákom, PL7000032
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans modrá farba, s polorolákom, PL7000032
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans béžová farba, s polorolákom, PL7000032
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans

Sveter z kolekcie Pepe Jeans. Model vyrobený z elastickej tkaniny strednej hrúbky. Obsah vlny poskytuje ochranu pred chladom a prídavok polyamidu zvyšuje odolnosť výrobku.
- Voľný strih pre voľnosť pohybu.
- Znížené plecia.
- Model s polorolákom.
- Má bočné rozparky.
- Dĺžka rukáva (meraná od goliera): 76 cm.
- Dĺžka: 58 cm.
- Šírka v podpazuší: 52 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
PL7000032
Farba
modrá
Značka
Pepe Jeans
ID produktu
9BYA-SWD0ML_57X
Zloženie
57 % Akryl, 35 % Polyamid, 6 % Vlna, 2 % Elastan
Strih
Výstrih:
polorolák
Rozmery
Modelka je vysoká 178 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans NAINA dámsky, PL702241
Sveter Pepe Jeans NAINA
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 81,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans modrá farba, ľahký, PL7000035
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-28%
Sveter Medicine modrá farba
Sveter Medicine
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Morgan MREINE červená farba, MREINE
Sveter s prímesou vlny Morgan MREINE
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Morgan MANGUIN ružová farba, MANGUIN
Sveter Morgan MANGUIN
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 70,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Morgan sveter dámsky MSEOUL modrý MSEOUL
Morgan sveter dámsky MSEOUL
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
U.S. Polo Assn. Sveter dámsky bavlnený CREW NECK CABLE modrý WUP0398
U.S. Polo Assn. Sveter dámsky bavlnený CREW NECK CABLE
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,90 €
-26%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kašmírový sveter Weekend Max Mara CENTRO modrá farba, 2615361061600
Kašmírový sveter Weekend Max Mara CENTRO
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 354,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 354,90 €
Polo Ralph Lauren sveter dámsky s prímesou kašmíru modrý 211971865
Polo Ralph Lauren sveter dámsky s prímesou kašmíru
234,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Tommy Hilfiger ľahký, WW0WW45910
Sveter Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vesta United Colors of Benetton dámska, tenká, 124ME10DI
Vesta United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren sveter dámsky bavlnený modrý 211971870
Polo Ralph Lauren sveter dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Morgan modrá farba, ľahký, MISTRA
Sveter Morgan
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Superdry dámsky, s rolákom, W6110580A-CSJ
Sveter Superdry
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Desigual WHISTLER modrá farba, ľahký, 25WWJF40
Sveter Desigual WHISTLER
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Patrizia Pepe modrá farba, ľahký, 8K0377 K307
Sveter s prímesou vlny Patrizia Pepe
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mos Mosh sveter dámsky bavlnený modrý 168060
Mos Mosh sveter dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Morgan MATILD3 dámsky, MATILD3
Sveter s prímesou vlny Morgan MATILD3
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Gestuz Sveter na gombíky dámsky modrý 10911141
Gestuz Sveter na gombíky dámsky
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnený sveter Marc O'Polo modrá farba, 600605960323
Bavlnený sveter Marc O'Polo
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vesta BOSS Feskies modrá farba, 50473237
Vesta BOSS Feskies
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-35%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny IBlues LIRICA modrá farba, ľahký, 2617361041200
Sveter s prímesou vlny IBlues LIRICA
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-26%
Sveter Medicine modrá farba
Sveter Medicine
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 62,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnený sveter BOSS Orange C_Fiambella viac farieb, 50527837
Vlnený sveter BOSS Orange C_Fiambella
Aktuálna cena:
128,99 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
Barbour sveter dámsky bavlnený Fawley modrý LKN1775
Barbour sveter dámsky bavlnený Fawley
104,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vlnený sveter United Colors of Benetton šedá farba, ľahké
Vlnený sveter United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny United Colors of Benetton dámsky, 1032E10BI
Sveter s prímesou vlny United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-39%
Sveter Medicine modrá farba, teplé
Sveter Medicine
Aktuálna cena:
22,90 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton sveter dámsky vlnený modrý 11AHD10G8
United Colors of Benetton sveter dámsky vlnený
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Objavte produkty Pepe Jeans
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans NAINA dámsky, PL702241
Sveter Pepe Jeans NAINA
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 81,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans modrá farba, ľahký, PL7000035
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans IZABEL TURTLENECK dámsky, červená farba, PL702224
Sveter Pepe Jeans IZABEL TURTLENECK
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans čierna farba, PL7000045
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans béžová farba, PL7000046
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans šedá farba, PL7000031
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans ružová farba, s polorolákom, PL7000032
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans béžová farba, s polorolákom, PL7000032
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans NOVA dámsky, ružová farba, tenký, PL702239
Sveter Pepe Jeans NOVA
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 81,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans béžová farba, ľahký, s polorolákom, PL7000026
Sveter Pepe Jeans
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans tmavomodrá farba, ľahký, PL7000012
Sveter Pepe Jeans
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans IZABEL TURTLENECK dámsky, šedá farba, PL702224
Sveter Pepe Jeans IZABEL TURTLENECK
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans čierna farba, ľahké, PL7000001
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans béžová farba, s polorolákom, PL7000016
Sveter Pepe Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans tmavomodrá farba, ľahký, PL7000006
Sveter Pepe Jeans
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans Danna dámsky, biela farba, tenký
Sveter Pepe Jeans Danna
Aktuálna cena:
47,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 95,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans IRMA CREW NECK dámsky, šedá farba, tenký, PL702192
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans IRMA CREW NECK
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 86,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnený sveter Pepe Jeans GRACE LOGO béžová farba, tenký, PL702099
Bavlnený sveter Pepe Jeans GRACE LOGO
Aktuálna cena:
47,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 95,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans PRISCILLA dámsky, tmavomodrá farba, tenký, PL702272
Sveter Pepe Jeans PRISCILLA
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 81,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans šedá farba, PL7000047
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans NICOLE TOP dámsky, čierna farba, tenký, PL702240
Sveter Pepe Jeans NICOLE TOP
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans béžová farba, PL7000056
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans šedá farba, ľahké, PL7000001
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans HILDA dámsky, bordová farba, PL702227
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans HILDA
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 86,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans čierna farba, ľahký, s polorolákom, PL7000026
Sveter Pepe Jeans
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans ružová farba, ľahký, PL7000060
Sveter Pepe Jeans
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans šedá farba, ľahký, PL7000035
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans béžová farba, PL7000045
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 77,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans tmavomodrá farba, PL7000056
Sveter s prímesou vlny Pepe Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sveter Pepe Jeans tmavomodrá farba, s polorolákom, PL7000016
Sveter Pepe Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €