Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld
5.0

Tenisky Karl Lagerfeld Venus dámske, hnedá farba, KL65925

*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 € -38%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 € -7%
Farba: hnedá
Tenisky Karl Lagerfeld VENUS dámske, ružová farba, KL65925
Tenisky Karl Lagerfeld Venus dámske, hnedá farba, KL65925
Tenisky Karl Lagerfeld Venus biela farba, KL65925
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-10 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -15 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Tenisky Karl Lagerfeld Venus

Športová obuv z kolekcie Karl Lagerfeld vyrobená z textilnej látky. Ľahký a pohodlný model ideálny na každodenné nosenie.

- Zaoblená špička.
- Klasické šnurovanie umožňuje individuálne prispôsobenie chodidlu.
- Komfortné vnútro.
- Model s plochou podrážkou.
- Gumená podrážka.

Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Typ podrážky
plochá
Údaje o produkte
Kód výrobcu
KL65925.M2G
Farba
hnedá
Značka
Karl Lagerfeld
Výrobca

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID produktu
PPY2-OBD3FI_88X
Zloženie

Zvršok: Textil
Vnútro: Syntetická látka, Textil
Podrážka: Syntetická látka

Rozmery

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld Zone hnedá farba, KL62930N
Tenisky Karl Lagerfeld Zone
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE hnedá farba, KL63855
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld KOURTNEY hnedá farba, KL63025
Tenisky Karl Lagerfeld KOURTNEY
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Semišové tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI U hnedá farba, KL63509
Semišové tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI U
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE hnedá farba, KL63816
Tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Guess SKROLL dámske, hnedá farba, FLPSKR SUE12
Tenisky Guess SKROLL
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
adidas Originals Gazelle Lo Pro tenisky dámske hnedé KI3578
adidas Originals Gazelle Lo Pro tenisky dámske
Aktuálna cena:
107,90 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky AllSaints Harri Sneaker hnedá farba, W090FD
Kožené tenisky AllSaints Harri Sneaker
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové topánky AllSaints Louise Fringe Ht hnedá farba, W062FE
Semišové topánky AllSaints Louise Fringe Ht
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 298,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Liu Jo CONNOR 01 hnedá farba, BF5069PX002S3830
Semišové tenisky Liu Jo CONNOR 01
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Camper TWS hnedá farba, K201626-019
Kožené tenisky Camper TWS
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-21%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Camper TWS tenisky dámske hnedé K201836-012
Camper TWS tenisky dámske
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Alohas Tb.490 Rife hnedá farba, S100471-52
Semišové tenisky Alohas Tb.490 Rife
179,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nokwol EDEN tenisky dámske kožené hnedé Eden Brown
Nokwol EDEN tenisky dámske kožené
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial hnedá farba, IH1507
Semišové tenisky adidas Originals Handball Spezial
109,90 €
Kožené tenisky Kurt Geiger London Kurt Runner hnedá farba, 5064339619
Kožené tenisky Kurt Geiger London Kurt Runner
194,90 €
Hoff BRIDGE VELCROS CHOCOLATE sneakers dámske kožené hnedé 22661415
Hoff BRIDGE VELCROS CHOCOLATE sneakers dámske kožené
159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Proenza Schouler Arcadia hnedá farba, SH253071
Kožené tenisky Proenza Schouler Arcadia
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 579,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Gola BULLET SUEDE hnedá farba, CLA153TW
Semišové tenisky Gola BULLET SUEDE
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tenisky Steve Madden Possession-E hnedá farba, 11004652
Tenisky Steve Madden Possession-E
119,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Mexx PALMA ORA Sneaker tenisky dámske hnedé MI001001061W
Mexx PALMA ORA Sneaker tenisky dámske
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky MICHAEL Michael Kors Keaton hnedá farba, 43R4KTFS1B
Tenisky MICHAEL Michael Kors Keaton
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 101,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nubukové tenisky Camper Peu Pista GM hnedá farba, K400481-026
Nubukové tenisky Camper Peu Pista GM
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Semišové tenisky Polo Ralph Lauren Bedford hnedá farba, 804975536003
Semišové tenisky Polo Ralph Lauren Bedford
134,90 €
Hoff BRIDGE FL CHOCOLATE tenisky dámske semišové hnedé 22661420
Hoff BRIDGE FL CHOCOLATE tenisky dámske semišové
159,90 €
-10%
Tenisky Keen Jasper dámske, hnedá farba,
Tenisky Keen Jasper
Aktuálna cena:
125,90 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Camper Drift Walk sneakers dámske kožené hnedé K201885-006
Camper Drift Walk sneakers dámske kožené
149,90 €
-21%
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W hnedá farba, IH4521
Tenisky adidas Originals Sl 72 OG W
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 107,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Semišové tenisky BOSS Kieran hnedá farba, 50563336.207
Semišové tenisky BOSS Kieran
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 198,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
Liu Jo LENA 02 sneakers dámske hnedé BF6027PX245S3365
Liu Jo LENA 02 sneakers dámske
148,90 €
Objavte produkty Karl Lagerfeld
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld Zone hnedá farba, KL62930N
Tenisky Karl Lagerfeld Zone
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Semišové tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI U hnedá farba, KL63509
Semišové tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI U
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld KOURTNEY hnedá farba, KL63025
Tenisky Karl Lagerfeld KOURTNEY
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE hnedá farba, KL63816
Tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE hnedá farba, KL63855
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld SONAR čierna farba, KL65425
Tenisky Karl Lagerfeld SONAR
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Karl Lagerfeld VENUS dámske, ružová farba, KL65925
Tenisky Karl Lagerfeld VENUS
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld Anakapri modrá farba, KL63526D
Tenisky Karl Lagerfeld Anakapri
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI čierna farba, KL62548F
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI
209,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI čierna farba, KL62511S
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld ORION čierna farba, KL65525
Tenisky Karl Lagerfeld ORION
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI KUSHION biela farba, KL62610H
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI KUSHION
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE biela farba, KL63855
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Kandidate sneakers dámske kožené béžové KL63821
Karl Lagerfeld Kandidate sneakers dámske kožené
199,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE dámske, béžová farba, KL63855
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tenisky Karl Lagerfeld BLAZE čierna farba, KL62423M
Tenisky Karl Lagerfeld BLAZE
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI biela farba, KL62530F
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI čierna farba, KL62536C
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI čierna farba, KL63518A
Kožené tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld Zone Nft sneakers dámske čierne KL62933N
Karl Lagerfeld Zone Nft sneakers dámske
249,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Topánky Karl Lagerfeld KAPRI biela farba, KL62530F
Topánky Karl Lagerfeld KAPRI
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI biela farba, KL62530F
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Karl Lagerfeld ORION tenisky dámske biele KL65526A
Karl Lagerfeld ORION tenisky dámske
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE biela farba, KL63855
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KANDIDATE
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI LUG biela farba, KL67511
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI LUG
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 214,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld VENUS čierna farba, KL65911A
Kožené tenisky Karl Lagerfeld VENUS
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 234,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld MAXI KUP čierna farba, KL62212
Kožené tenisky Karl Lagerfeld MAXI KUP
Aktuálna cena:
111,99 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 113,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld SONAR biela farba, KL65426
Tenisky Karl Lagerfeld SONAR
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tenisky Karl Lagerfeld Blaze ružová farba, KL62422
Tenisky Karl Lagerfeld Blaze
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI biela farba, KL62530F
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KAPRI
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €