Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
The North Face

The North Face trekingová bunda pánska CYCLONE zelená NF0A8B64BRI1

-32%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 119,90 € -41%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 € -32%
Farba: zelená
The North Face trekingová bunda pánska CYCLONE zelená NF0A8B64BRI1
The North Face trekingová bunda pánska CYCLONE čierna NF0A8B64JK31
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Zelená trekingová vetrovka The North Face – s technológiou WindWall™ a ochranou UPF40+

Pánska trekingová bunda The North Face je ľahká vetrovka, ktorá účinne chráni pred vetrom a slnkom a zaisťuje pohodlie počas outdoorových aktivít. Tento model v dynamickej zelenej farbe spája športový štýl s funkčnosťou a zaručuje voľnosť pohybu. Je to ideálna voľba pre milovníkov trekingu a športových výziev v premenlivých podmienkach, ktorí hľadajú spoľahlivú ochranu.

Funkčná trekingová vetrovka The North Face – kľúčové vlastnosti a technické riešenia

  • Technológia WindWall™ – obmedzuje prenikanie vetra a podporuje tepelný komfort počas aktivity
  • Ochrana UPF40+ – pomáha blokovať škodlivé slnečné žiarenie a stará sa o pokožku
  • Športový charakter – dizajn je prispôsobený dynamickým outdoorovým aktivitám a trekingu
  • Hladká textúra materiálu – estetický vzhľad, ktorý sa ľahko kombinuje so zvyškom outfitu
  • Strih regular fit – zaručuje voľnosť pohybu a umožňuje pohodlné vrstvenie oblečenia
  • Integrovaná kapucňa – dodatočná ochrana hlavy pred vetrom a slabým dažďom
  • Bočné vrecká na zips – bezpečné miesto na drobnosti, ľahko dostupné v každej chvíli
  • Regulácia v spodnej časti – sťahovacie šnúrky so zarážkou umožňujú individuálne prispôsobenie postave
  • Vonkajšia regulácia v páse – umožňuje optimálne prispôsobenie bundy, čím zvyšuje pohodlie
  • Zapínanie na zips – uľahčuje rýchle obliekanie a vyzliekanie a umožňuje reguláciu ventilácie
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips
Kapucňa
s kapucňou
Údaje o produkte
Kód výrobcu
NF0A8B64BRI1
Farba
zelená
Značka
The North Face
Výrobca

VF Europe BV
Via Laveggio 5, 6855 Stabio, Switzerland
ir@vfc.com

ID produktu
PPY2-KUM0KD_91X
Materiál
Celý produkt:
100% Polyester
Strih
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 189 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Technológia
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face Dryvent Mono Mountain zelená farba, prechodná, NF0A88XF87A1
Bunda The North Face Dryvent Mono Mountain
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 177,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face TRICLIMATE JACKET zelená farba, zimná, NF0A8D1S21L1
Bunda The North Face TRICLIMATE JACKET
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vetrovka The North Face Higher Run zelená farba, prechodná, NF0A8D4CCZO1
Vetrovka The North Face Higher Run
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face Aconcagua 3 zelená farba, prechodná, NF0A84I121L1
Bunda The North Face Aconcagua 3
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda The North Face pánska, zelená farba, zimná
Páperová bunda The North Face
Aktuálna cena:
339,90 €
Bežná cena: 559,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face trekingová bunda pánska QUEST zelená NF0A8G0RBRI1
The North Face trekingová bunda pánska QUEST
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face bunda pánska WHITON 3L zelená NF0A87FR21L1
The North Face bunda pánska WHITON 3L
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face M Gtx Mtn Jacket pánska, zelená farba, prechodná, NF0A831MPIB1
Bunda The North Face M Gtx Mtn Jacket
Aktuálna cena:
349,90 €
Bežná cena: 489,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 489,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face športová bunda pánska Tansa zelená NF0A8G31BRI1
The North Face športová bunda pánska Tansa
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face páperová bunda pánska Limbara zelená NF0A89EGBRI1
The North Face páperová bunda pánska Limbara
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda The North Face McMurdo zelená farba, zimná, NF0A5GJFBRI1
Páperová bunda The North Face McMurdo
Aktuálna cena:
339,90 €
Bežná cena: 499,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 389,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face športová bunda pánska NIMBLE zelená NF0A8G0M21L1
The North Face športová bunda pánska NIMBLE
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda The North Face Hydrenalite zelená farba, zimná, NF0A5GIEBRI1
Páperová bunda The North Face Hydrenalite
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face bunda pánska Diablo zelená NF0A8992M6B1
The North Face bunda pánska Diablo
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face prešívaná bunda pánska Classic Down zelená NF0A8D1TBRI1
The North Face prešívaná bunda pánska Classic Down
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
The North Face športová bunda FONTANALES WIND JACKET zelená NF0A8FYAG571
The North Face športová bunda FONTANALES WIND JACKET
109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obojstranná bunda bomber Alpha Industries MA-1 100101.01, pánska, zelená farba, prechodná
Obojstranná bunda bomber Alpha Industries MA-1
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Bunda Daily Paper Relaxed Puffer zelená farba, zimná, 2522018
Bunda Daily Paper Relaxed Puffer
289,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Save The Duck TAXUS pánska, zelená farba, zimná, D31302M.COFY19
Bunda Save The Duck TAXUS
Aktuálna cena:
158,99 €
Bežná cena: 319,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 319,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Blauer bunda pánska BAYARD zelená BLUC01229
Blauer bunda pánska BAYARD
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Barbour Chelsea zelená farba, prechodná, MQU0006
Bunda Barbour Chelsea
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Calvin Klein Jeans bunda pánska zelená LV04RG503G
Calvin Klein Jeans bunda pánska
169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda BOSS H-Cenitos fialová farba, prechodná, 50519237
Bunda BOSS H-Cenitos
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda Barbour Powell zelená farba, prechodná, MQU0281
Bunda Barbour Powell
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
G-Star prechodná bunda pánska zelená
G-Star prechodná bunda pánska
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 84,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Colmar zelená farba, prechodná, 1245.4ZP
Páperová bunda Colmar
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 339,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-14%
Bunda Medicine pánska, zelená farba, prechodná
Bunda Medicine
Aktuálna cena:
42,90 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda Tommy Hilfiger zelená farba, zimná, MW0MW40616
Páperová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
174,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Marc O'Polo krátka bunda pánska s bavlnou zelená 5000014258
Marc O'Polo krátka bunda pánska s bavlnou
209,90 €
Objavte produkty The North Face
*-15 % s kódom: SUMMER
The North Face športová bunda FONTANALES WIND JACKET zelená NF0A8FYAG571
The North Face športová bunda FONTANALES WIND JACKET
109,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda The North Face pánska, zelená farba, zimná
Páperová bunda The North Face
Aktuálna cena:
339,90 €
Bežná cena: 559,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face trekingová bunda pánska QUEST zelená NF0A8G0RBRI1
The North Face trekingová bunda pánska QUEST
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face športová bunda pánska NIMBLE zelená NF0A8G0M21L1
The North Face športová bunda pánska NIMBLE
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face M Gtx Mtn Jacket pánska, zelená farba, prechodná, NF0A831MPIB1
Bunda The North Face M Gtx Mtn Jacket
Aktuálna cena:
349,90 €
Bežná cena: 489,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 489,90 €
The North Face krátka bunda pánska bavlnená Twill zelená NF0A8G992EL1
The North Face krátka bunda pánska bavlnená Twill
129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Vetrovka The North Face Higher Run zelená farba, prechodná, NF0A8D4CCZO1
Vetrovka The North Face Higher Run
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face Aconcagua 3 zelená farba, prechodná, NF0A84I121L1
Bunda The North Face Aconcagua 3
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face športová bunda pánska Tansa zelená NF0A8G31BRI1
The North Face športová bunda pánska Tansa
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face Dryvent Mono Mountain zelená farba, prechodná, NF0A88XF87A1
Bunda The North Face Dryvent Mono Mountain
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 177,90 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face bunda pánska WHITON 3L zelená NF0A87FR21L1
The North Face bunda pánska WHITON 3L
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face páperová bunda pánska Limbara zelená NF0A89EGBRI1
The North Face páperová bunda pánska Limbara
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda The North Face McMurdo zelená farba, zimná, NF0A5GJFBRI1
Páperová bunda The North Face McMurdo
Aktuálna cena:
339,90 €
Bežná cena: 499,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 389,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face TRICLIMATE JACKET zelená farba, zimná, NF0A8D1S21L1
Bunda The North Face TRICLIMATE JACKET
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda The North Face Hydrenalite zelená farba, zimná, NF0A5GIEBRI1
Páperová bunda The North Face Hydrenalite
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face prešívaná bunda pánska Classic Down zelená NF0A8D1TBRI1
The North Face prešívaná bunda pánska Classic Down
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face bunda pánska Diablo zelená NF0A8992M6B1
The North Face bunda pánska Diablo
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 389,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 329,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face športová bunda pánska QUEST čierna NF0A8G0RJK31
The North Face športová bunda pánska QUEST
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 116,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová bunda The North Face Canyonlands čierna farba, prechodná, NF0A3BRH4H01
Športová bunda The North Face Canyonlands
Aktuálna cena:
84,95 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda The North Face HMLYN béžová farba, zimná, oversize, NF0A8EBHQLI1
Páperová bunda The North Face HMLYN
Aktuálna cena:
299,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 309,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
The North Face športová bunda pánska WHITON 3L čierna NF0A87FR4H01
The North Face športová bunda pánska WHITON 3L
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 197,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová športová bunda The North Face Abseil čierna farba, prechodná, NF0A8E36JK31
Páperová športová bunda The North Face Abseil
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda The North Face 1996 Retro Nuptse tmavomodrá farba, zimná, NF0A3C8DGOB1
Páperová bunda The North Face 1996 Retro Nuptse
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face Aconcagua 3 tmavomodrá farba, zimná, NF0A84HZ4GV1
Bunda The North Face Aconcagua 3
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Páperová bunda The North Face Denali Tek čierna farba, prechodná, NF0A8D0UJK31
Páperová bunda The North Face Denali Tek
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
The North Face krátka bunda pánska QUEST čierna NF0A8G0TJK31
The North Face krátka bunda pánska QUEST
199,90 €
The North Face trekingová bunda pánska City Triclimate čierna NF0A8DTUJK31
The North Face trekingová bunda pánska City Triclimate
359,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face Dragline čierna farba, NF0A87YF4XO1
Bunda The North Face Dragline
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 419,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face Sangro čierna farba, prechodná, NF00A3X54H01
Bunda The North Face Sangro
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bunda The North Face pánska, tmavomodrá farba, prechodná, NF0A86ZRSZI1
Bunda The North Face
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 439,90 €