Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger páperová bunda dámska béžová WW0WW51094

*-15 % s kódom: SALE
199,90 €
Farba: béžová
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska modrá WW0WW51094
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska béžová WW0WW51094
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-15 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA zľavy v aplikácii.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Béžová páperová bunda Tommy Hilfiger s prírodnou páperovou výplňou a hydrofóbnou impregnáciou

Béžová páperová bunda Tommy Hilfiger je ľahko zateplený model, ktorý sa dokonale hodí na prechodné obdobie. Tento model spája ležérny charakter s prvkami streetwearu, ponúkajúc pohodlie a ochranu pred vlhkosťou. Tento kúsok, vyplnený prírodným páperím a s hydrofóbnou úpravou, je určený ženám, ktoré si cenia voľnosť a módny vzhľad v premenlivom počasí.

Páperová bunda Tommy Hilfiger – najdôležitejšie vlastnosti a technológie

  • Hydrofóbna impregnácia látky zaisťuje ochranu pred vlhkosťou
  • Ľahké zateplenie z prírodného páperia prispieva k udržaniu tepla v chladnejších dňoch
  • Výplň z prírodného páperia zaisťuje ľahkosť a pohodlie pri nosení
  • Odolná vonkajšia tkanina prispieva k trvácnosti a estetickému vzhľadu
  • Konštrukcia bez podšívky zaisťuje ľahkosť a voľnosť pohybu
  • Prešívaná konštrukcia zaisťuje rovnomerné rozloženie zateplenia
  • Strih regular fit zaisťuje voľnosť pohybu a pohodlné nosenie
  • Bedrová dĺžka zaisťuje optimálne zakrytie a voľnosť pohybu
  • Zapínanie na zips a patentky poskytuje dodatočnú ochranu pred vetrom
  • Zvýšený golier zaisťuje ochranu krku pred vetrom a chladom
Vlastnosti produktu
Výplň
páperová
Zapínanie
na zips, na západku
Kapucňa
bez kapucne
Podšívka
bez podšívky
Vodeodpudivosť
hydrofóbna impregnácia
Údaje o produkte
Kód výrobcu
WW0WW51094
Farba výrobcu
AEH
Farba
béžová
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
9BY2-KUDZTS_80X
Materiál
Základný materiál:
100% Polyamid
Výplň:
90% Páperie, 10% Perie
Strih
Typ rukáva:
klasický
Golier:
zvýšený
Strih:
regular fit
Rozmery
Rozmery uvedené pre veľkosť:
S
Dĺžka:
55 cm
Šírka v podpazuší:
45 cm
Dĺžka rukáva (meraná od výstrihu):
72 cm
Modelka je vysoká 172 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Technológia
Podobné produkty
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska bavlnená s elastanom
229,90 €
-18%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Hilfiger béžová farba, prechodná, WW0WW47998
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska béžová WW0WW47753
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Hilfiger béžová farba, prechodná, WW0WW46444
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-17%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska béžová WW0WW48619
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tommy Hilfiger bunda dámska ľanová béžová WW0WW48616
Tommy Hilfiger bunda dámska ľanová
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-17%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska béžová WW0WW48619
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska béžová WW0WW47290
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Hilfiger béžová farba, zimná, WW0WW45739
Páperová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska béžová WW0WW51094
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska
199,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda s prímesou vlny Tommy Hilfiger béžová farba, prechodná, oversize, WW0WW47743
Bunda s prímesou vlny Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska s prímesou vlny béžová WW0WW51095
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska s prímesou vlny
229,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Hilfiger béžová farba, prechodná, WW0WW45641
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska s bavlnou béžová WW0WW49844
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska s bavlnou
249,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Alpha Industries Ma-1 Teddy dámsky, béžová farba, prechodná, oversize
Bunda Alpha Industries Ma-1 Teddy
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Guess krátka dámska bunda OLYMPE béžová V6YL11 W2871
Guess krátka dámska bunda OLYMPE
139,90 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Answear.LAB béžová farba, prechodná
Bunda Answear.LAB
Aktuálna cena:
35,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,90 €
Polo Ralph Lauren bunda oversize dámska bavlnená béžová 211A96311
Polo Ralph Lauren bunda oversize dámska bavlnená
374,90 €
BOSS bunda bomber dámska Petticali béžová 50564781
BOSS bunda bomber dámska Petticali
329,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Barbour prechodná bunda dámska bavlnená Myshall béžová LCA0403
Barbour prechodná bunda dámska bavlnená Myshall
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 269,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda s prímesou vlny Marciano by Guess ROSY béžová farba, prechodná, 6RGL08 7395A
Bunda s prímesou vlny Marciano by Guess ROSY
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
Mos Mosh košeľová bunda dámska bavlnená s elastanom Reine béžová 180280
Mos Mosh košeľová bunda dámska bavlnená s elastanom Reine
169,90 €
Medicine bunda bomber dámska ľanová béžová
Medicine bunda bomber dámska ľanová
72,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Answear.LAB béžová farba, prechodná, oversize
Bunda Answear.LAB
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sako s ľanovou prímesou IRO béžová farba, prechodná, oversize
Sako s ľanovou prímesou IRO
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 459,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Marc O'Polo bunda dámska rifľová béžová 5000008030
Marc O'Polo bunda dámska rifľová
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans béžová farba, prechodná, DW0DW22044
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-25 % s kódom: SALE
HUGO Blue krátka bunda dámska Falter-1_B béžová 50563076
HUGO Blue krátka bunda dámska Falter-1_B
198,90 €
-21%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bavlnená bunda MAX&Co. béžová farba, prechodná, oversize, 2516081013200
Bavlnená bunda MAX&Co.
Aktuálna cena:
125,90 €
Bežná cena: 319,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda s prímesou vlny Tommy Hilfiger béžová farba, prechodná, oversize, WW0WW47743
Bunda s prímesou vlny Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Hilfiger béžová farba, zimná, WW0WW45739
Páperová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska béžová WW0WW47290
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska s prímesou vlny béžová WW0WW51095
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska s prímesou vlny
229,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska s bavlnou béžová WW0WW49844
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska s bavlnou
249,90 €
-17%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska béžová WW0WW48619
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Hilfiger béžová farba, prechodná, WW0WW45641
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-18%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Hilfiger béžová farba, prechodná, WW0WW47998
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tommy Hilfiger bunda dámska ľanová béžová WW0WW48616
Tommy Hilfiger bunda dámska ľanová
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska béžová WW0WW47753
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger prešívaná bunda dámska béžová WW0WW50936
Tommy Hilfiger prešívaná bunda dámska
199,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska béžová WW0WW51094
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska
199,90 €
-17%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska béžová WW0WW48619
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska bavlnená s elastanom béžová WW0WW50144
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska bavlnená s elastanom
229,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Hilfiger béžová farba, prechodná, WW0WW46444
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Hilfiger dámska, čierna farba, prechodná, WW0WW42046
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska fialová WW0WW47290
Tommy Hilfiger prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
89,95 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-50%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Kožená bunda Tommy Hilfiger bordová farba, prechodná, WW0WW46861
Kožená bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
249,40 €
Bežná cena: 498,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 498,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová bunda Tommy Hilfiger modrá farba, prechodná, WW0WW46740
Rifľová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
84,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 105,90 €
-12%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, prechodná, WW0WW47354
Páperová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska tmavomodrá WW0WW47753
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Hilfiger čierna farba, prechodná, WW0WW45641
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska modrá WW0WW51094
Tommy Hilfiger páperová bunda dámska
199,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bomber bunda s prímesou vlny Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, prechodná, oversize, WW0WW47760
Bomber bunda s prímesou vlny Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Hilfiger čierna farba, prechodná, WW0WW46444
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda s prímesou vlny Tommy Hilfiger šedá farba, prechodná, WW0WW45724
Bunda s prímesou vlny Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 193,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová bunda Tommy Hilfiger prechodná, WW0WW44410
Rifľová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,95 €
-11%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, zimná, WW0WW47744
Bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Hilfiger čierna farba, prechodná, WW0WW47354
Páperová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger džínsová bunda dámska tmavomodrá WW0WW50002
Tommy Hilfiger džínsová bunda dámska
149,90 €