Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03309

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 59,90 € -33%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 € -6%
Farba: žltá
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03309
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske oranžové UM0UM03309
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske červené UM0UM03309
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske modré UM0UM03309
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske tmavomodré UM0UM03309
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske tyrkysové UM0UM03309
Tommy Hilfiger Plavecké šortky pánske čierne UM0UM03309
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Žlté plavecké šortky Tommy Hilfiger s logom – komfort a štýl na pláž a k bazénu

Pánske plavecké šortky Tommy Hilfiger sú univerzálnym prvkom letného šatníka, ktorý podporuje voľnosť pohybu a rýchlo schne. Ich klasický dizajn s decentným logom z nich robí ideálnu voľbu k bazénu, na pláž alebo počas letného oddychu. Sú určené pre mužov, ktorí oceňujú spojenie pohodlia a nadčasového štýlu.

Čím sa vyznačujú pánske plavecké šortky Tommy Hilfiger?

  • Klasický strih šortiek podporuje voľnosť pohybu vo vode aj na súši
  • Elastický pás so šnúrkami umožňuje individuálne prispôsobenie postave
  • Vyrobené z ľahkej tkaniny, ktorá podporuje rýchle schnutie
  • Nadčasový dizajn v žltej farbe s decentným logom značky
  • Praktické vrecká, vrátane zadného so zapínaním na suchý zips, pojmú drobnosti
  • Vnútorná podšívka zo sieťoviny zaisťuje hygienu a dodatočný komfort
Údaje o produkte
Kód výrobcu
UM0UM03309
Farba
žltá
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPY2-BIM07D_17X
Materiál
Základný materiál:
100% Polyamid
Podšívka:
100% Polyester
Rozmery
Model je vysoký 181 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03813
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03477
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03839
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER žlté UM0UM03858
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 69,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03491
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein plavecké šortky pánske žlté LV00N61027
Calvin Klein plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové šortky OAS žltá farba, 5401
Plavkové šortky OAS
Aktuálna cena:
69,95 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Hurley plavecké šortky pánske VOLLEY ICON žlté MBEU00017
Hurley plavecké šortky pánske VOLLEY ICON
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rip Curl plavecké šortky pánske OFFSET VOLLEY žlté 0EMMBO
Rip Curl plavecké šortky pánske OFFSET VOLLEY
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rip Curl plavecké šortky pánske SESSIONS VOLLEY žlté 0EKMBO
Rip Curl plavecké šortky pánske SESSIONS VOLLEY
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
Plavkové šortky Wales Bonner Althea žltá farba, MS25TR25.PA01.0719
Plavkové šortky Wales Bonner Althea
359,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Karl Lagerfeld plavecké šortky pánske KAMEO žlté B1M46011
Karl Lagerfeld plavecké šortky pánske KAMEO
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Helly Hansen plavecké šortky pánske CALSHOT žlté 54588
Helly Hansen plavecké šortky pánske CALSHOT
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Polo Ralph Lauren plavecké šortky pánske žlté 710957782
Polo Ralph Lauren plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 102,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Oakley plavecké šortky pánske CANARY PALMS žlté FOA405399
Oakley plavecké šortky pánske CANARY PALMS
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Karl Lagerfeld plavecké šortky pánske žlté B2M46038
Karl Lagerfeld plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
BOSS plavecké šortky pánske Discus žlté 50544499
BOSS plavecké šortky pánske Discus
74,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
BOSS plavecké šortky pánske Octopus žlté 50514502
BOSS plavecké šortky pánske Octopus
74,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Adidas plavecké šortky pánske žlté JY9790
Adidas plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 36,99 €
MC2 Saint Barth plavecké šortky pánske LIGHTING 70 žlté LIG0013
MC2 Saint Barth plavecké šortky pánske LIGHTING 70
129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Hurley plavecké šortky pánske VOLLEY ICON žlté MBEU00014
Hurley plavecké šortky pánske VOLLEY ICON
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové šortky EA7 Emporio Armani žltá farba, AF13019.7M000510
Plavkové šortky EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lacoste plavecké šortky pánske žlté MH9088
Lacoste plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-26%
Medicine plavecké šortky pánske žlté
Medicine plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 26,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
BOSS plavecké šortky pánske Iconic žlté 50491594
BOSS plavecké šortky pánske Iconic
64,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Plavkové šortky Lacoste MH2699-6XP, žltá farba
Plavkové šortky Lacoste
94,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové šortky BOSS Flounder šedá farba, 50554983
Plavkové šortky BOSS Flounder
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
Guess plavecké šortky pánske červené F6GT01 WN162
Guess plavecké šortky pánske
53,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové šortky Rip Curl
Plavkové šortky Rip Curl
Aktuálna cena:
29,49 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03491
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03839
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03813
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske žlté UM0UM03477
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER žlté UM0UM03858
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 69,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske tmavomodré UM0UM03740
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER oranžové UM0UM03746
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-29%
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske modré UM0UM03491
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové šortky Tommy Hilfiger modrá farba, UM0UM03484
Plavkové šortky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske oranžové UM0UM03748
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-28%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger Plavecké šortky pánske čierne UM0UM03309
Tommy Hilfiger Plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 59,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové šortky Tommy Hilfiger čierna farba, UM0UM03474
Plavkové šortky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-30%
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske ružové UM0UM03837
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske zelené UM0UM03748
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske tmavomodré UM0UM03839
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske modré UM0UM03477
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER modré UM0UM03750
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske tmavomodré UM0UM03491
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske burgundské UM0UM03730
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové šortky Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, UM0UM03474
Plavkové šortky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER ružové UM0UM03750
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske modré UM0UM03748
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 69,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger Plavecké šortky pánske tmavomodré UM0UM03730
Tommy Hilfiger Plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske tmavomodré UM0UM03309
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER biele UM0UM03821
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger - Šortky UM0UM02048
Tommy Hilfiger - Šortky
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-28%
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske tmavomodré UM0UM03938
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER oranžové UM0UM03857
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske SUMMER
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske oranžové UM0UM03491
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-34%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske tmavomodré UM0UM03748
Tommy Hilfiger plavecké šortky pánske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,90 €