Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska čierna UW0UW06387

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 54,90 € -32%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 € -7%
Farba: čierna
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska červená UW0UW06387
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska Burgundská UW0UW06387
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska čierna UW0UW06387
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Čierny vrchný diel bikín Tommy Hilfiger – trojuholníkový strih so zaväzovaním

Plavková podprsenka Tommy Hilfiger je klasický model trojuholníkového strihu, ktorý dokonale zvýrazňuje prirodzený tvar poprsia a zároveň ponúka pohodlie a voľnosť pohybu. Tento vrchný diel plaviek, navrhnutý pre ženy, ktoré si cenia nadčasovú estetiku a pohodlie, je ideálny na relax na pláži, aktivity pri bazéne alebo na letné výlety. Vďaka možnosti nastavenia a vyberateľným vypchávkam umožňuje individuálne prispôsobenie sa postave.

Najdôležitejšie vlastnosti dámskej plavkovej podprsenky Tommy Hilfiger

  • Vrchný diel dvojdielnych plaviek – uľahčuje vytváranie personalizovaných plážových súprav
  • Trojuholníkový strih podprsenky – modeluje poprsie a dodáva mu prirodzený a estetický vzhľad
  • Mierne vystužené košíčky s vyberateľnými vypchávkami – umožňuje nastavenie opory a tvarovania poprsia
  • Nastaviteľné ramienka so zaväzovaním okolo krku – umožňuje individuálne prispôsobenie a stabilné nosenie
  • Elastický úplet s prídavkom elastanu – podporuje voľnosť pohybu a pohodlné prispôsobenie sa postave
  • Hladký povrch materiálu – uľahčuje kombinovanie s inými prvkami plážového oblečenia
Vlastnosti produktu
Zapínanie
viazanie
Údaje o produkte
Kód výrobcu
UW0UW06387
Farba výrobcu
BEH
Farba
čierna
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPY2-BID1HH_99X
Materiál
Základný materiál:
80% Polyamid, 20% Elastan
Podšívka:
90% Polyester, 10% Elastan
Strih
Strih podprsenky:
trojuholníková
Typ ramienok:
okolo krku, nastaviteľné, neodnímateľné
Kostice:
nie
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Technické údaje
Vystuženie košíčkov:
mierne pevné, vyberateľné vložky
Podobné produkty
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger čierna farba, UW0UW05836
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger čierna farba, mäkké košíky, UW0UW05815
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger čierna farba, UW0UW05825
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger čierna farba, jemne vystužený košík, UW0UW05802
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske čierne UW0UW06390
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska béžová UW0UW06368
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 49,90 €
-29%
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske čierne UW0UW06482
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger čierna farba, UW0UW04120
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger čierna farba, UW0UW05947
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger čierna farba, mäkké košíky, UW0UW05803
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Vilebrequin FRISE čierna farba, FRICG103
Plavkové nohavičky Vilebrequin FRISE
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky United Colors of Benetton čierna farba,
Plavkové nohavičky United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,49 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
HUGO plavková podprsenka dámska Terry mono_bralette čierna 50561090
HUGO plavková podprsenka dámska Terry mono_bralette
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka GOD SAVE QUEENS CARRARA TOP čierna farba, mäkké košíky, GSQ-68-215
Plavková podprsenka GOD SAVE QUEENS CARRARA TOP
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Chantelle čierna farba, mäkké košíky
Plavková podprsenka Chantelle
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 100,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 100,99 €
-70%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Kate Spade čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Kate Spade
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Calvin Klein čierna farba, jemne vystužený košík, KW0KW02844
Plavková podprsenka Calvin Klein
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky women'secret čierna farba, 6463632
Plavkové nohavičky women'secret
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Karl Lagerfeld IKON RHINESTONE čierna farba, jemne vystužený košík, B1W46052
Plavková podprsenka Karl Lagerfeld IKON RHINESTONE
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-24%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Karl Lagerfeld plavkové nohavičky dámske čierne A3W46010
Karl Lagerfeld plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
33,90 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Chantelle SWIM ONE čierna farba, jemne vystužený košík, C12VQ0
Plavková podprsenka Chantelle SWIM ONE
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka GOD SAVE QUEENS VENUS TOP čierna farba, GSQ-157-210
Plavková podprsenka GOD SAVE QUEENS VENUS TOP
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 86,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka women'secret čierna farba, vystužený košík, 6483758
Plavková podprsenka women'secret
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Karl Lagerfeld čierna farba, jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Rip Curl čierna farba, jemne vystužený košík, 0EOWSW
Plavková podprsenka Rip Curl
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
women'secret plavková podprsenka dámska čierna 6483715
women'secret plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Bond Eye GRACIE čierna farba, mäkké košíky, BOUND465
Plavková podprsenka Bond Eye GRACIE
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Puma - Plavková podprsenka 907692 907692
Puma - Plavková podprsenka 907692
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger čierna farba, UW0UW05947
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger čierna farba, UW0UW05836
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger čierna farba, mäkké košíky, UW0UW05803
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger čierna farba, UW0UW05825
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-29%
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske čierne UW0UW06482
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger čierna farba, jemne vystužený košík, UW0UW05802
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger čierna farba, UW0UW05827
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger čierna farba, UW0UW04120
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske čierne UW0UW06390
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska béžová UW0UW06368
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 49,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger čierna farba, mäkké košíky, UW0UW05815
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger biela farba, jemne vystužený košík, UW0UW05810
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske biele UW0UW06483
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger ružová farba, UW0UW05828
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger zelená farba, mäkké košíky, UW0UW04108
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger UW0UW05828
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger zelená farba, jemne vystužený košík, UW0UW05314
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, jemne vystužený košík, UW0UW05314
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska SUMMER ružová UW0UW06444
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska SUMMER
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger červená farba,UW0UW04497
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-37%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska SUMMER modrá UW0UW06399
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska SUMMER
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger červená farba,UW0UW05293
Brazílske plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger fialová farba, UW0UW04497
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 42,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-27%
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske SUMMER tmavomodré UW0UW06448
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske SUMMER
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
-37%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske modré UW0UW06402
Tommy Hilfiger plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger zelená farba,UW0UW04497
Plavkové nohavičky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-22%
Tommy Hilfiger dámska SUMMER tmavomodrá UW0UW06443
Tommy Hilfiger dámska SUMMER
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €
-28%
Tommy Hilfiger Plavkové nohavičky dámske SUMMER ružové UW0UW06544
Tommy Hilfiger Plavkové nohavičky dámske SUMMER
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska biela UW0UW06374
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger béžová farba, mäkké košíky, UW0UW05815
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
29,49 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €