Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové

-14%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,90 € -34%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 € -14%
Farba: béžová
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené žlté MW0MW37396
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené tmavomodré MW0MW37396
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené tyrkysové MW0MW37396
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Béžové polo tričko Tommy Hilfiger – klasika v ležérnom štýle

Polo tričko Tommy Hilfiger je pánske polo tričko s golierom, ktoré zaisťuje pohodlie a voľnosť pohybu vďaka vysokokvalitnému bavlnenému materiálu. Tento model je ideálny na vytváranie ležérnych, ale zároveň elegantných outfitov, dokonale zapadá do potrieb moderného muža, ktorý si cení pohodlie a štýl. Tento dizajn je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú univerzálny základ do svojho šatníka.

Čím sa vyznačuje pánske bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger?

  • Regular fit strih zaisťuje pohodlné nosenie a voľnosť pohybu
  • Klasický polo strih predstavuje univerzálny základ mnohých outfitov
  • Bavlna umožňuje pokožke dýchať a je príjemná na dotyk
  • Výstrih s golierom a zapínaním na gombíky dodáva eleganciu a umožňuje prispôsobenie
  • Hladká textúra materiálu zdôrazňuje minimalistický a nadčasový charakter
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
MW0MW37396
Farba
béžová
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPYA-SWM07D_01X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Strih
Výstrih:
s golierom, na zapínanie
Typ rukáva:
klasický
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 188 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW41622
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39994
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW39836
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42788
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, jednofarebné, MW0MW38951
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske s lyocellom béžové MW0MW43279
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske s lyocellom
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske s prímesou ľanu béžové MW0MW33140
Tommy Hilfiger polo tričko pánske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger béžová farba, s nášivkou, MW0MW37516
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger béžová farba, jednofarebné, MW0MW37528
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger béžová farba, vzorované, MW0MW40680
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger béžová farba, jednofarebné, MW0MW41613
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39994
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
89,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39994
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
89,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW43265
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
99,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger béžová farba, s nášivkou, MW0MW41621
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW43274
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
119,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom béžové MW0MW43377
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom
109,90 €
-34%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske s bavlnou SUMMER béžové MW0MW42773
Tommy Hilfiger polo tričko pánske s bavlnou SUMMER
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske s lyocellom béžové MW0MW43247
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske s lyocellom
149,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW40701
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené
139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske béžové MW0MW17771
Tommy Hilfiger polo tričko pánske
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger béžová farba, jednofarebné, MW0MW41611
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, jednofarebné, UM0UM03528
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW43376
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, hnedá farba, melanžové, MW0MW40820
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom béžové MW0MW17770
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom
79,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW39835
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39994
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, jednofarebné, MW0MW41773
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW40701
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené
139,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, jednofarebné, UM0UM03528
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW39835
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, jednofarebné, MW0MW38951
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske s lyocellom béžové MW0MW43247
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske s lyocellom
149,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, jednofarebné, MW0MW41823
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 81,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger béžová farba, jednofarebné, MW0MW41611
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW43376
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW41513
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39994
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
89,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom béžové MW0MW17770
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW43243
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42795
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
80,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-10%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené SUMMER béžové MW0MW42784
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené SUMMER
Aktuálna cena:
134,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW38482
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom béžové MW0MW17770
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené s elastanom
79,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko bavlnené s elastanom béžové MW0MW17771
Tommy Hilfiger polo tričko bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
52,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger béžová farba, jednofarebné, MW0MW37528
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42788
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 93,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42771
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW39836
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW43265
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
99,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW40701
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené
139,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW43246
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske bavlnené
159,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske s lyocellom béžové MW0MW43279
Tommy Hilfiger úpletové polo tričko pánske s lyocellom
129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW41513
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42770
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske béžové MW0MW17771
Tommy Hilfiger polo tričko pánske
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger béžová farba, vzorované, MW0MW40680
Bavlnené polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-34%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42740
Tommy Hilfiger polo tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €