Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 343024001

-10%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
8,99 €(4,50 € / ks)
Bežná cena: 11,90 € -24%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 € -10%
Farba: modrá
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 343024001
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak béžové 343024001
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak ružové 343024001
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak ružové 343024001
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 343024001
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Modré ponožky Tommy Hilfiger – pohodlný 2-pack pre ženy

Dámske modré ponožky Tommy Hilfiger spájajú v sebe jemný štýl s pohodlím pri nosení. Tento dvojbalík hladkých, krátkych ponožiek predstavuje praktický doplnok šatníka, podporujúc ležérne outfity. Ich univerzálny dizajn zaisťuje, že sa dokonale hodia k rôznorodým kombináciám, od športových až po ležérnejšie.

Špecifické vlastnosti dámskych ponožiek Tommy Hilfiger 2-pack

  • Krátky strih podporuje nosenie s rôznymi typmi obuvi, zaisťujúc diskrétnosť
  • Súprava dvoch párov umožňuje praktické doplnenie šatníka, zvyšujúc funkčnosť
  • Hladký vzor v modrej farbe uľahčuje zladenie s mnohými outfitmi
  • Dámsky strih prispôsobený ženskej nohe, podporujúc pohodlie pri nosení
  • Univerzálny charakter zaisťuje, že ponožky sa hodia k ležérnym aj športovým kombináciám
Vlastnosti produktu
Multipack
2-pak
Dĺžka ponožiek
krátke
Údaje o produkte
Kód výrobcu
343024001.NOS
Farba výrobcu
046
Farba
modrá
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
99KK-LGD0NM_50A
Materiál
Celý produkt:
68% Bavlna, 31% Polyamid, 1% Elastan
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger dámske
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske modré 701228931
Tommy Hilfiger ponožky dámske
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak modré 373001001
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger čierna farba, 701228933
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak dámske, 371221109
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak modré 701238774
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak modrá farba, 701238783
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 21,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 701238777
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger dámske ponožky 3-pack modré 701238784
Tommy Hilfiger dámske ponožky 3-pack
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak dámske, 701232984
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske s lyocellom modré 701228932
Tommy Hilfiger ponožky dámske s lyocellom
Aktuálna cena:
6,49 €
Bežná cena: 9,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak dámske, 701232607
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske členkové ponožky Tommy Hilfiger modré 701238779
Dámske členkové ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modrá 701238849
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak modré 371221116
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky
Tommy Hilfiger ponožky
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 343024001
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Lauren Ralph Lauren 6-pak modrá 454P14512
Dámske ponožky Lauren Ralph Lauren 6-pak
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein dámske
Ponožky Calvin Klein
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans ponožky dámske s bavlnou 2-pak modré 701228817
Calvin Klein Jeans ponožky dámske s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Karl Lagerfeld 2-pak dámske, A2W47007
Ponožky Karl Lagerfeld 2-pak
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein ponožky dámske 2-balenie modré 701238141
Calvin Klein ponožky dámske 2-balenie
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-32%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein dámske, 701218775
Ponožky Calvin Klein
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky The North Face 3-pak modrá farba, NF0A882HN4W1
Ponožky The North Face 3-pak
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans ponožky dámske 2-pak modré 701228815
Calvin Klein Jeans ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 343024001
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak dámske, 701232607
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 701238777
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak dámske, 701232984
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger dámske ponožky 3-pack modré 701238784
Tommy Hilfiger dámske ponožky 3-pack
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak dámske, 371221109
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske členkové ponožky Tommy Hilfiger modré 701238779
Dámske členkové ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske modré 701228931
Tommy Hilfiger ponožky dámske
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger čierna farba, 701228933
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak modrá farba, 701238783
Ponožky Tommy Hilfiger 3-pak
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 21,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger dámske
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske s lyocellom modré 701228932
Tommy Hilfiger ponožky dámske s lyocellom
Aktuálna cena:
6,49 €
Bežná cena: 9,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak modré 373001001
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak modré 371221116
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak modré 701238774
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky
Tommy Hilfiger ponožky
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modrá 701238849
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modré 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske s prímesou hodvábu ružové 701228796
Tommy Hilfiger ponožky dámske s prímesou hodvábu
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 16,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky s prímesou vlny Tommy Hilfiger čierna farba, 701228935
Ponožky s prímesou vlny Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 16,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak sivé 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 3-pak tmavomodré 701239619
Tommy Hilfiger ponožky dámske 3-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak ružové 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak dámske, biela farba, 371221108
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky
Tommy Hilfiger ponožky
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger dámske, biela farba, 701228933
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 701238849
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €