Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
4.5

Tommy Hilfiger ponožky dámske biele 701228931

*-15 % s kódom: SALE
9,99 €
Farba: biela
Tommy Hilfiger ponožky dámske biele 701228931
Tommy Hilfiger ponožky dámske ružové 701228931
Tommy Hilfiger ponožky dámske modré 701228931
Tommy Hilfiger ponožky dámske tmavomodré 701228931
Tommy Hilfiger ponožky dámske čierne 701228931
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-15 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA zľavy v aplikácii.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Biele dlhé ponožky Tommy Hilfiger – pohodlie a štýl z lyocellu

Biele dlhé ponožky Tommy Hilfiger sú voľbou pre ženy, ktoré si cenia kombináciu pohodlia a decentnej elegancie. Vyrobené z lyocellu, zaisťujú ľahkosť a priedušnosť. Dokonale dopĺňajú rôznorodé outfity, od ležérnych po formálnejšie, dodávajúc im sofistikovaný charakter.

Charakteristické vlastnosti dlhých ponožiek Tommy Hilfiger z lyocellu

  • Dámske ponožky, ktoré dokonale zapadajú do potrieb modernej šatníkovej skrine
  • Dlhý strih zaisťuje pohodlie pri nosení, ideálne sa kombinuje s vyššou obuvou
  • Tenká štruktúra materiálu umožňuje pokožke dýchať, podporujúc pocit sviežosti
  • Vyrobené z lyocellu podporuje jemnosť a mäkkosť pri kontakte s pokožkou
  • Hladký biely vzor uľahčuje zladenie s rôznorodými outfitmi, od ležérnych po elegantné
  • Univerzálny charakter ich robí vhodnými pre mnoho aktivít a príležitostí
Vlastnosti produktu
Dĺžka ponožiek
dlhé
Údaje o produkte
Kód výrobcu
701228931.NOS
Farba výrobcu
002
Farba
biela
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobca

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
99KK-LGD0NR_00A
Materiál
Celý produkt:
64% Lyocell, 35% Polyamid, 1% Elastan
Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak biele 701238774
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger - Ponožky (2-pak) 383024
Tommy Hilfiger - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,90 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky
Tommy Hilfiger ponožky
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-10%
Ponožky Tommy Hilfiger dámske, biela farba, 701229326
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske biele 701238775
Tommy Hilfiger ponožky dámske
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak biele 701238776
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak dámske, biela farba, 371221108
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger - Členkové ponožky (2-pak) 343025001
Tommy Hilfiger - Členkové ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger dámske, biela farba, 701228933
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 701233234
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak dámske, biela farba, 343024001,
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak dámske, biela farba, 701232974
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-24%
Tommy Hilfiger ponožky dámske s lyocellom biele 701228932
Tommy Hilfiger ponožky dámske s lyocellom
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak biele 701238772
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 701238849
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak biele 373001001
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
9,90 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-28%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO ponožky dámske bavlnené s elastanom 2-pak biele 50558694
HUGO ponožky dámske bavlnené s elastanom 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky P.E Nation Homage biela farba, 243A416
Ponožky P.E Nation Homage
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein 2-pak dámske, biela farba, 701228800
Ponožky Calvin Klein 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Armani Exchange biela farba, XW001917 AF20171
Ponožky Armani Exchange
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 16,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Karl Lagerfeld 2-pak K/SIGNATURE biela farba, A3W43002
Ponožky Karl Lagerfeld 2-pak K/SIGNATURE
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-23%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Calvin Klein dámske, biela farba, 701218775
Ponožky Calvin Klein
Aktuálna cena:
9,90 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky adidas Originals Liberty 2-pak biela farba, JV7833
Ponožky adidas Originals Liberty 2-pak
Aktuálna cena:
15,90 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak biele 373001001
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak
Aktuálna cena:
9,90 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-24%
Tommy Hilfiger ponožky dámske s lyocellom biele 701228932
Tommy Hilfiger ponožky dámske s lyocellom
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak dámske, biela farba, 371221108
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske biele 701238775
Tommy Hilfiger ponožky dámske
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger - Ponožky (2-pak) 383024
Tommy Hilfiger - Ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
9,90 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 701238849
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak biele 701238774
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger dámske, biela farba, 701228933
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak biele 701238772
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 701233234
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak biele 701238776
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak dámske, biela farba, 701232974
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak dámske, biela farba, 343024001,
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001494
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger - Členkové ponožky (2-pak) 343025001
Tommy Hilfiger - Členkové ponožky (2-pak)
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-10%
Ponožky Tommy Hilfiger dámske, biela farba, 701229326
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak biele 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 10,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky
Tommy Hilfiger ponožky
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak modrá 701238849
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak tmavomodré 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Ponožky Tommy Hilfiger čierna farba, 701228794
Ponožky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 9,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak čierne 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak béžové 100001493
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak ružové 701233234
Tommy Hilfiger ponožky dámske 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 11,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak burgundské 701242178
Tommy Hilfiger ponožky dámske s bavlnou 2-pak
14,99 €
Dámske ponožky Tommy Hilfiger 2-pak
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €