Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanomžlté MW0MW42351

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 € -33%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 € -4%
Farba: žltá
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom biele regular waist MW0MW42351
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom béžové regular waist MW0MW42351
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom žlté MW0MW42351
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom modré regular waist MW0MW42351
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom modré regular waist MW0MW42351
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom čierne regular waist MW0MW42351
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Žlté šortky Tommy Hilfiger – klasika a pohodlie v letnom štýle

Žlté šortky Tommy Hilfiger sú pánske šortky strihu slim fit, spájajúce ležérny štýl s pohodlím nosenia vďaka elastickému materiálu. Tento model, vyrobený z bavlny s prímesou elastanu, zaisťuje pohodlie počas letných aktivít. Sú voľbou, ktorá sa dokonale hodí k ležérnym letným outfitom, ponúkajúc univerzálnosť a voľnosť.

Špecifické vlastnosti pánskych šortiek Tommy Hilfiger s klasickou výškou pása – kľúčové vlastnosti a výhody

  • Tento model šortiek s ležérnym charakterom prispieva k ležérnym, letným kombináciám
  • Strih slim fit umožňuje zvýraznenie postavy pri zachovaní voľnosti pohybu
  • Štandardná dĺžka nohavice končí nad kolenom, čo prispieva k vetraniu v teplých dňoch
  • Klasická výška pása umožňuje pohodlné usadenie v páse, čo zaisťuje pohodlné nosenie
  • Bavlnený materiál s elastanom prispieva k mäkkosti, priedušnosti a ľahkej rozťažnosti
  • Zapínanie na gombík a zips uľahčuje obliekanie a zaisťuje stabilné prispôsobenie
  • Praktické bočné a zadné vrecká umožňujú pohodlné uskladnenie drobností
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips, na gombík
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
MW0MW42351
Farba
žltá
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
PPY2-SZM0GJ_10X
Materiál
Základný materiál:
97% Bavlna, 3% Elastan
Vrecková podšívka:
100% Bavlna
Strih
Driek:
regular waist
Strih:
slim fit
Rozmery
Šírka nohavíc na spodku:
25 cm
Rozmery uvedené pre veľkosť:
31
Šírka v páse:
40 cm
Výška sedu:
27 cm
Šírka v bokoch:
49 cm
Dĺžka vonkajšej nohavice s opaskom:
49 cm
Model je vysoký 186 cm a má na sebe veľkosť 31
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom žlté regular waist MW0MW44353
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
adidas Originals teplákové šortky pánske žlté KE3592
adidas Originals teplákové šortky pánske
Aktuálna cena:
47,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky adidas Originals Sprinter shorts pánske, žltá farba, JC9928
Šortky adidas Originals Sprinter shorts
Aktuálna cena:
44,90 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
-10%
Lacoste šortky pánske bavlnené žlté regular waist GH1986
Lacoste šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
98,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
Tréningové šortky adidas Performance Tiro 24 žltá farba, IS1409
Tréningové šortky adidas Performance Tiro 24
25,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Hurley šortky pánske bavlnené s elastanom ICON žlté MWEU00009
Hurley šortky pánske bavlnené s elastanom ICON
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,90 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športové krátke nohavice Columbia Silver Ridge Utility pánske, čierna farba, 2030744
Športové krátke nohavice Columbia Silver Ridge Utility
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Sunnei žltá farba, RTWXBOT020
Šortky Sunnei
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Levi's pánske, žltá farba,
Bavlnené šortky Levi's
Aktuálna cena:
24,49 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Drôle de Monsieur šortky cargo pánske bavlnené Le Short Workwear Paisley žlté regular waist G-BS155-CO189-MS
Drôle de Monsieur šortky cargo pánske bavlnené Le Short Workwear Paisley
309,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Hurley teplákové šortky pánske bavlnené KRAFT žlté MFBEUKR0001
Hurley teplákové šortky pánske bavlnené KRAFT
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 73,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športové šortky pánske žlté 1382620
Under Armour športové šortky pánske
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
adidas Originals teplákové šortky pánske bavlnené žlté KE1163
adidas Originals teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
36,90 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,90 €
Športové krátke nohavice Columbia Silver Ridge Utility pánske, čierna farba, 2030744
Športové krátke nohavice Columbia Silver Ridge Utility
63,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lacoste teplákové šortky pánske s bavlnou žlté regular waist GH9627
Lacoste teplákové šortky pánske s bavlnou
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 90,90 €
-42%
Šortky Medicine žltá farba
Šortky Medicine
Aktuálna cena:
22,90 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Nanushka BRENT béžová farba, NM25SSST10811
Šortky Nanushka BRENT
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 329,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistické šortky Picture Robust žltá farba, MSH097
Turistické šortky Picture Robust
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
HELIOT EMIL šortky cargo pánske bavlnené zelené regular waist SS26_M_10_163_LDG23_CO
HELIOT EMIL šortky cargo pánske bavlnené
319,90 €
Rifľové krátke nohavice Levi's 568 LOOSE CRPNTR SHORTS 001K8
Rifľové krátke nohavice Levi's 568 LOOSE CRPNTR SHORTS
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lindbergh šortky pánske s prímesou ľanu tmavomodré regular waist 30.505020
Lindbergh šortky pánske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Turistické šortky Montane Tenacity Lite zelená farba, MTNSH15,
Turistické šortky Montane Tenacity Lite
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 98,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
Turistické šortky Columbia Rapid Rivers hnedá farba, 2120661
Turistické šortky Columbia Rapid Rivers
58,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
G-Star teplákové šortky pánske Premium core sw zelené D21172-C235
G-Star teplákové šortky pánske Premium core sw
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Gant béžová farba
Šortky Gant
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 95,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 95,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Alpha Industries šortky cargo pánske bavlnené Flying Tigers Shorts čierne regular waist 156254
Alpha Industries šortky cargo pánske bavlnené Flying Tigers Shorts
Aktuálna cena:
52,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnené šortky Guess CHAYTON šedá farba, Z6RD00 K9YI1
Bavlnené šortky Guess CHAYTON
Aktuálna cena:
49,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Športové krátke nohavice Columbia Silver Ridge Utility čierna farba, 2030744
Športové krátke nohavice Columbia Silver Ridge Utility
63,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Adidas teplákové šortky pánske x Audi sivé regular waist KE6786
Adidas teplákové šortky pánske x Audi
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,90 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom žlté regular waist MW0MW44353
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske s bavlnou červené regular waist UM0UM03914
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske s bavlnou
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky chino pánske modré regular waist MW0MW42354
Tommy Hilfiger šortky chino pánske
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené čierne regular waist MW0MW42883
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-30%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom béžové regular waist MW0MW44353
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 99,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené modré regular waist MW0MW37240
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
52,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom modré regular waist MW0MW44353
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske rifľové modré regular waist MW0MW42557
Tommy Hilfiger šortky pánske rifľové
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom béžové regular waist MW0MW42351
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 89,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Tommy Hilfiger x SAIL GP čierna farba, MW0MW41414
Šortky Tommy Hilfiger x SAIL GP
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Tommy Hilfiger čierna farba, MW0MW39708
Šortky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Tommy Hilfiger béžová farba, MW0MW39706
Šortky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky chino pánske čierne regular waist MW0MW42354
Tommy Hilfiger šortky chino pánske
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 89,90 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom čierne regular waist MW0MW44353
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
-29%
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske s bavlnou zelené regular waist UM0UM03914
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske s bavlnou
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske sivé UM0UM03452
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 49,90 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené zelené regular waist MW0MW37240
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom tmavomodré high waist MW0MW42353
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom modré MW0MW42349
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske s bavlnou béžové regular waist MW0MW42359
Tommy Hilfiger šortky pánske s bavlnou
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-29%
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené zelené regular waist MW0MW43112
Tommy Hilfiger šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené biele regular waist MW0MW42883
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom tyrkysové regular waist MW0MW44353
Tommy Hilfiger šortky pánske s ľanom
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-26%
Tommy Hilfiger šortky pánske modré regular waist MW0MW42625
Tommy Hilfiger šortky pánske
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené tmavomodré regular waist MW0MW43068
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené béžové regular waist MW0MW37240
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 80,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Tommy Hilfiger oranžová farba, MW0MW39713
Šortky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené modré regular waist MW0MW43068
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené tmavomodré regular waist MW0MW42883
Tommy Hilfiger teplákové šortky pánske bavlnené
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šortky Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, MW0MW38840
Šortky Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €