Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
4.3

Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW11797

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 € -41%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 € -6%
Farba: béžová
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené modré MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené zelené MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené oranžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené červené MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené červené MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené modré MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené modré MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené modré MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené modré MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené zelené MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené zelené MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené hnedé MW0MW11797
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Béžový T-shirt Tommy Hilfiger – z bavlny, s potlačou a priliehavým strihom

Pánsky T-shirt Tommy Hilfiger je voľbou pre mužov, ktorí oceňujú spojenie klasiky s moderným dizajnom. Vyrobený z bavlny s prímesou elastických vlákien, tento model zaručuje voľnosť pohybu a prispôsobenie sa postave. Jeho ležérny štýl, obohatený o charakteristickú potlač, robí z neho kúsok šatníka vhodný pre mnoho neformálnych kombinácií.

Čím sa vyznačuje pánsky bavlnený T-shirt Tommy Hilfiger – prečo sa ho oplatí mať?

  • Priliehavý strih slim fit – zvýrazňuje postavu, a zároveň zaručuje voľnosť pohybu
  • Mäkká bavlna s prímesou – prispieva k pohodliu nosenia a lepšiemu prispôsobeniu sa telu
  • Ležérny štýl – robí T-shirt vhodným pre mnoho neformálnych kombinácií
  • Výrazná potlač – dodáva modelu individuálny charakter a odlišuje ho v každodennom oblečení
  • Klasický okrúhly výstrih – dobre sedí pod krkom, zaisťujúc univerzálny vzhľad
  • Tenký materiál – prispieva k ľahkosti a priedušnosti, čo oceníš v teplejšie dni
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
MW0MW11797
Farba výrobcu
RBC
Farba
béžová
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
9BYK-TSM15P_12X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Strih
Výstrih:
okrúhly
Typ rukáva:
klasický
Strih:
slim fit
Rozmery
Rozmery uvedené pre veľkosť:
M
Dĺžka:
73 cm
Šírka v podpazuší:
52 cm
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42377
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42366
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW41471
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, vzorovaná, MW0MW41908
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW41460
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39995
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
39,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené SUMMER béžové MW0MW42381
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené SUMMER
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW37283
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42385
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
49,90 €
-36%
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové UM0UM03605
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger basic tričko pánske bavlnené s elastanom béžové MW0MW10800
Tommy Hilfiger basic tričko pánske bavlnené s elastanom
39,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW40010
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW42803
Tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW40427
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW41468
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW33691
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
49,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW41463
Tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW40008
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger béžová farba, jednofarebný, UM0UM03005
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42377
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39995
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW43197
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW39364
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger basic tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42393
Tommy Hilfiger basic tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
35,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW38628
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW44260
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
59,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW41468
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
Objavte produkty Tommy Hilfiger
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW41460
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 42,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42388
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené SUMMER béžové MW0MW42381
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené SUMMER
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW41468
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW37283
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW41471
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39995
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
39,90 €
-36%
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové UM0UM03605
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW38628
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW39845
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42366
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW40008
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske béžové MW0MW42376
Tommy Hilfiger tričko pánske
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39993
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW39249
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW39364
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW43197
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42369
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-36%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové UM0UM03643
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 34,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW39353
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW44260
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
59,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger basic tričko pánske bavlnené s elastanom béžové MW0MW10800
Tommy Hilfiger basic tričko pánske bavlnené s elastanom
39,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW33691
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Tommy Hilfiger pánske, béžová farba, s nášivkou, MW0MW42803
Tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové UM0UM03870
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger basic tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42393
Tommy Hilfiger basic tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
35,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger x SAIL GP pánske, béžová farba, s potlačou, MW0MW41418
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger x SAIL GP
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW42377
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €