Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
5.0

Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDALmodré EN0EN02877

-10%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 46,99 € -29%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 € -10%
Farba: modrá
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL ružové EN0EN02877
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL fialové EN0EN02877
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL modré EN0EN02877
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL čierne EN0EN02877
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Žabky Tommy Jeans – ľahkosť a štýl na teplé dni

Žabky Tommy Jeans je ľahká a štýlová obuv, ktorá spája pohodlie pri nosení s módnym vzhľadom. Tento model v jemnej modrej farbe je ideálnou voľbou na pláž, k bazénu alebo na letné prechádzky, dodávajúc voľnosť každému prázdninovému outfitu. Vyrobené s dôrazom na detaily, prispievajú k pohodliu počas teplých dní.

Čo robí pletené žabky Tommy Jeans takými pohodlnými?

  • Dámske žabky Tommy Jeans – ideálne na pláž, k bazénu alebo na voľnočasové letné vychádzky
  • Zvršok z pleteného textilného materiálu – dodáva obuvi jedinečný, módny a prázdninový charakter
  • Vnútro zo syntetického a textilného materiálu – podporuje pohodlie a hygienu chodidla počas používania
  • Podrážka z peny – umožňuje odpruženie a pohodlie pri každom kroku
  • Plochá konštrukcia podrážky – prispieva k stabilite a prirodzenému uloženiu chodidla
  • Otvorená špička – prispieva k voľnosti prstov a ventilácii chodidla počas horúcich dní
  • Ľahká konštrukcia – prispieva k pohodliu nosenia po celý deň bez zaťaženia chodidla
  • Univerzálna modrá farba – ľahko sa kombinuje s mnohými letnými outfitmi
Vlastnosti produktu
Podrážka
penová
Typ podrážky
plochá
Údaje o produkte
Kód výrobcu
EN0EN02877
Farba
modrá
Značka
Tommy Jeans
ID produktu
9BYA-KLD00A_05X
Materiál
Holeň:
Textilný materiál
Vnútro:
Textilný materiál, Syntetický materiál
Podošva:
Syntetický materiál
Rozmery
Dĺžka vložky:
23,5 cm
Rozmery uvedené pre veľkosť:
37
Podobné produkty
Ipanema šľapky dámske KIREI FEM
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lauren Ralph Lauren šľapky dámske kožené Raquel modré 802953931012
Lauren Ralph Lauren šľapky dámske kožené Raquel
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Šľapky adidas Adilette Lumia modrá farba, na plochom podpätku, HP6949
Šľapky adidas Adilette Lumia
28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šľapky Salomon REELAX BREAK 6.0 dámske, na plochom podpätku, L47741600
Šľapky Salomon REELAX BREAK 6.0
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Havaianas šľapky dámske SLIM SUMMER BLISS modré 4149813.3504
Havaianas šľapky dámske SLIM SUMMER BLISS
31,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šľapky Rip Curl dámske, na plochom podpätku, 17SWOT
Šľapky Rip Curl
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 16,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
Havaianas šľapky dámske TOP TROPICALIA VIBES II modré 4150170.0001
Havaianas šľapky dámske TOP TROPICALIA VIBES II
25,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Teva šľapky dámske Mush II modré 4198
Teva šľapky dámske Mush II
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lacoste šľapky dámske Meduz Flip-Flops modré 51CFA0010
Lacoste šľapky dámske Meduz Flip-Flops
Aktuálna cena:
38,90 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Ipanema šľapky dámske ARTE AD modré 27357-BN163
Ipanema šľapky dámske ARTE AD
26,99 €
-11%
Ipanema šľapky dámske ARTE AD modré 27357-BN162
Ipanema šľapky dámske ARTE AD
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Teva šľapky dámske Olowahu modré 6840
Teva šľapky dámske Olowahu
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
Šľapky Ipanema BOSSA FEM na plochom podpätku, 82067-BC620
Šľapky Ipanema BOSSA FEM
21,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Ipanema šľapky dámske ANAT LOLITA modré 83140-BP690
Ipanema šľapky dámske ANAT LOLITA
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Melissa dámske šľapky FLIP FLOP SLIM + GANNI AD modré M38156
Melissa dámske šľapky FLIP FLOP SLIM + GANNI AD
Aktuálna cena:
88,90 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 98,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Rip Curl šľapky dámske MIXED BLOOM modré 186WOT
Rip Curl šľapky dámske MIXED BLOOM
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Žabky Helly Hansen LOGO SANDAL 2 dámske, na plochom podpätku, 11957
Žabky Helly Hansen LOGO SANDAL 2
Aktuálna cena:
20,95 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,90 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šľapky dámske TH CRITTER SANDAL modré FW0FW09199
Tommy Hilfiger šľapky dámske TH CRITTER SANDAL
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger šľapky dámske TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL modré FW0FW09192
Tommy Hilfiger šľapky dámske TH ITHACA STRIPE SUMMER SANDAL
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-10%
Billi Bi žabky dámske kožené Taupe osso calf béžové T7002
Billi Bi žabky dámske kožené Taupe osso calf
Aktuálna cena:
138,90 €
Bežná cena: 154,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 154,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aldo dámske šľapky LIFT béžové 14344613
Aldo dámske šľapky LIFT
Aktuálna cena:
66,90 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 74,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Billi Bi šľapky dámske kožené T7002-085 hnedé T7002-085
Billi Bi šľapky dámske kožené T7002-085
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Žabky Ipanema BOSSA FEM dámske, zelená farba, na plochom podpätku, 82067-AQ497
Žabky Ipanema BOSSA FEM
19,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Steve Madden šľapky dámske semišové Meira béžové 11005377
Steve Madden šľapky dámske semišové Meira
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-10%
Ipanema šľapky dámske MAXI FASHION ružové 83652-BC681
Ipanema šľapky dámske MAXI FASHION
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-35%
Medicine šľapky dámske viacfarebné
Medicine šľapky dámske
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 13,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Šľapky adidas Adilette Lumia fialová farba, na platforme, HP6950
Šľapky adidas Adilette Lumia
28,99 €
-10%
Žabky Ipanema ANAT COLORS dámske, ružová farba, na plochom podpätku
Žabky Ipanema ANAT COLORS
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
MICHAEL Michael Kors žabky dámske Koya Flip Flop béžové 40R6KOFA2B.150
MICHAEL Michael Kors žabky dámske Koya Flip Flop
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 114,90 €
Objavte produkty Tommy Jeans
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW CLEATED JELLY SUMMER SANDAL ružové EN0EN02954
Tommy Jeans šľapky dámske TJW CLEATED JELLY SUMMER SANDAL
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske kožené TJW FLAT LEATHER SANDALS béžové EN0EN03096
Tommy Jeans šľapky dámske kožené TJW FLAT LEATHER SANDALS
89,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske kožené TJW FLAT LEATHER SANDALS čierne EN0EN03096
Tommy Jeans šľapky dámske kožené TJW FLAT LEATHER SANDALS
89,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske kožené TJW KITTEN HEEL LEATHER SANDALS čierne EN0EN03154
Tommy Jeans šľapky dámske kožené TJW KITTEN HEEL LEATHER SANDALS
99,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BUCKLE SANDAL biele EN0EN02948
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BUCKLE SANDAL
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL čierne EN0EN02877
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL fialové EN0EN02877
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW CLEATED JELLY SUMMER SANDAL čierne EN0EN02954
Tommy Jeans šľapky dámske TJW CLEATED JELLY SUMMER SANDAL
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL ružové EN0EN02877
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BUCKLE SANDAL čierne EN0EN02948
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BUCKLE SANDAL
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 90,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW CLEATED JELLY SUMMER SANDAL biele EN0EN02954
Tommy Jeans šľapky dámske TJW CLEATED JELLY SUMMER SANDAL
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL ružové EN0EN02877
Tommy Jeans šľapky dámske BRAIDED THONG BEACH SANDAL
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske ružové
Tommy Jeans šľapky dámske
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BUCKLE STRAPS SANDAL biele EN0EN02966
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BUCKLE STRAPS SANDAL
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Tommy Jeans WEDGY STRAPPY SANDAL dámske, čierna farba, na platforme, EN0EN02756
Kožené sandále Tommy Jeans WEDGY STRAPPY SANDAL
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans sandále s otvorenou pätou dámske TJW JELLY FISHERMAN SANDAL biele EN0EN02949
Tommy Jeans sandále s otvorenou pätou dámske TJW JELLY FISHERMAN SANDAL
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 79,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové šľapky Tommy Jeans DOUBLE STRAP SANDAL SUEDE dámske, béžová farba, na platforme, EN0EN02797
Semišové šľapky Tommy Jeans DOUBLE STRAP SANDAL SUEDE
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky na plochom podpätku dámske kožené TJW SOFT PADDED CASUAL SLIDE béžové EN0EN02950
Tommy Jeans šľapky na plochom podpätku dámske kožené TJW SOFT PADDED CASUAL SLIDE
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BRAIDED SLIDES béžové EN0EN02975
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BRAIDED SLIDES
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 40,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené sandále Tommy Jeans TJW FISHERMAN PATENT SANDAL biela farba, EN0EN02874
Kožené sandále Tommy Jeans TJW FISHERMAN PATENT SANDAL
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové šľapky Tommy Jeans DOUBLE STRAP SANDAL SUEDE dámske, béžová farba, na platforme, EN0EN02797
Semišové šľapky Tommy Jeans DOUBLE STRAP SANDAL SUEDE
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BRAIDED SLIDES ružové EN0EN02975
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BRAIDED SLIDES
49,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky mules dámske semišové TJW COMFORT SUEDE MULE béžové EN0EN03038
Tommy Jeans šľapky mules dámske semišové TJW COMFORT SUEDE MULE
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šľapky Tommy Jeans TJW COMFY POOL SLIDE ružová farba, EN0EN02854
Šľapky Tommy Jeans TJW COMFY POOL SLIDE
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans sandále s otvorenou pätou dámske TJW JELLY FISHERMAN SANDAL ružové EN0EN02949
Tommy Jeans sandále s otvorenou pätou dámske TJW JELLY FISHERMAN SANDAL
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW POOLSLIDES ružové EN0EN02976
Tommy Jeans šľapky dámske TJW POOLSLIDES
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-35%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BRAIDED SLIDES čierne EN0EN02975
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BRAIDED SLIDES
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 50,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BRAIDED SLIDES ružové EN0EN02975
Tommy Jeans šľapky dámske TJW BRAIDED SLIDES
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Jeans šľapky dámske TJW POOLSLIDES béžové EN0EN02976
Tommy Jeans šľapky dámske TJW POOLSLIDES
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové šľapky Tommy Jeans DOUBLE STRAP SANDAL SUEDE dámske, na platforme, EN0EN02797
Semišové šľapky Tommy Jeans DOUBLE STRAP SANDAL SUEDE
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €