Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
5.0

Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený čierny DW0DW19336

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 € -45%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 € -9%
Farba: čierna
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený biely DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený biely DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený béžový DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený béžový DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený ružový DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený červený DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený červený DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený modrý DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený tmavomodrý DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený tmavomodrý DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený čierny DW0DW19336
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Čierny sveter Tommy Jeans s krátkym rukávom – krásny príklad pohodlia v mestskom štýle

Čierny sveter Tommy Jeans je dámsky pulóver v strihu slim fit, ktorý zvýrazňuje postavu a zároveň ponúka voľnosť pohybu vďaka elastickému úpletu. Vyrobený výhradne z bavlny, tento model je príjemný na dotyk a vzdušný. Je to voľba, ktorá sa dokonale hodí k ležérnym outfitom, ideálna na stretnutia s priateľmi alebo víkendové výlety.

Čím sa vyznačuje dámsky sveter Tommy Jeans – kľúčové vlastnosti a výhody?

  • Strih slim fit jemne modeluje postavu, čím prispieva k elegantnému vzhľadu
  • Ležérny charakter zaisťuje, že sveter sa dokonale hodí k mnohým každodenným outfitom
  • Pulóver s krátkym rukávom je praktická voľba na teplejšie dni a prechodné ročné obdobia
  • 100 % bavlna v materiálovom zložení prispieva k pohodliu nosenia a vzdušnosti
  • Elastický úplet umožňuje voľnosť pohybu a dobré prispôsobenie telu
  • Dĺžka 50 cm (pre veľkosť S) umožňuje rôzne kombinácie so spodnými dielmi s vysokým pásom
  • Okrúhly výstrih je univerzálne riešenie, ktoré sa hodí k mnohým typom šperkov
  • Hladký vzor úpletu uľahčuje kombinovanie s inými prvkami šatníka
  • Spodný okraj a manžety s rebrovaním prispievajú k lepšiemu prispôsobeniu a udržaniu tvaru
Vlastnosti produktu
Zapínanie
bez zapínania
Elastickosť
elastický materiál
Kapucňa
bez kapucne
Údaje o produkte
Kód výrobcu
DW0DW19336
Farba
čierna
Značka
Tommy Jeans
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPYA-SWD013_99X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Strih
Rukáv:
krátky
Výstrih:
okrúhly
Typ rukáva:
priliehavý
Strih:
slim fit
Rozmery
Rozmery uvedené pre veľkosť:
S
Dĺžka:
50 cm
Šírka v podpazuší:
40 cm
Modelka je vysoká 177 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, DW0DW20970
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, ľahké, DW0DW20965
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prídavkom alpaky Tommy Jeans čierna farba, DW0DW22559
Sveter s prídavkom alpaky Tommy Jeans
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans čierna farba, DW0DW21711
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený sveter Tommy Jeans čierna farba, ľahký, s rolákom, DW0DW21672
Bavlnený sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený čierny DW0DW20159
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, DW0DW21690
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený čierny DW0DW19888
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans čierna farba, DW0DW22033
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený sveter čierna farba, ľahké, DW0DW20252
Bavlnený sveter
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený čierny DW0DW19888
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, ľahký, DW0DW21829
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, ľahký, DW0DW22028
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
57,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, DW0DW20380
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vesta Tommy Jeans čierna farba, tenká, DW0DW19346
Vesta Tommy Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Résumé dámsky, čierna farba, tenký
Sveter Résumé
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
Twinset rolák dámsky s viskózou čierny 262AP3250
Twinset rolák dámsky s viskózou
149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Polo Ralph Lauren sveter dámsky bavlnený čierny 211971869
Polo Ralph Lauren sveter dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 214,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter z merino vlny so šálom Answear.LAB čierna farba, ľahký
Sveter z merino vlny so šálom Answear.LAB
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prímesou moheru United Colors of Benetton čierna farba, 1VAAD10EX
Sveter s prímesou moheru United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-15%
Bavlnený sveter Medicine čierna farba, ľahké
Bavlnený sveter Medicine
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 37,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnený sveter Fracomina čierna farba, ľahký, FR25WT7027K459Q7
Vlnený sveter Fracomina
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vesta Answear.LAB čierna farba
Vesta Answear.LAB
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Guess SYLVIE čierna farba, ľahký, W5BR42 Z26I2
Sveter Guess SYLVIE
Aktuálna cena:
49,45 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 98,90 €
-50%
Vlnený sveter ISABELLE BLANCHE čierna farba, ľahký, s rolákom, IS25FW-M111-F001
Vlnený sveter ISABELLE BLANCHE
Aktuálna cena:
89,95 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Karl Lagerfeld dámsky, čierna farba, A2W20040
Sveter Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
89,95 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený sveter Desigual COOPER čierna farba, 25WWJF36
Bavlnený sveter Desigual COOPER
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vesta Armani Exchange čierna farba, tenký, 8NYH9A YMH6Z
Vesta Armani Exchange
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
Liu Jo sveter dámsky vlnený čierny WF6101 MA77Q
Liu Jo sveter dámsky vlnený
159,90 €
Objavte produkty Tommy Jeans
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, DW0DW20970
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
60,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, ľahké, DW0DW20965
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený čierny DW0DW19888
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prídavkom alpaky Tommy Jeans čierna farba, DW0DW22559
Sveter s prídavkom alpaky Tommy Jeans
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený čierny DW0DW20159
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, DW0DW21690
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený čierny DW0DW19888
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans čierna farba, DW0DW22033
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený sveter čierna farba, ľahké, DW0DW20252
Bavlnený sveter
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, ľahký, DW0DW21829
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený sveter Tommy Jeans čierna farba, ľahký, s rolákom, DW0DW21672
Bavlnený sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, ľahký, DW0DW22028
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
57,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans čierna farba, DW0DW20380
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený čierny DW0DW22930
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
99,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans čierna farba, DW0DW21711
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vesta Tommy Jeans čierna farba, tenká, DW0DW19346
Vesta Tommy Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený červený DW0DW20159
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
89,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans béžová farba, ľahký, DW0DW21782
Sveter s prímesou vlny Tommy Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vesta Tommy Jeans červená farba, tenká, DW0DW19346
Vesta Tommy Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Tommy Jeans sveter dámsky s prímesou vlny béžový DW0DW23831
Tommy Jeans sveter dámsky s prímesou vlny
109,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený tmavomodrý DW0DW19336
Tommy Jeans sveter s krátkym rukávom dámsky bavlnený
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter s prímesou alpaky Tommy Jeans béžová farba, DW0DW22558
Sveter s prímesou alpaky Tommy Jeans
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans vesta dámska bavlnená béžová DW0DW22318
Tommy Jeans vesta dámska bavlnená
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 109,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Sveter Tommy Jeans béžová farba, ľahký, DW0DW22028
Sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 64,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený tmavomodrý DW0DW22933
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
99,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený modrý DW0DW20159
Tommy Jeans sveter dámsky bavlnený
89,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený sveter Tommy Jeans biela farba, ľahký, s rolákom, DW0DW21672
Bavlnený sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans vesta dámska bavlnená tmavomodrá DW0DW22927
Tommy Jeans vesta dámska bavlnená
99,90 €
Tommy Jeans sveter dámsky s prímesou vlny ružový DW0DW23831
Tommy Jeans sveter dámsky s prímesou vlny
109,99 €
Bavlnený sveter Tommy Jeans
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €