Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Under Armour

Under Armour športová podprsenka Infinity tyrkysová 1384123

-14%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 53,99 € -14%
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 53,99 € -14%
Farba: tyrkysová
Under Armour športová podprsenka Infinity biela 1384123
Under Armour športová podprsenka Infinity modrá 1384123
Under Armour športová podprsenka Infinity tyrkysová 1384123
Under Armour športová podprsenka Infinity čierna 1384123
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Modrá športová podprsenka Under Armour – model s mäkkými košíčkami a strednou oporou

Dámska športová podprsenka Under Armour je ponuka určená aktívnym ženám, ktorá zaisťuje pohodlie počas tréningov so strednou intenzitou. Tento strih, ktorý sa vyznačuje mäkkými košíčkami a elastickým materiálom, je vhodnou voľbou pre dámy, ktoré si cenia slobodu pohybu a spoľahlivú oporu počas rôznych fyzických aktivít.

Vlastnosti elastickej športovej podprsenky Under Armour s mäkkými košíčkami

  • Športový strih, určený na fyzickú aktivitu
  • Ponúka strednú úroveň opory, optimálnu pre mnohé športové disciplíny
  • Vyrobená z elastického materiálu, ktorý podporuje voľnosť pohybu a prispôsobenie
  • mäkké košíčky, ktoré podporujú prirodzený tvar a pohodlie
  • Vybavená zapínaním na háčiky, ktoré uľahčuje individuálne prispôsobenie
  • hladkú textúru v univerzálnej modrej farbe, ktorá sa hodí k mnohým stylingom
  • Určená na tréning, poskytuje oporu počas rôznych fyzických aktivít
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na háčiky
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
1384123
Farba výrobcu
466
Farba
tyrkysová
Značka
Under Armour
ID produktu
9BYH-BID132_66X
Materiál
Hlavný materiál:
86% Polyester, 14% Elastan
Doplnkový materiál 1:
91% Polyester, 9% Elastan
Doplnkový materiál 2:
100% Polyester
Rozmery
Modelka je vysoká 177 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Technické údaje
Vystuženie košíčkov:
mierne pevné
Úroveň podpory:
stredná
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Infinity tyrkysová 1384126
Under Armour športová podprsenka Infinity
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour Project Rock tyrkysová farba, vzorovaná, 1384161
Športová podprsenka Under Armour Project Rock
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Reebok LUX Collection zelená farba, jednofarebný, 100206203
Športová podprsenka Reebok LUX Collection
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 40,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obojstranná športová podprsenka The North Face Flex Reversible zelená farba, vzorovaný, NF0A886Q7OD1
Obojstranná športová podprsenka The North Face Flex Reversible
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 40,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
New Balance športová podprsenka Yoga tyrkysová WB51039AAV
New Balance športová podprsenka Yoga
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Hummel Športová podprsenka hmlTIF SEAMLESS SPORTS TOP tyrkysová 210490
Hummel Športová podprsenka hmlTIF SEAMLESS SPORTS TOP
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sweaty Betty športová podprsenka Stamina Seamless tyrkysová SB10260
Sweaty Betty športová podprsenka Stamina Seamless
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Puma Fit čierna farba
Športová podprsenka Puma Fit
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-31%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Casall Športová podprsenka tyrkysová 25285
Casall Športová podprsenka
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka adidas Performance Powerimpact tyrkysová farba
Športová podprsenka adidas Performance Powerimpact
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 55,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Calvin Klein Performance tyrkysová farba, LVGWS5K136
Športová podprsenka Calvin Klein Performance
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-71%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Dkny tyrkysová farba, vzorovaná
Športová podprsenka Dkny
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Hummel zelená farba, vzorovaná, 230428
Športová podprsenka Hummel
Aktuálna cena:
13,49 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Rip Curl Mirage Run Swim Surf tyrkysová farba, jednofarebná
Športová podprsenka Rip Curl Mirage Run Swim Surf
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka Calvin Klein Underwear jednofarebná, 0000F3785E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Hummel športová podprsenka tyrkysová 230304
Hummel športová podprsenka
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Sweaty Betty športová podprsenka Seamless tyrkysová SB9610
Sweaty Betty športová podprsenka Seamless
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Calvin Klein Performance športová podprsenka tyrkysová LVGWS5K137
Calvin Klein Performance športová podprsenka
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka na jogu JOYINME Breeze oranžová farba, jednofarebná, Breeze
Podprsenka na jogu JOYINME Breeze
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka adidas Performance The Hyperglam čierna farba, jednofarebná, KB3683
Športová podprsenka adidas Performance The Hyperglam
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka P.E Nation Vivid čierna farba, vzorovaná, 244C245
Športová podprsenka P.E Nation Vivid
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Reebok Dollie F9763 jednofarebná
Športová podprsenka Reebok Dollie F9763
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 32,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Puma športová podprsenka ružová 527140
Puma športová podprsenka
31,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka P.E Nation Elevate čierna farba, vzorovaná
Športová podprsenka P.E Nation Elevate
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 107,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 107,99 €
-32%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka adidas Performance x FARM Rio vzorovaná, IN3750,
Športová podprsenka adidas Performance x FARM Rio
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 54,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Infinity fialová 1384112
Under Armour športová podprsenka Infinity
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,90 €
-41%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka adidas Performance Aeroreact IU1722
Športová podprsenka adidas Performance Aeroreact
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Podprsenka na jogu Joy in me Goddess ružová farba, jednofarebná, Goddess
Podprsenka na jogu Joy in me Goddess
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 63,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
GOD SAVE QUEENS podprsenka CROP TOP béžová GSQ-144-333
GOD SAVE QUEENS podprsenka CROP TOP
63,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Rip Curl Revival čierna farba, vzorovaná
Športová podprsenka Rip Curl Revival
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
Objavte produkty Under Armour
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour Project Rock tyrkysová farba, vzorovaná, 1384161
Športová podprsenka Under Armour Project Rock
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Infinity tyrkysová 1384126
Under Armour športová podprsenka Infinity
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless čierna 1384419
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-40%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour HG Armour High čierna farba, jednofarebná, 1379195
Športová podprsenka Under Armour HG Armour High
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless biela 1384417
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka UA Crossback fialová 1361034
Under Armour športová podprsenka UA Crossback
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour Crossback šedá farba
Športová podprsenka Under Armour Crossback
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless fialová 1384417
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Infinity fialová 1384123
Under Armour športová podprsenka Infinity
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka UA Crossback ružová 1361034
Under Armour športová podprsenka UA Crossback
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless ružová 1384419
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour tmavomodrá farba, 6005838
Športová podprsenka Under Armour
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Crossback Low čierna 1386424
Under Armour športová podprsenka Crossback Low
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Infinity modrá 1384112
Under Armour športová podprsenka Infinity
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour Crossback fialová farba
Športová podprsenka Under Armour Crossback
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka UA Crossback ružová 1361034
Under Armour športová podprsenka UA Crossback
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour HG Authentics zelená farba
Športová podprsenka Under Armour HG Authentics
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour Authentics čierna farba, jednofarebná
Športová podprsenka Under Armour Authentics
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 34,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Infinity fialová 1384112
Under Armour športová podprsenka Infinity
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka UA Crossback oranžová 1361034
Under Armour športová podprsenka UA Crossback
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka UA Crossback ružová 1361034
Under Armour športová podprsenka UA Crossback
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour čierna farba, jednofarebný
Športová podprsenka Under Armour
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka UA Crossback fialová 1361034
Under Armour športová podprsenka UA Crossback
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless tmavomodrá 1384417
Under Armour športová podprsenka Vanish Seamless
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour Seamless ružová farba, 1357719
Športová podprsenka Under Armour Seamless
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour Seamless
Športová podprsenka Under Armour Seamless
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 52,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour Crossback 1361033-660, čierna farba,, 1361033
Športová podprsenka Under Armour Crossback
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka
Under Armour športová podprsenka
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Under Armour športová podprsenka UA Crossback zelená 1361034
Under Armour športová podprsenka UA Crossback
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Športová podprsenka Under Armour HG Authentics zelená farba, 1383544
Športová podprsenka Under Armour HG Authentics
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €