Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka detská bavlnenáčervená 6WJSRA00D

-24%*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 15,90 € -24%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 € -24%
Farba: červená
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená biela 6WJSRA00D
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka detská bavlnená červená 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená ružová 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená fialová 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená modrá 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená tmavomodrá 6WJSRA00D
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka detská bavlnená zelená 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená čierna 6WJSRA00D
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Červená šiltovka United Colors of Benetton pre deti – mládežnícky štýl s potlačou

Šiltovka United Colors of Benetton je klasická pokrývka hlavy, ktorá chráni pred slnkom a dodáva charakter mládežníckym outfitom. Je vyrobená zo 100 % bavlny, zaručuje pohodlné nosenie a správnu cirkuláciu vzduchu.

Čím sa vyznačuje detská šiltovka United Colors of Benetton?

  • Klasická šiltovka, ideálna pre mladých módnych nadšencov.
  • Vyrobená zo 100 % bavlny, zaručuje pohodlie pri nosení.
  • Jednovrstvová konštrukcia zaisťuje ľahkosť a priedušnosť.
  • Vystužené predné panely pomáhajú udržať tvar.
  • Zdobená potlačou s logom značky United Colors of Benetton.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
6WJSRA00D.G.Stagionale
Farba
červená
Značka
United Colors of Benetton
Výrobca

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
PPY2-CAK05S_33X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Podobné produkty
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka detská bavlnená viacfarebná 6YE1RA00C
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
Detská bavlnená šiltovka Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, jednofarebná, AU0AU01982
Detská bavlnená šiltovka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-25%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger čiapka so šiltom detská červená KA0KA00049
Tommy Hilfiger čiapka so šiltom detská
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka Kenzo Kids červená farba, K61831
Detská bavlnená šiltovka Kenzo Kids
Aktuálna cena:
53,90 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger čiapka so šiltom detská bavlnená červená KA0KA00025
Tommy Hilfiger čiapka so šiltom detská bavlnená
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská baseballová čiapka Bobo Choses Bobo Choses By Hand červená farba, B126AI046
Detská baseballová čiapka Bobo Choses Bobo Choses By Hand
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená šiltovka Tommy Hilfiger červená farba, KA0KA00032
Bavlnená šiltovka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 24,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,95 €
Detská baseballová čiapka Mini Rodini červená farba, vzorovaná, 1100015442
Detská baseballová čiapka Mini Rodini
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka Levi's LAN RICHMOND BATWING CURVE BRI červená farba, s nášivkou
Detská bavlnená šiltovka Levi's LAN RICHMOND BATWING CURVE BRI
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-21%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger čiapka so šiltom detská bavlnená červená KA0KA00042
Tommy Hilfiger čiapka so šiltom detská bavlnená
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka Diesel FUPIR HAT biela farba, J02708
Detská bavlnená šiltovka Diesel FUPIR HAT
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 63,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Liewood detská čiapka so šiltom Senia Seersucker Sun Hat With Ears zelená LW17681
Liewood detská čiapka so šiltom Senia Seersucker Sun Hat With Ears
Aktuálna cena:
23,90 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená čiapka Jamiks žltá farba, jednofarebná
Detská bavlnená čiapka Jamiks
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
United Colors of Benetton Čiapka so šiltom detská bavlnená tmavomodrá 6WJSRA00E
United Colors of Benetton Čiapka so šiltom detská bavlnená
12,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Obojstranná bavlnená čiapka pre deti Liewood vzorovaná
Obojstranná bavlnená čiapka pre deti Liewood
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Liewood čiapka so šiltom detská Senia Sun Hat With Ears fialová LW17682
Liewood čiapka so šiltom detská Senia Sun Hat With Ears
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka Levi's LAN RICHMOND BATWING CURVE BRI ružová farba, s nášivkou
Detská bavlnená šiltovka Levi's LAN RICHMOND BATWING CURVE BRI
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šiltovka United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebná, 6T8JCA02G
Šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton fialová 6YE1RA00B
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, jednofarebná, AU0AU01954
Detská bavlnená šiltovka Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka Polo Ralph Lauren modrá farba, 322785653506
Detská bavlnená šiltovka Polo Ralph Lauren
39,90 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka Polo Ralph Lauren modrá farba, 323785653508
Detská bavlnená šiltovka Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess bejzbalová čiapka detská bavlnená béžová H6YZ12 W2604
Guess bejzbalová čiapka detská bavlnená
33,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Bavlnená šiltovka Emporio Armani béžová farba, jednofarebná, EB000328 AF14016
Bavlnená šiltovka Emporio Armani
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 85,99 €
Detská bavlnená šiltovka Emporio Armani biela farba, s nášivkou
Detská bavlnená šiltovka Emporio Armani
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 84,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská baseballová čiapka zippy s nášivkou
Detská baseballová čiapka zippy
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 8,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Guess bejzbalová čiapka detská bavlnená čierna H6YZ12 W2604
Guess bejzbalová čiapka detská bavlnená
33,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka Vans Vans Classic Snapback čierna farba, VN000Q1ABLK1
Detská bavlnená šiltovka Vans Vans Classic Snapback
27,90 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka detská bavlnená viacfarebná 6YE1RA00C
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená červená 6WJSRA00E
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená zelená 6WJSRA00E
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená
12,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šiltovka United Colors of Benetton hnedá farba, jednofarebná, 6T8JCA02G
Šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka detská bavlnená zelená 6WJSRA00D
United Colors of Benetton Bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton čiapka so šiltom bavlnená čierna 68MZCA02T
United Colors of Benetton čiapka so šiltom bavlnená
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 21,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená tmavomodrá 6YE1RA00C
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton fialová farba, jednofarebná, 6YCTGA012
United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
7,49 €
Bežná cena: 10,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,90 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská baseballová čiapka United Colors of Benetton tyrkysová farba, s potlačou, 6XJNCA02L
Detská baseballová čiapka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
9,90 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená fialová 6WJSRA00E
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šiltovka United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebná, 6T8JCA02G
Šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
United Colors of Benetton Čiapka so šiltom detská bavlnená tmavomodrá 6WJSRA00E
United Colors of Benetton Čiapka so šiltom detská bavlnená
12,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená ružová 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šiltovka United Colors of Benetton ružová farba, jednofarebná, 6T8JCA02G
Šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton béžová farba, 6MCMCA02R
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená viacfarebná 6YE1RA00C
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 14,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená tmavomodrá 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton fialová 6YE1RA00B
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
Šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená modrá 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton ružová farba, s potlačou, 69G7AA00X
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená čierna 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená ružová 6WJSRA00E
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená biela 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
-18%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená fialová 6WJSRA00D
United Colors of Benetton bejzbalová čiapka detská bavlnená
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton ružová farba, s potlačou, 6LDDGA01B
Detská bavlnená šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 16,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Šiltovka United Colors of Benetton tyrkysová farba, jednofarebná, 6T8JCA02G
Šiltovka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená biela 6WJSRA00E
United Colors of Benetton čiapka so šiltom detská bavlnená
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton čiapka dojčenská bavlnená béžová 6SDFRA003
United Colors of Benetton čiapka dojčenská bavlnená
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 12,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 9,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská čiapka United Colors of Benetton zelená farba, 6FEECA027
Detská čiapka United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
8,95 €
Bežná cena: 17,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €