Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
MICHAEL Michael Kors
1.0

Vysoké čižmy MICHAEL Michael Kors Darrington hnedá farba, na plochom podpätku, 40F5DTFB7L.292

*-5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 349,90 € -42%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 € -4%
Farba: hnedá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA -5 % v aplikácii.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Vysoké čižmy MICHAEL Michael Kors Darrington

Čižmy z kolekcie MICHAEL Michael Kors vyrobené spojením ekologickej a prírodnej kože. Model so silne vystuženým zvrškom poskytuje chodidlu stabilitu.
- Okrúhla, spevnená špička.
- Silne vystužená päta stabilizuje pätu a drží nohu v topánke, aby sa pri pohybe nevyšmykla.
- Gumená podrážka je odolná voči poškodeniu.
- Model bez podpätku.
- Kožená stielka je pohodlná pre chodidlo a zabraňuje odieraniu a vzniku nepríjemného zápachu.
- Pohodlné bočné zapínanie na krátky zips uľahčuje obliekanie a vyzliekanie.
- Zapínanie na pracky s čapom, ktorý umožňuje individuálne nastavenie.
- Obvod sáry: 38 cm.
- Výška sáry: 38 cm.
- Dĺžka vložky: 23,5 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 37.
Vlastnosti produktu
Typ špičky
okrúhla
Zapínanie a nastavenie
na zips, na pracku
Typ podrážky
plochá
Špička
vystužená
Údaje o produkte
Kód výrobcu
40F5DTFB7L.292
Farba výrobcu
292
Farba
hnedá
Značka
MICHAEL Michael Kors
Výrobca

MICHAEL KORS SWITZERLAND GMBH

VIA CANTONALE 18, 6928 Manno

ID produktu
9BYA-OBD3A2_89X
Zloženie
Zvršok: Syntetická látka, Prírodná koža
Vnútro: Syntetická látka, Textil
Podrážka: Syntetická látka
Vložka: Prírodná koža
Podobné produkty
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrah hnedá farba, na podpätku, 40F5DRMB5L.230
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrah
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 324,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Vysoké čižmy MICHAEL Michael Kors Lex hnedá farba, na podpätku, 40F5LXMB5S.230
Vysoké čižmy MICHAEL Michael Kors Lex
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Matilda hnedá farba, na podpätku, 40F5MTMB5L.297
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Matilda
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 294,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-21%
*-5 % s kódom: SALE
Semišové čižmy Steve Madden Chipp hnedá farba, na platforme, 11004664
Semišové čižmy Steve Madden Chipp
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Semišové čižmy Vagabond Shoemakers MERYL hnedá farba, na podpätku, 6047-040-31
Semišové čižmy Vagabond Shoemakers MERYL
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 269,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Vagabond Shoemakers čižmy dámske semišové FREYA hnedé 6006-040-31
Vagabond Shoemakers čižmy dámske semišové FREYA
269,90 €
-14%
*-5 % s kódom: SALE
Semišové čižmy Steve Madden Nigella hnedá farba, na plochom podpätku, 11004914
Semišové čižmy Steve Madden Nigella
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy Lauren Ralph Lauren Brooke Tll 2 hnedá farba, na plochom podpätku, 802974383002
Kožené čižmy Lauren Ralph Lauren Brooke Tll 2
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 288,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Vagabond Shoemakers čižmy dámske kožené FREYA hnedé 6006-001-31
Vagabond Shoemakers čižmy dámske kožené FREYA
269,90 €
Semišové čižmy Naked Wolfe Disturb hnedá farba, na platforme, Disturb Chocolate Suede
Semišové čižmy Naked Wolfe Disturb
399,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy Kurt Geiger London Fold Over Tall Boot hnedá farba, na podpätku, 5022354419
Kožené čižmy Kurt Geiger London Fold Over Tall Boot
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
-14%
Limitovaná kolekcia
Semišové snehule UGG Esmee Boot hnedá farba, 1171533.CHE
Semišové snehule UGG Esmee Boot
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-19%
*-5 % s kódom: SALE
Vysoké čižmy U.S. Polo Assn. YLENIA001 hnedá farba, na plochom podpätku, YLENIA001W/EY1
Vysoké čižmy U.S. Polo Assn. YLENIA001
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy Vagabond Shoemakers BLANCA hnedá farba, na plochom podpätku, 5417-801-35
Kožené čižmy Vagabond Shoemakers BLANCA
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy Aldo CURCULIOS hnedá farba, na podpätku, 14114968
Kožené čižmy Aldo CURCULIOS
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Vysoké čižmy Tommy Jeans TJW STRETCHY LONG SHAFT hnedá farba, na plochom podpätku, EN0EN02828
Vysoké čižmy Tommy Jeans TJW STRETCHY LONG SHAFT
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Semišové čižmy Kurt Geiger London Western Fringe Pull On hnedá farba, na nízkom podpätku, 5030035289
Semišové čižmy Kurt Geiger London Western Fringe Pull On
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 434,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy Copenhagen hnedá farba, na plochom podpätku, CPH295 croco leather
Kožené čižmy Copenhagen
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 348,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-13%
*-5 % s kódom: SALE
Vysoké čižmy Aldo KAYLYNN hnedá farba, na vysokom podpätku, 14147556
Vysoké čižmy Aldo KAYLYNN
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
Lauren Ralph Lauren čižmy na ihličkovom podpätku dámske semišové Frncsa Tl Hl hnedé 802P15726002
Lauren Ralph Lauren čižmy na ihličkovom podpätku dámske semišové Frncsa Tl Hl
294,90 €
-18%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy Billi Bi hnedá farba, na plochom podpätku, A9136 885
Kožené čižmy Billi Bi
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy Lauren Ralph Lauren Cllns Tl Hl hnedá farba, na podpätku, 802974386001
Kožené čižmy Lauren Ralph Lauren Cllns Tl Hl
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 328,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
Kožené čižmy Miista Kristel hnedá farba, na plochom podpätku, E8_3995
Kožené čižmy Miista Kristel
439,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy Karl Lagerfeld Danton dámske, hnedá farba, na platforme,
Kožené čižmy Karl Lagerfeld Danton
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 449,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 223,99 €
-13%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy Fly London RINT246FLY hnedá farba, na podpätku, P145346001
Kožené čižmy Fly London RINT246FLY
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Vysoké čižmy Mexx PLUCK MILA hnedá farba, na podpätku, MI001800353W
Vysoké čižmy Mexx PLUCK MILA
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Semišové čižmy Steve Madden Banner dámske, hnedá farba, na plochom podpätku, SM11003092
Semišové čižmy Steve Madden Banner
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Semišové čižmy Lauren Ralph Lauren Mckay Tl Hl hnedá farba, na vysokom podpätku, 802967811004
Semišové čižmy Lauren Ralph Lauren Mckay Tl Hl
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 278,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-18%
*-5 % s kódom: SALE
Semišové čižmy Vagabond Shoemakers NELLA hnedá farba, na podpätku, 6016-040-31
Semišové čižmy Vagabond Shoemakers NELLA
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
Objavte produkty MICHAEL Michael Kors
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Matilda hnedá farba, na podpätku, 40F5MTMB5L.297
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Matilda
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 294,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrah hnedá farba, na podpätku, 40F5DRMB5L.230
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrah
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 324,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Vysoké čižmy MICHAEL Michael Kors Lex hnedá farba, na podpätku, 40F5LXMB5S.230
Vysoké čižmy MICHAEL Michael Kors Lex
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 194,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrington čierna farba, na platforme, 40F5DTFB6L.001
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrington
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-11%
*-5 % s kódom: SALE
Semišové čižmy MICHAEL Michael Kors Colby béžová farba, na plochom podpätku, 40F5COFB5S.297
Semišové čižmy MICHAEL Michael Kors Colby
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
*-30 % s kódom: SALE
Vysoké čižmy MICHAEL Michael Kors Asher čierna farba, na plochom podpätku, 40F4ASFB8L.001
Vysoké čižmy MICHAEL Michael Kors Asher
224,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Luna dámske, čierna farba, na vysokom podpätku, 40F4LUHB5L.001
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Luna
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrah bordová farba, na vysokom podpätku, 40F5DRMB5A.610
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrah
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 324,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrah čierna farba, na vysokom podpätku, 40F5DRMB5A.001
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Darrah
Aktuálna cena:
179,90 €
Bežná cena: 324,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
-12%
*-5 % s kódom: SALE
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Colby čierna farba, na plochom podpätku, 40F5COFB6L.292
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Colby
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 394,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,90 €
Kožené čižmy MICHAEL Michael Kors Kelsea
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 549,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €