Tričká a polo tričká

407 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Druh
Veľkosť
Značka
Farba
Dodatočný opis
Materiál
Vzor
Výstrih
Cena
Pozrite tiež:

Chlapčenské tričká a polo

Tričká s dlhým rukávom sa ideálne hodí na jesenné sychravé dni, preto nezanedbajte ich výber a kúpte si nejaké u nás. Nájdete tu tričká s dlhým rukávom všetkých štýlov, takže ich môžete kombinovať akokoľvek sa Vám zapáči. Vyberať môžete zo širokej škály modelov, zaujímavých či už svojimi strihmi alebo farbou. Môžete si tiež vybrať typ rukávov, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Najdôležitejšie je pri výbere kvalita. Nielen pre to, že sú tieto tričká celoročným odevom a musia veľa vydržať, ale aj pre pocit vlastného komfortu a pohodlia aj po niekoľkých vypraní. Do nášho sortimentu vyberáme len tričká kvalitné, pevná a pružná. Väčšinou zo 100% bavlny, aby sa Vaše dieťa cítilo dobre a látka mu nedráždila pokožku. Práve vzhľadom na ich neprehľadnej miere využiteľnosti musia byť tieto tričká nielen kvalitné, ale aj pekná a trendy. Značky, ktoré u nás nájdete, sa presne týmito faktormi riadi a hlavne vďaka spokojnosti zákazníkov sú tieto značky najprednejšou vo výrobe oblečenia a doplnkov vo svete módy.

Polo tričko je veľmi všeobecne využiteľné. Môžete ho kombinovať ako s elegantným tak aj s každodenným štýlom. Preto si dávame záležať na kvalite a na tom, aby sa to malým elegánom páčilo tak, ako ich rodičom. Nájdete tu širokú paletu farieb, vzorov, strihov, dĺžky rukávov, materiálov, jednoducho všetkého, podľa čoho si Vy sami vyberáte. Farebných odtieňov tu máme hŕbu, od klasických, neutrálnych po viac modernými pastelové, pestré farby.