Baretky

1 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Materiál
Vzor
Cena
PAUL&SHARK - Čiapka so šiltom
PAUL&SHARK - Čiapka so šiltom

139.90 EUR

Pánske baretky sa nosia už vyše dvoch storočí

Pánske baretky sa začali masovo vyrábať v 19. storočí, najmä vo Francúzsku a Španielsku. A sú obľúbené dodnes medzi elegánmi a mužmi, ktorí preferujú formálnejšie outfity. Pre dnešné kúsky je typický nadčasový dizajn, ktorý uvidíte na obálkach módnych časopisov. Baretky vyzerajú dobre ku kabátom, sakám, aj rolákom.

Baretky pánske musia hlavne sedieť

Pri nosení baretiek je veľmi dôležité to, aby vám dobre sedeli. A hlavne nikde neodstávali. Inšpirovať sa môžete napríklad aj seriálom Peaky Blinders, ktorý získal mnohé ocenenia. Práve jeho hlavní hrdinovia hrdo nosia baretky pánske. Základná rada znie: čím tesnejšia a pevnejšia, tým lepšia.

Pánske elegantné baretky zvýraznia váš look pod správnym uhlom

Ďalším dôležitým kritériom pri nosení pánskych elegantných baretiek je správny uhol. Nie príliš rovno, ale ani nie príliš nabok. Jednoducho to musíte trafiť. Postavte sa pred zrkadlo a nájdite uhol, ktorý pristane vašej tvári, a v ktorom sa cítite pohodlne. Rýchla rada: ak máte dlhšie vlasy, nechajte ich trocha spod baretu vyčnievať.

Bekovka pánska je "kúl", ale bez vzorov

Možno ste si všimli, že baretky v našej ponuke nájdete prevažne bez vzorov. I keď vkusu žiadne medze nekladieme. Bekovka pánska by však na sebe nemala mať žiadne pruhy. Najlepšie urobíte, ak si vyberiete hladký bavlnený alebo vlnený kúsok vo vašej obľúbenej neutrálnej farbe - čierna, sivá, tmavomodrá.

Pánske bekovky len k formálnym outfitom

Možno ste už videli svetové hviezdy s pánskymi bekovkami a mikinou. Ich však obliekajú špičkoví módni špecialisti. K baretke vždy voľte dlhý alebo polodlhý kabát, dlhý šál či trenčkot. Snažte sa obliekať do monochromatických farieb.