Tašky a kufre

27 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Druh
Veľkosť
Značka
Farba
Materiál
Rozmer
Typ
Vzor
Cena

27 / 27

Pozrite tiež:

Tašky a kufre

Pri kúpe tašky či kufra je nutné dbať na starostlivý výber. Pánska taška je totiž jedným z najdôležitejších doplnkov, ktorý by nemal chýbať v šatníku žiadneho muža. Dôležitý aspekt pri výbere hrá praktické využitie, zároveň ale aj vzhľad tašky, strih a veľkosť. Dámy sa bez kabelky nezaobídu, ale ani muži by nemali zabúdať na jeden z najosobitejších doplnkov ich looku. Náš rozsiahly sortiment pánskych tašiek a kufrov ponúka nepreberné množstvo strihov, prevedenie, materiálov, ale tiež veľkostí a farieb.

Značky, ktoré vám ponúkame, zaručujú neopozeraný dizajn, kvalitu, ale aj funkčnosť. S našou taškou či kufrom sa nebudete báť o obsah a poškodení, pretože zhotovenie týchto tašiek a kufrov je veľmi starostlivé. Pánske tašky, ktoré u nás nájdete, splní vaše požiadavky, či už potrebujete športovú tašku, elegantné tašku alebo kufor pre business look. Naše tašky pokryjú náročnú klientelu, ktorá si vyberá tašky so vzorom či prahne po elegantnejším prevedení. V prípade tašiek a kufrov je rozhodujúca kvalita, aj preto sme vyberali materiál, ktorý vydrží aj častú manipuláciu a je odolný vonkajším vplyvom.

V tejto kategórii nájdete nielen pánske tašky na notebook, príručná batožina, tašky cez rameno, tašky z eko-kože, pánske športové tašky, ale aj tašky zo syntetických materiálov, športové tašky cez rameno pre každodenné nosenie. Samozrejme, že veľkosť si volíte sami podľa vašej potreby a úsudku. Ponuka je veľmi široká. Ponúkame tašky svetových značiek, ako sú Calvin Klein, Converse, PepeJeans, Guess, DC a iné.