Kardigány

1 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Pletenina
Vzor
Cena
Femi Stories - Detský sveter Iley
Femi Stories - Detský sveter Iley

42.90 EUR

27.90 EUR

Dievčenské svetre so zapínaním

Dobre zladený outfit miluje nielen každá dospelá žena, ale aj dievča. Rodičia by mali dbať na zdravý rast ich detí a rozvíjať v zdravej miere aj ich sebavedomie. Práve oblečenie zdravému sebapoňatia napomáha. Poďte urobiť vašej dcére radosť kúpi pekného a praktického svetra. Svetrík so zapínaním dievča využije vo všetkých ročných obdobiach, zahreje jej a aj ju krásne ozdobia. Dievčenské sveter so zapínaním je medzi malými slečnami veľmi populárny pre svoju variabilitu. Svetre so zapínaním možno tiež výborne kombinovať. Rozžiari športové aj elegantné dievčenský look.

Hodí sa ku každému oblečeniu. Vďaka vhodne zvolenému svetríku môže každý dievčenský štýl získať potrebnú iskru. S ohľadom na ročné obdobie možno prepínací svetrík obliecť s teplou vestou či bundou. Ak je letná vlahý deň, dievčenské svetrík vyzerá úžasne s ľahkými šatami.

K dispozícii je nepreberné množstvo modelov. Či už si vaše dievčatko vyberie dlhý, hrubý, krátky či tenký, nemôže siahnuť vedľa. Strihy vás nesklamú. Naše značky presne vedia, čo medzi mladými princeznami frčí. Preto vychádzajú primárne z ich potrieb a snaží sa ich zaujať maximálnej miere:. Dievča sa môže rozhodnúť pre svetrík s potlačou či pre krásne hladký, výnimočný svojou farbou. Duchaplné detaily vás prekvapí a poteší. Hravosť a pestrosť je výsadou každého modelu.

Kvalita by mala byť na prvom mieste. Odolný materiál by mal byť základom, to ocení každá skúsená mamička. Hrejivý svetrík, ktorý je príjemný na dotyk a septembra na míle ďaleko - také svetríky by sme vám radi odporučili. Poďte si vybrať z našej bohatej ponuky svetrov. Veríme, že budete spokojní.