Kardigány

2 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Pletenina
Vzor
Výstrih
Cena
Femi Stories - Kardigán
Femi Stories - Kardigán

80.90 EUR

Femi Stories - Kardigán Gilia
Femi Stories - Kardigán Gilia

89.90 EUR

2 / 2

Dlhý kardigán – k džínsom aj šatám

Svetre sú veľmi univerzálnym módnym kúskom a možno ich zladiť takmer so všetkým. Napríklad dlhý kardigán dámsky je skvelý na puzdrové šaty, či sukňu a zároveň ideálny aj k skinny džínsam. Ak k nemu dopasujete lodičky, vytvoríte elegantný look. A naopak s teniskami bude pôsobiť športovejším dojmom.

Pletený kardigán dámsky – dôležitý je materiál

Pri pletených veciach je vždy dôležitý materiál. V ponuke je mnoho druhov pletenín. Niektoré sú jemnejšie a aj príjemné pri kontakte s pokožkou. A iné drsnejšie, sú vhodné skôr ako vrchný kus outfitu. Pletený kardigán môžete nosiť aj ako kabát, napríklad na jar.

Dámsky kardigán – s opaskom

Dámsky kardigán môže mať zapínanie na gombíky, ktoré ho ozdobia, alebo môže byť na cvoky. Ak chcete, aby vám kardigán pekne vyformoval postavu, siahnite po modeli s opaskom. Zvyčajne je z rovnakej látky ako zvyšok dámskeho kardigánu, takže nepôsobí rušivo.   

Kardigán – na chladné dni

Počas chladných dní budete siahať po kardigáne dosť často. Pretože je teplý a štýlový. Zaobstarajte si jeden neutrálny kardigán v zemitých tónoch v jednoduchom strihu. Vytvoríte s ním veľa zaujímavých outfitov. Zároveň sa vám v šatníku nestratí ani jeden extravagantnejší kardigán v asymetrickom strihu.