Podmienky akcie „Garancia doručenia kuriérom GLS do Vianoc“

  1. Answear.sk garantuje, že objednávky prijaté na dobierku alebo zaplatené vopred online s doručením kuriérom GLS do dňa 16. 12. 2021 budú doručené kuriérskou spoločnosťou najneskôr do 23. 12. 2021
  2. Zákazník, ktorého objednávka nebude doručená do 23. 12. 2021 vrátane, získa kompenzáciu vo forme zľavového kódu, znižujúceho hodnotu ďalšej objednávky o 25 €, pri nákupe za min. 75 €.
  3. Garancia sa vzťahuje na objednávky, ktoré spĺňajú podmienky Obchodných podmienok obchodu, vytvorené od 8. 12. 2021 do 16. 12. 2021
  4. Objednávky s komentárom zadaným pri vytváraní objednávky sú z garancie vylúčené, pretože neumožňujú automatické spracovanie objednávky.
  5. Za doručenie sa považuje aj pokus o doručenie zásielky kuriérom.
  6. Podmienkou pre získanie kompenzácie je odoslanie e-mailu na obchod@answear.sk s názvom: „Garancia doručenia - reklamácia“, obsahujúci číslo objednávky, do 7 dní od prijatia zásielky.
  7. Answear.sk posúdi sťažnosť v priebehu nasledujúcich 7 pracovných dní a rozhodnutie zašle na e-mailovú adresu sťažovateľa.
  8. Pravidlá používania zľavového kódu udeleného v rámci kompenzácie sú uvedené TU >
  9. Answear.sk nemôže garantovať doručenie objednávok vo vyššie uvedenom termíne, pokiaľ nám v tom budú brániť nariadenia vlády týkajúce sa pandémie, prípadne iné prípady vyššej moci.