Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Lauren Ralph Lauren
4.0

Baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna tmavomodrá farba, 802962175001

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 138,90 € -43%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,90 € -4%
Farba: tmavomodrá
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna

Baleríny z kolekcie Lauren Ralph Lauren vyrobené spojením textilu a prírodnej kože. Ľahký a pohodlný model ideálny na každodenné nosenie.
- Zaoblená, mäkká špička.
- Mäkká päta chráni pätu pred odieraním.
- Kožená stielka je pohodlná pre chodidlo a zabraňuje odieraniu a vzniku nepríjemného zápachu.
- Model bez podpätku.
- Kožená podrážka.
- Dĺžka vložky: 24 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 38.
Vlastnosti produktu
Zapínanie a nastavenie
suchý zips
Údaje o produkte
Kód výrobcu
802962175001.400
Farba
tmavomodrá
Značka
Lauren Ralph Lauren
ID produktu
PPYA-OBD02D_59X
Zloženie
Zvršok: Textil, Prírodná koža
Vnútro: Prírodná koža
Podrážka: Semišová koža
Podobné produkty
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna tmavomodrá farba, 802P04386001
Baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,99 €
-10%
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn tmavomodrá farba, 802871265006
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-14%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Flabelus PIERRE tmavomodrá farba, Pierre Sequins Navy
Baleríny Flabelus PIERRE
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Love Moschino tmavomodrá farba, s otvorenou pätou, JA11021G1OIM0750
Baleríny Love Moschino
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Tommy Hilfiger baleríny TH CHARM JACQUARD BALLERINA tmavomodré FW0FW09504
Tommy Hilfiger baleríny TH CHARM JACQUARD BALLERINA
89,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Melissa MELISSA DORA III AD tmavomodrá farba, M 33778 AJ037
Baleríny Melissa MELISSA DORA III AD
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 90,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Tommy Hilfiger baleríny semišové HILFIGER SUEDE BALLERINA tmavomodré FW0FW09357
Tommy Hilfiger baleríny semišové HILFIGER SUEDE BALLERINA
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Camper baleríny kožené Right Nina tmavomodré K201835-007
Camper baleríny kožené Right Nina
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Camper Casi Myra tmavomodrá farba, K201628-008
Baleríny Camper Casi Myra
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 124,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 124,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Camper Casi Myra tmavomodrá farba, K201904-002
Kožené balerínky Camper Casi Myra
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Gant baleríny semišové Chadii tmavomodré 32513291
Gant baleríny semišové Chadii
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 91,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Steve Madden Mags tmavomodrá farba, 11003869
Baleríny Steve Madden Mags
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Balerínky Coach Sculpted C Soft Mary Jane tmavomodrá farba, CDE51
Balerínky Coach Sculpted C Soft Mary Jane
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
adidas Originals baleríny kožené Taekwondo Mei béžové KJ0229
adidas Originals baleríny kožené Taekwondo Mei
Aktuálna cena:
98,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 109,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Karl Lagerfeld KONNIE hnedá farba, KL40183A
Kožené balerínky Karl Lagerfeld KONNIE
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-23%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Coccinelle baleríny semišové béžové E4 SB2 21 02 01 N64
Coccinelle baleríny semišové
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Guess KALDRA béžová farba, FLTKAL PAF02
Baleríny Guess KALDRA
Aktuálna cena:
67,99 €
Bežná cena: 124,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Melissa  ULTRAGIRL BASIC AD M.31976.01003
Baleríny Melissa ULTRAGIRL BASIC AD
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 67,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Pretty Ballerinas Nicole čierna farba, 52564_001
Baleríny Pretty Ballerinas Nicole
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Jonak DHAPOU VERNIS CUIR čierna farba, s otvorenou pätou, 6000255
Kožené balerínky Jonak DHAPOU VERNIS CUIR
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky BOSS Charlieze čierna farba, s otvorenou pätou, 50536321
Kožené balerínky BOSS Charlieze
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 348,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 208,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Tommy Jeans MARYJANE LEOPARD BALLERINA hnedá farba, EN0EN02885
Kožené balerínky Tommy Jeans MARYJANE LEOPARD BALLERINA
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Answear.LAB béžová farba, s otvorenou pätou
Baleríny Answear.LAB
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
AllSaints baleríny kožené Sabine Shoe béžové W033FE
AllSaints baleríny kožené Sabine Shoe
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 218,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové baleríny Geox D MARSILEA čierna farba, D45W6A 02111 C9999
Semišové baleríny Geox D MARSILEA
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Steve Madden Maple čierna farba, 11003872
Kožené balerínky Steve Madden Maple
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-11%
Kožené balerínky Pretty Ballerinas Lea čierna farba, 53050_001
Kožené balerínky Pretty Ballerinas Lea
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 248,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové baleríny Vagabond Shoemakers JOLIN hnedá farba, 5608-040-32
Semišové baleríny Vagabond Shoemakers JOLIN
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,90 €
*-25 % s kódom: SUMMER
Tommy Hilfiger baleríny TH CHARM JACQUARD BALLERINA hnedá farba, FW0FW09504
Tommy Hilfiger baleríny TH CHARM JACQUARD BALLERINA
89,90 €
Objavte produkty Lauren Ralph Lauren
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna tmavomodrá farba, 802P04386001
Baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 99,99 €
-10%
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn tmavomodrá farba, 802871265006
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Londyn čierna farba, 802863000000
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Londyn
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt čierna farba, 802977878001
Baleríny Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 178,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-20%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna béžová farba, 802943066001
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt béžová farba, 802970534003
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt
Aktuálna cena:
79,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lauren Ralph Lauren baleríny kožené Jayna Mj hnedé 802P04176006
Lauren Ralph Lauren baleríny kožené Jayna Mj
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 144,90 €
-13%
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn Klt červená farba, na plochom podpätku, 802P04175003
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn Klt
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 184,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Londyn čierna farba, 802P09039001
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Londyn
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna IIi červená farba, 802977875004
Baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna IIi
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna hnedá farba, 802941000000
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Londyn Slbck oranžová farba, s otvorenou pätou, 802P04383001
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Londyn Slbck
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna Mj zelená farba, 802P04176005
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna Mj
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lauren Ralph Lauren baleríny Jayna 4 biele 802P10533001
Lauren Ralph Lauren baleríny Jayna 4
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn Bow červená farba, 802955323004
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn Bow
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 158,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna Mj čierne 802P04176001
Kožené baleríny Lauren Ralph Lauren Jayna Mj
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 144,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-30 % s kódom: SUMMER
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna Mj čierna farba, 802977874001
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna Mj
134,90 €
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn Slbck čierna farba, s otvorenou pätou, 802967746001
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Londyn Slbck
Aktuálna cena:
110,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lauren Ralph Lauren baleríny Londyn Cap3 béžové 802P10530003
Lauren Ralph Lauren baleríny Londyn Cap3
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 154,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna béžová farba, 802927941006
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna
Aktuálna cena:
74,45 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 148,90 €
Lauren Ralph Lauren baleríny kožené Jayna Mj zelené 802P12019004
Lauren Ralph Lauren baleríny kožené Jayna Mj
144,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt béžová farba, 802974358001
Semišové baleríny Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
Lauren Ralph Lauren baleríny kožené Jayna Mj béžové 802P12019003
Lauren Ralph Lauren baleríny kožené Jayna Mj
144,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt čierna farba, 802970534001
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Emellie Bllt
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 168,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
Lauren Ralph Lauren baleríny Jayna zelené 802P15828001
Lauren Ralph Lauren baleríny Jayna
129,90 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna čierna farba, 802941000000
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 116,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Lauren Ralph Lauren balerínky kožené Londyn Lace Up hnedé 802P06376001
Lauren Ralph Lauren balerínky kožené Londyn Lace Up
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 154,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna Mj hnedá farba, 802977874002
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna Mj
Aktuálna cena:
120,90 €
Bežná cena: 134,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 134,90 €
-11%
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna béžová farba, 802940728006
Kožené balerínky Lauren Ralph Lauren Jayna
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 110,99 €