Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Paul Smith

Bavlnené nohavice Paul Smith tmavomodrá farba, strih chinos, M1R-255U-P02630

369,90 €
Farba: tmavomodrá
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bavlnené nohavice Paul Smith

Nohavice z kolekcie Paul Smith. Model vyrobený z hladkej látky. Model vyrobený z mimoriadne príjemného bavlneného materiálu.
- Strih regular.
- Zapínanie na zips, gombík a háčik.
- Vpredu dve zasúvacie vrecká.
- Dve zasúvacie vrecká na zadku.
- Šírka pása: 44 cm.
- Šírka bokov: 50 cm.
- Výška pása: 26 cm.
- Šírka nohavice v spodnej časti: 16,5 cm.
- Šírka nohavice: 29 cm.
- Vnútorná dĺžka nohy: 77 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 32.
Vlastnosti produktu
Zapínanie
na zips
Elastickosť
neelastický materiál
Typ zapínania
na zips
Údaje o produkte
Kód výrobcu
M1R.255U.P02630
Farba
tmavomodrá
Značka
Paul Smith
Výrobca

Paul Smith Europe SAS
70 Rue Des Archives, 75003 Paris, France
customerservices@paulsmith.com

ID produktu
PPYA-SPM0YC_59X
Zloženie
Základná látka: 100 % Bavlna
Podšívka: 70 % Bavlna, 30 % Polyamid
Strih
Driek:
regular waist
Typ nohavíc:
jednoduché
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 185 cm a má na sebe veľkosť 32
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, tmavomodrá farba, rovné, M1R-056Z-N02382
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
Bavlnené nohavice Paul Smith tmavomodrá farba, rovný strih, M1R-055Z-P02630
Bavlnené nohavice Paul Smith
369,90 €
-45%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Menčestrové nohavice Paul Smith tmavomodrá farba, rovný strih, M1R-410Z-T02792
Menčestrové nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 459,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 459,90 €
Vlnené nohavice Paul Smith tmavomodrá farba, strih chinos, M1R-921T-G00001
Vlnené nohavice Paul Smith
389,90 €
-42%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice s prímesou vlny Paul Smith pánske, tmavomodrá farba, priliehavé, M1R-408Z-P02571
Nohavice s prímesou vlny Paul Smith
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 379,90 €
-41%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, tmavomodrá farba, priliehavé, M1R-055Z-N01934
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger oblekové nohavice pánske tmavomodré regular waist MW0MW41787
Tommy Hilfiger oblekové nohavice pánske
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené nohavice Lacoste tmavomodrá farba, rovné, HH7202
Bavlnené nohavice Lacoste
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 74,95 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Rag & Bone nohavice pánske tmavomodré
Rag & Bone nohavice pánske
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*-25 % s kódom: SALE
G-Star nohavice regular pánske bavlnené 5pkt Relaxed Straight tmavomodré D28934-E514
G-Star nohavice regular pánske bavlnené 5pkt Relaxed Straight
119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS nohavice pánske s bavlnou Delaware5 tmavomodré regular waist 50560031
BOSS nohavice pánske s bavlnou Delaware5
Aktuálna cena:
102,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Levi's nohavice chinos pánske bavlnené s elastanom XX CHINO STD II tmavomodré regular waist 17196-0016
Levi's nohavice chinos pánske bavlnené s elastanom XX CHINO STD II
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 84,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 67,99 €
-20%
Nohavice Medicine tmavomodrá farba, strih chinos
Nohavice Medicine
Aktuálna cena:
19,90 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavice s prímesou vlny Tiger Of Sweden tmavomodrá farba, priliehavé
Nohavice s prímesou vlny Tiger Of Sweden
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-40%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bavlnené nohavice DARKPARK Ray tmavomodrá farba, rovné, MTR11.FAP05.0058
Bavlnené nohavice DARKPARK Ray
Aktuálna cena:
293,90 €
Bežná cena: 489,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 489,90 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Menčestrové nohavice Études Studio tmavomodrá farba, rovné, H24MMTRO463
Menčestrové nohavice Études Studio
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dickies nohavice straight pánske bavlnené tmavomodré regular waist DK0A88K8RI21
Dickies nohavice straight pánske bavlnené
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger nohavice chinos pánske bavlnené s elastanom Tmavomodré regular waist MW0MW40262
Tommy Hilfiger nohavice chinos pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
64,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-15%
Nohavice Medicine tmavomodrá farba, strih chinos
Nohavice Medicine
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 47,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-31%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
American Vintage nohavice pánske s prímesou ľanu tmavomodré regular waist MAYA10B
American Vintage nohavice pánske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 189,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton nohavice chinos pánske bavlnené s elastanom tmavomodré regular waist 4TZYUF04P
United Colors of Benetton nohavice chinos pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 89,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavice Tommy Hilfiger tmavomodrá farba, strih chinos, MW0MW40699
Nohavice Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavice Tommy Hilfiger pánske, tmavomodrá farba, rovné, MW0MW28884
Nohavice Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger Nohavice chinos pánske tmavomodré regular waist MW0MW43408
Tommy Hilfiger Nohavice chinos pánske
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS Green teplákové nohavice pánske JT_Join Hadiko tmavomodré 50553574
BOSS Green teplákové nohavice pánske JT_Join Hadiko
Aktuálna cena:
81,99 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavice United Colors of Benetton pánske, tmavomodrá farba, priliehavé
Nohavice United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
BOSS oblekové nohavice pánske s lyocellom H-Kaiton1 tmavomodré regular waist 50564345
BOSS oblekové nohavice pánske s lyocellom H-Kaiton1
168,90 €
Polo Ralph Lauren nohavice pánske s bavlnou tmavomodré regular waist 710979503
Polo Ralph Lauren nohavice pánske s bavlnou
239,90 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Nohavice U.S. Polo Assn. COMFORT WAIST CLASSIC CHINO tmavomodrá farba, strih chinos, MUP4463
Nohavice U.S. Polo Assn. COMFORT WAIST CLASSIC CHINO
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bavlnené nohavice Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, rovný strih, 710B20873
Bavlnené nohavice Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 309,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
Objavte produkty Paul Smith
-45%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Menčestrové nohavice Paul Smith tmavomodrá farba, rovný strih, M1R-410Z-T02792
Menčestrové nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 459,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 459,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, tmavomodrá farba, rovné, M1R-056Z-N02382
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
Bavlnené nohavice Paul Smith tmavomodrá farba, rovný strih, M1R-055Z-P02630
Bavlnené nohavice Paul Smith
369,90 €
-42%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice s prímesou vlny Paul Smith pánske, tmavomodrá farba, priliehavé, M1R-408Z-P02571
Nohavice s prímesou vlny Paul Smith
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 379,90 €
-41%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, tmavomodrá farba, priliehavé, M1R-055Z-N01934
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
Vlnené nohavice Paul Smith tmavomodrá farba, strih chinos, M1R-921T-G00001
Vlnené nohavice Paul Smith
389,90 €
-45%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith čierna farba, rovný strih, M1R-605Z-T02707
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 459,90 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 459,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Vlnené nohavice Paul Smith čierna farba, strih chinos, M1R-150M-N00109
Vlnené nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 399,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
-43%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Vlnené nohavice Paul Smith čierna farba, rovné, M1R-409Z-P00002
Vlnené nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
289,90 €
Bežná cena: 509,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 509,90 €
-45%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, čierna farba, rovné, M1R-055Z-N02138
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 369,90 €
-45%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, šedá farba, rovné, M1R-055Z-N02138
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 369,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Vlnené nohavice Paul Smith pánske, čierna farba, strih cargo, M1R-719X-N00109
Vlnené nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 449,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 246,90 €
-40%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, béžová farba, priliehavé, M1R-408Z-P01934
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 439,90 €
Vlnené nohavice Paul Smith čierna farba, strih chinos, M1R-921T-G00001
Vlnené nohavice Paul Smith
389,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, zelená farba, rovné, M1R-056Z-N02382
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
189,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 199,90 €
-41%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, zelená farba, priliehavé, M1R-055Z-N01934
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 359,90 €
-40%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Nohavice Paul Smith pánske, čierna farba, priliehavé, M1R-408Z-P01934
Nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
259,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 439,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Vlnené nohavice Paul Smith zelená farba, strih chinos, M1R-056Z-P02569
Vlnené nohavice Paul Smith
Aktuálna cena:
219,90 €
Bežná cena: 509,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 249,99 €