Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Jeans
5.0

Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, jednofarebné, LV040HM265

*-5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 34,90 € -39%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 € -8%
Farba: tmavomodrá
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, biela farba, jednofarebné, LV040HM265
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, jednofarebné, LV040HM265
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, jednofarebné, LV040HM265
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, jednofarebné, LV040HM265
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, jednofarebné, LV040HM265
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, jednofarebné, LV040HM265
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, čierna farba, jednofarebné, LV040HM265
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans

Tričko z kolekcie Calvin Klein Jeans. Model vyrobený z tenkej, elastickej pleteniny. Model vyrobený zo vzdušného, ​​bavlneného materiálu.
- Jednoduchý strih neblokujúci pohyb.
- Okrúhly, rebrovaný výstrih.
- Krátky rukáv.
- Chladivé vlastnosti materiálu eliminujú možnosť prehriatia a pomáhajú zachovať plný komfort počas aktivity.
- Logo značky vyšité na hrudi.
- Dĺžka: 74 cm.
- Šírka v podpazuší: 55 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
LV040HM265
Farba
tmavomodrá
Značka
Calvin Klein Jeans
Výrobca

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produktu
PPYA-TSM1JW_59X
Zloženie
100 % Bavlna
Strih
Výstrih:
okrúhly
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 184 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-20%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené tmavomodré LV04RD254G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-12%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené tmavomodré LV04RB862G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, s nášivkou, J30J323482
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-16%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske s bavlnou tmavomodré LV04RD008G
Calvin Klein Jeans tričko pánske s bavlnou
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, tmavomodrá farba, s potlačou, LV04RB824G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené 2-pak tmavomodré LV04RD248G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené 2-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-20%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené tmavomodré LV04RC272G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Jeans pánske, tmavomodrá farba, s potlačou, DM0DM22127
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Vans pánsky, tmavomodrá farba, s potlačou
Bavlnené tričko Vans
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
Bavlnené tričko Gant pánske, tmavomodrá farba, s potlačou, 2003353
Bavlnené tričko Gant
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Under Armour tréningové tričko pánske Rush Energy tmavomodré 1383973
Under Armour tréningové tričko pánske Rush Energy
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-18%
Bavlnené tričko Lindbergh pánske, tmavomodrá farba, vzorované, 30-400315
Bavlnené tričko Lindbergh
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Hackett London pánske, tmavomodrá farba, jednofarebné, HM5000063
Bavlnené tričko Hackett London
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené tmavomodré MW0MW40923
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein pánske, tmavomodrá farba, vzorované, K10K111346
Bavlnené tričko Calvin Klein
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Polo Ralph Lauren pánske, tmavomodrá farba, jednofarebné, 710B23304
Bavlnené tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 87,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Jack Wolfskin trekingové tričko pánske Tech tmavomodré A63293
Jack Wolfskin trekingové tričko pánske Tech
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené tmavomodré UM0UM03643
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-55%
Bavlnené tričko Medicine pánske, tmavomodrá farba, s potlačou
Bavlnené tričko Medicine
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Polo Ralph Lauren pánske, tmavomodrá farba, jednofarebné, 714844756
Bavlnené tričko Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 60,00 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
Armani Exchange tričko pánske bavlnené tmavomodré XM003025 AF10358
Armani Exchange tričko pánske bavlnené
54,90 €
-11%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Napapijri REFLECT pánske, tmavomodrá farba, s nášivkou, NP0A4ICLB2Q1
Bavlnené tričko Napapijri REFLECT
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
Joop! tričko pánske s lyocellom tmavomodré 30103405
Joop! tričko pánske s lyocellom
87,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Hurley tričko pánske bavlnené tmavomodré MTSEUED0005
Hurley tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Jack Wolfskin trekingové tričko pánske Vonnan tmavomodré A62314
Jack Wolfskin trekingové tričko pánske Vonnan
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko BOSS pánsky,tmavomodrá farba,jednofarebný,50515391
Tričko BOSS
Aktuálna cena:
35,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Pepe Jeans Original Stretch pánske, tmavomodrá farba, s potlačou
Tričko Pepe Jeans Original Stretch
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 32,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Bavlnené tričko Paul Smith pánske, tmavomodrá farba, jednofarebné, M1R-697PS-H00084
Bavlnené tričko Paul Smith
189,90 €
Under Armour tréningové tričko pánske Vanish Seamless tmavomodré 6011611
Under Armour tréningové tričko pánske Vanish Seamless
46,99 €
Objavte produkty Calvin Klein Jeans
*-15 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené tmavomodré LV04RG212G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
89,90 €
-16%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske s bavlnou tmavomodré LV04RD008G
Calvin Klein Jeans tričko pánske s bavlnou
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, s nášivkou, J30J323482
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-12%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené tmavomodré LV04RB862G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 53,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené 2-pak tmavomodré LV04RD248G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené 2-pak
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
-20%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené tmavomodré LV04RD254G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, tmavomodrá farba, s potlačou, LV04RB824G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-20%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené tmavomodré LV04RC272G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, čierna farba, vzorované, LV04RC825G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-20%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené čierne LV04RF821G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-15%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, biela farba, s potlačou, LV14RE817G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, šedá farba, s potlačou, LV04RC844G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-22%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, béžová farba, s potlačou, J30J327483
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené modré LV04RC272G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
34,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans Tričko pánske bavlnené burgundské LV04RC272G
Calvin Klein Jeans Tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-14%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, jednofarebné, LV040HM265
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, zelená farba, s nášivkou, J30J327488
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené biele LV04RG805G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
29,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, biela farba, s potlačou, LV04RD813G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, biela farba, s potlačou, LV04RD807G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-29%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, biela farba, s potlačou, LV14RE829G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, čierna farba, s potlačou, LV14RE829G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené modré LV04RB862G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, tyrkysová farba, s potlačou, LV04RC846G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, čierna farba, s nášivkou, LV04RC808G
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-14%
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené čierne LV04RF822G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-11%
*-5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans pánske, čierna farba, jednofarebné, LV040HM265
Bavlnené tričko Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans pánske bavlnené tričko zelené LV04RC272G
Calvin Klein Jeans pánske bavlnené tričko
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené ružové LV04RB862G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené modré LV14RD254G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
36,99 €