Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Lauren Ralph Lauren
4.5

Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, biela farba, 200815843

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 58,90 € -28%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 € -8%
Farba: tmavomodrá
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren

Tričko z kolekcie Lauren Ralph Lauren. Model vytvorený z bavlnenej, elastickej látky.
- Strih slim fit.
- Ozdobný, špicatý výstrih.
- Tenká, elastická pletenina.
- Hladká pletenina.
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
200815843
Farba výrobcu
010
Farba
tmavomodrá
Značka
Lauren Ralph Lauren
Výrobca

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
PPYA-TSD0OP_59X
Zloženie
94 % Bavlna, 6 % Elastan
Strih
Výstrih:
V výstrih
Strih:
slim fit
Rozmery

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200P03753
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Lauren Ralph Lauren dámske, ružová farba, 200679219
Polo tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené tmavomodré 200B21056
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200P03721
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200957668
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
58,90 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200P03752
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200P03725
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámsky,tmavomodrá farba,,200654963079
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-37%
Medicine tričko dámske ľanové tmavomodré
Medicine tričko dámske ľanové
Aktuálna cena:
16,90 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton dámske, tmavomodrá farba, 3DCJD10B9
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 45,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Morgan dámske tričko z viskózy tmavomodrá DIVA
Morgan dámske tričko z viskózy
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
BOSS Orange tričko dámske bavlnené C_Esogo_3 tmavomodré 50545288
BOSS Orange tričko dámske bavlnené C_Esogo_3
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom tmavomodré DW0DW17383
Tommy Jeans basic tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 36,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger tmavomodrá farba,UW0UW04525
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko dámske bavlnené tmavomodré WW0WW40276
Tommy Hilfiger tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Levi's dámske, tmavomodrá farba, A2086
Bavlnené tričko Levi's
Aktuálna cena:
11,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-12%
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger dámske, tmavomodrá farba, UW0UW05763
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren tričko dámske bavlnené tmavomodré 211B17779
Polo Ralph Lauren tričko dámske bavlnené
97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Napapijri AURORA dámske, tmavomodrá farba, NP0A4HF4B2Q1
Bavlnené tričko Napapijri AURORA
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 43,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko dámske bavlnené s elastanom tmavomodré 3O4YD10CC
United Colors of Benetton tričko dámske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger dámske, tmavomodrá farba, WW0WW44177
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-25 % s kódom: SALE
HUGO tričko dámske bavlnené Damacia_8 tmavomodré 50573353
HUGO tričko dámske bavlnené Damacia_8
77,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Jeans 2-pak dámske, tmavomodrá farba, DW0DW21367
Bavlnené tričko Tommy Jeans 2-pak
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
P.E Nation tričko dámske bavlnené tmavomodré 262T138
P.E Nation tričko dámske bavlnené
77,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko La Petite Française THIBAULT dámske, tmavomodrá farba, THIBAULT
Bavlnené tričko La Petite Française THIBAULT
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Fusalp basic tričko dámske s viskózou JADOU tmavomodré H1112
Fusalp basic tričko dámske s viskózou JADOU
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-25 % s kódom: SALE
BOSS tričko dámske bavlnené Evinata tmavomodré 50565530
BOSS tričko dámske bavlnené Evinata
79,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Sisley dámske, tmavomodrá farba, 3QJ8L107Q
Bavlnené tričko Sisley
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger dámske, tmavomodrá farba, WW0WW47881
Bavlnené tričko Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,90 €
Objavte produkty Lauren Ralph Lauren
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko Lauren Ralph Lauren dámske, ružová farba, 200679219
Polo tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
65,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené tmavomodré 200B21056
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200957668
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
58,90 €
Bežná cena: 128,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200P03752
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámsky,tmavomodrá farba,,200654963079
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200P03725
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200P03753
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámske, tmavomodrá farba, 200P03721
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, biela farba, 200815843
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske s bavlnou béžové 200P13919
Lauren Ralph Lauren tričko dámske s bavlnou
80,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, biela farba, 200971080
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
59,99 €
Bežná cena: 98,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámsky, béžová farba,
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, béžová farba, 200980211
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 148,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené béžové 200B21053
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren - Tričko 200679219003
Lauren Ralph Lauren - Tričko
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 78,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené béžové 200655374
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené
58,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené čierne 200P13943
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené
129,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske s bavlnou béžové 200P13919
Lauren Ralph Lauren tričko dámske s bavlnou
80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámske, modrá farba, 200P03721
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
52,90 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 44,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené biele 200655374
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené
70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren basic tričko dámske bavlnené ružové 200P09076
Lauren Ralph Lauren basic tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené s elastanom čierne 200P13948
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené s elastanom
80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Lauren Ralph Lauren dámske, ružová farba, 200963913
Tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
58,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, čierna farba, 200815843
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 58,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, béžová farba, 200971125
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 138,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske s bavlnou oranžové 200654963
Lauren Ralph Lauren tričko dámske s bavlnou
70,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren dámske, béžová farba, 200963950
Bavlnené tričko Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené modré 200P13603
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené béžové 200P13943
Lauren Ralph Lauren tričko dámske bavlnené
129,90 €