Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Michael Kors
5.0

Bavlnené tričko Michael Kors pánske, čierna farba, s nášivkou, CF4529H1V2

-10%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 95,99 € -43%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 € -10%
Farba: béžová
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, biela farba, s nášivkou, CF4529H1V2
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, tmavomodrá farba, s nášivkou, CF4529H1V2
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, čierna farba, s nášivkou, CF4529H1V2
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, čierna farba, s nášivkou, CF4529H1V2
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bavlnené tričko Michael Kors

Tričko z kolekcie Michael Kors. Model vyrobený z pleteniny s nášivkou. Model vyrobený z mimoriadne príjemného bavlneného materiálu.
- Jednoduchý, neblokujúci pohyb strih.
- Klasický, okrúhly výstrih.
- Tenká, elastická pletenina.
- Dĺžka: 69 cm.
- Šírka v podpazuší: 58 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
CF4529H1V2
Farba
béžová
Značka
Michael Kors
Výrobca

MICHAEL KORS SWITZERLAND GMBH

VIA CANTONALE 18, 6928 Manno

ID produktu
9BYH-TSM141_80X
Zloženie
100 % Bavlna
Strih
Výstrih:
okrúhly
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 189 cm a má na sebe veľkosť M
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske bavlnené béžové CS5529A5KS
Michael Kors tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske bavlnené béžové CS652ZCFV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánsky, béžová farba, vzorovaný
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, béžová farba, s nášivkou, CF552SJ1V2
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
Michael Kors tričko pánske bavlnené béžové CS652SN19P
Michael Kors tričko pánske bavlnené
70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske s ľanom béžové CT560GYHVN
Michael Kors tričko pánske s ľanom
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pepe Jeans tričko pánske bavlnené EGGO N béžové PM508208
Pepe Jeans tričko pánske bavlnené EGGO N
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess tričko pánske bavlnené béžové M6GI32 K3309
Guess tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 38,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Icebreaker tričko pánske z meríno vlny Mer 150 Tech Lite III SS Tee béžové IB0A56WL0GX1
Icebreaker tričko pánske z meríno vlny Mer 150 Tech Lite III SS Tee
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 85,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
-37%
Tričko Medicine pánske, béžová farba, jednofarebná
Tričko Medicine
Aktuálna cena:
9,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO Blue tričko pánske bavlnené Nieros béžové 50509991
HUGO Blue tričko pánske bavlnené Nieros
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 37,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové UM0UM03870
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
G-Star basic tričko pánske bavlnené Lash béžové D16396-B353
G-Star basic tričko pánske bavlnené Lash
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
Drôle de Monsieur tričko pánske bavlnené Esquisse Slogan béžové L-TS188-CO248
Drôle de Monsieur tričko pánske bavlnené Esquisse Slogan
119,90 €
-47%
Medicine tričko pánske bavlnené béžové
Medicine tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 16,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Vans pánske, béžová farba, s potlačou, VN000PCXFS81
Bavlnené tričko Vans
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 25,99 €
*-25 % s kódom: SALE
BOSS lounge tričko pánske bavlnené s elastanom Mix&Match T-Shirt R biele 50515312
BOSS lounge tričko pánske bavlnené s elastanom Mix&Match T-Shirt R
44,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Joop! pánske, béžová farba, jednofarebné, 30048168
Bavlnené tričko Joop!
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Guess pánske, čierna farba, jednofarebné, M4YI0A KCCM1
Bavlnené tričko Guess
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené béžové LV04RF819G
Calvin Klein Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
39,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Gant pánske, béžová farba, s nášivkou, 2003368
Bavlnené tričko Gant
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange tričko pánske bavlnené béžové XM002471 AF10356
Armani Exchange tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Reebok Classic béžová farba, s potlačou
Bavlnené tričko Reebok Classic
Aktuálna cena:
19,95 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
Karl Lagerfeld tričko pánske bavlnené béžové 562224.755146
Karl Lagerfeld tričko pánske bavlnené
95,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené béžové MW0MW11797
Tommy Hilfiger tričko pánske bavlnené
49,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Guess pánsky, béžová farba, jednofarebný
Bavlnené tričko Guess
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans tričko pánske bavlnené béžové DM0DM22546
Tommy Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Guess Jeans pánske, béžová farba, jednofarebné, M6RP14 KD461
Bavlnené tričko Guess Jeans
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
HUGO basic tričko pánske bavlnené Diragolino212 béžové 50447978
HUGO basic tričko pánske bavlnené Diragolino212
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
Objavte produkty Michael Kors
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske s ľanom béžové CT560GYHVN
Michael Kors tričko pánske s ľanom
Aktuálna cena:
87,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske bavlnené béžové CS652ZCFV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske bavlnené béžové CS5529A5KS
Michael Kors tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
Michael Kors tričko pánske bavlnené béžové CS552MZFV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, béžová farba, s nášivkou, CF552SJ1V2
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánsky, béžová farba, vzorovaný
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
Michael Kors tričko pánske bavlnené béžové CS652SN19P
Michael Kors tričko pánske bavlnené
70,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Michael Kors pánske, čierna farba, vzorované, CR652TGK3W
Tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 92,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pánske bavlnené tričko Michael Kors biele CR652YHFV4
Pánske bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
42,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, tmavomodrá farba, s nášivkou, CT4524E1V2
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 56,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske bavlnené čierne CS652XNFV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
73,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske bavlnené zelené CS55FL1HG2
Michael Kors tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Michael Kors tričko pánske bavlnené čierne CT6531HFV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
82,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske bavlnené čierne CS5529A5KS
Michael Kors tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske bavlnené biele CS5529A5KS
Michael Kors tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Michael Kors tričko pánske bavlnené čierne CS652ZHFV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, čierna farba, s nášivkou, CT552LN1V2
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 47,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, biela farba, s nášivkou, CF4529H1V2
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
Michael Kors tričko pánske bavlnené zelené CS5529A5KS
Michael Kors tričko pánske bavlnené
92,99 €
Michael Kors tričko pánske bavlnené biele CT6531DFV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, čierna farba, jednofarebné, CR652T1FV4
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 82,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, čierna farba, s potlačou, CR652SY1V2
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 69,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Michael Kors tričko pánske bavlnené zelené CT65325FV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Michael Kors pánske, zelená farba, jednofarebné, CR451V9HFK
Tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors pánske, čierna farba, s nášivkou, CF4529H1V2
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
Michael Kors tričko pánske bavlnené zelené CS552MZFV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
70,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors biela farba, jednofarebné
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
Michael Kors tričko pánske bavlnené čierne CT6531IFV4
Michael Kors tričko pánske bavlnené
82,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors čierna farba, jednofarebné, BR2V001023
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Michael Kors tmavomodrá farba, s potlačou, 6F36G10091
Bavlnené tričko Michael Kors
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €