Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton biela farba, jednofarebný

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 45,90 € -39%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 € -3%
Farba: biela
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton biela farba, jednofarebný
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton biela farba, jednofarebná
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton

Tričko s dlhým rukávom z kolekcie United Colors of Benetton. Model vyrobený z tenkej, elastickej pleteniny. Model vyrobený z mimoriadne pohodlného, ​​priedušného, ​​bavlneného materiálu.
- Tento produkt bol šitý z certifikovanej organickej bavlny, ktorá sa pestuje a zberá z geneticky nemodifikovaných rastlín bez použitia chemických hnojív alebo pesticídov.
- Jednoduchý, neblokujúci pohyb strih.
- Model s golierom.
- Krátke zapínanie na gombíky.
- Dlhý rukáv.
- Rukávy zakončené pohodlným elastickým lemom.
- Model s nášivkou na hrudi.
- Dĺžka rukáva: 72 cm.
- Dĺžka: 70 cm.
- Šírka v podpazuší: 54 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
3089J3204
Farba výrobcu
101
Farba
biela
Značka
United Colors of Benetton
ID produktu
PPYH-BUM022_00X
Zloženie
100 % Bavlna
Strih
Výstrih:
okrúhly, na zapínanie
Strih:
regular fit
Rozmery

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom pánske s viskózou biele 5TYEUQ075
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom pánske s viskózou
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Polo Ralph Lauren - Pánske tričko s dlhým rukávom
Polo Ralph Lauren - Pánske tričko s dlhým rukávom
89,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Dickies biela farba, s potlačou, DK0A8A120WH1
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Dickies
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom American Vintage T-SHIRT ML COL ROND biela farba, jednofarebný, MSON24GE24
Bavlnené tričko s dlhým rukávom American Vintage T-SHIRT ML COL ROND
75,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Calvin Klein biela farba, s potlačou, LV04LD232G
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Calvin Klein
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené biele LV04RD247G
Calvin Klein Jeans tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
American Vintage tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené biele MGIX02D
American Vintage tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené
97,99 €
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Fred Perry biela farba, jednofarebné, M3636
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Fred Perry
119,90 €
*-25 % s kódom: SALE
BOSS Orange tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené s elastanom Passerby biele 50507704
BOSS Orange tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené s elastanom Passerby
99,90 €
Medicine tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené s elastanom biele
Medicine tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené s elastanom
17,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Tommy Hilfiger béžová farba, jednofarebná, MW0MW37317
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 66,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Armani Exchange tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené biele XM000364 AF12308
Armani Exchange tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom G-Star Heavy jersey oversized biela farba, jednofarebné, D28608-D709
Bavlnené tričko s dlhým rukávom G-Star Heavy jersey oversized
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom American Vintage biela farba, jednofarebné, MSON02FGE25
Bavlnené tričko s dlhým rukávom American Vintage
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 86,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom Levi's pánske, biela farba, jednofarebné, A5797
Tričko s dlhým rukávom Levi's
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 65,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange biela farba, s potlačou, XM001434 AF10362
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Armani Exchange
Aktuálna cena:
51,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom Pepe Jeans Original Basic 2 biela farba, jednofarebné
Tričko s dlhým rukávom Pepe Jeans Original Basic 2
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 32,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
Tréningové tričko s dlhým rukávom Under Armour biela farba, jednofarebný, 1361524
Tréningové tričko s dlhým rukávom Under Armour
38,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Levi's - Pánske tričko 72848.0000-0000,
Levi's - Pánske tričko
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
Drôle de Monsieur tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené Esquisse Slogan biele L-TS340-CO248
Drôle de Monsieur tričko s dlhým rukávom pánske bavlnené Esquisse Slogan
139,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Hilfiger tričko s dlhým rukávom pánske s bavlnou biele MW0MW20183
Tommy Hilfiger tričko s dlhým rukávom pánske s bavlnou
89,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Diesel T-MADJUST-LS-TR biela farba, jednofarebné, A19967.0AIJU
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Diesel T-MADJUST-LS-TR
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s dlhým rukávom Lacoste biela farba, jednofarebné, DH2615
Tričko s dlhým rukávom Lacoste
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans - Pánske tričko s dlhým rukávom DM0DM04409
Tommy Jeans - Pánske tričko s dlhým rukávom
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Guess Long Sleeve Mockneck biela farba, jednofarebné, M2BP00KBB10 G046
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Guess Long Sleeve Mockneck
Aktuálna cena:
98,90 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Abercrombie & Fitch biela farba, jednofarebné, KI124-5555-100
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Karl Kani biela farba, s potlačou, 60240035
Bavlnené tričko s dlhým rukávom Karl Kani
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-47%
Pánske bavlnené tričko s dlhým rukávom Medicine biele
Pánske bavlnené tričko s dlhým rukávom Medicine
Aktuálna cena:
8,90 €
Bežná cena: 16,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,90 €
Tréningové tričko s dlhým rukávom Under Armour ColdGear Compression biela farba, jednofarebné
Tréningové tričko s dlhým rukávom Under Armour ColdGear Compression
48,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom adidas Originals Flames biela farba, s potlačou, IS2917
Bavlnené tričko s dlhým rukávom adidas Originals Flames
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom pánske s viskózou biele 5TYEUQ075
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom pánske s viskózou
Aktuálna cena:
43,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton zelená farba, jednofarebné, 3G9WU3020
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,95 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom pánske s viskózou tmavomodré 5TYEUQ075
United Colors of Benetton tričko s dlhým rukávom pánske s viskózou
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 65,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton biela farba, jednofarebná
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
22,95 €
Bežná cena: 45,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton x Stranger Things zelená farba, vzorované, 3T6YU302P
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton x Stranger Things
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton x Stranger Things tmavomodrá farba, vzorované, 3T6YU302P
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton x Stranger Things
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 79,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton x Stranger Things bordová farba, vzorované, 3T6YU302P
Bavlnené tričko s dlhým rukávom United Colors of Benetton x Stranger Things
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 75,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 54,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené žlté 3MI5J1AF7
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, zelená farba, jednofarebné, 3MI5J1AF7
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 27,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, tmavomodrá farba, vzorované, 1195K109V
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené tyrkysové 3UWFU10BV
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené zelené 3MI5U10C8
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, biela farba, jednofarebné, 3BL0U10A8
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, biela farba, s potlačou, 3BL0U10AF
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené biele 38ZZU10CA
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton červená farba, jednofarebné, 3089J3179
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 48,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton polo tričko pánske bavlnené s elastanom oranžové 3WG9U301Z
United Colors of Benetton polo tričko pánske bavlnené s elastanom
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 36,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton tmavomodrá farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené modré 3MI5J1AF7
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 26,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton zelená farba, jednofarebné, 3089U302D
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené hnedé 3N78U10C2
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, béžová farba, s potlačou, 3BL0U10AF
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené biele 3H3WU10BJ
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Polo tričko United Colors of Benetton pánske, béžová farba, jednofarebné, 14HAU301K
Polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 69,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, biela farba, s potlačou, 3BL0U10AG
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton zelená farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, vzorované, 30CXU10A0
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton tmavomodrá farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton oranžová farba, jednofarebné, 3089U302D
Bavlnené polo tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €