Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

Bavlnené tričko United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebné

-11%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 22,90 € -34%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 € -11%
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bavlnené tričko United Colors of Benetton

Tričko z kolekcie United Colors of Benetton. Model vytvorený z tenkej, elastickej pleteniny.
- Strih regular.
- Krátky rukáv.
- Okrúhly výstrih.
- Hladká pletenina.
- Dĺžka: 75 cm.
- Šírka v podpazuší: 53 cm.
- Veľkosti pre rozmer: M.
Vlastnosti produktu
Elastickosť
elastický materiál
Údaje o produkte
Kód výrobcu
3JE1J19A5.100.
Farba
čierna
Značka
United Colors of Benetton
Výrobca

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
PPYX-TSM14O_99X
Zloženie

100 % Bavlna
Strih
Výstrih:
okrúhly
Strih:
regular fit
Rozmery
Model je vysoký 188 cm a má na sebe veľkosť M

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10C8
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, s potlačou, 3MI5U10C0
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10C8
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, s potlačou, 3MI5U10BD
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3H3WU10BJ
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10C5
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, jednofarebné
Tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, jednofarebné, 3BL0U10A8
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, s potlačou, 3MI5U10BG
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton pánske bavlnené tričko čierne 3N78U10C2
United Colors of Benetton pánske bavlnené tričko
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10C5
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske čierne 3PIEU10BS
United Colors of Benetton tričko pánske
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10BZ
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Tommy Jeans pánske, čierna farba, s potlačou, DM0DM22318
Bavlnené tričko Tommy Jeans
Aktuálna cena:
23,99 €
Bežná cena: 39,95 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
Medicine tričko pánske bavlnené čierne
Medicine tričko pánske bavlnené
22,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Hugo Blue 3-pak pánsky, čierna farba, jednofarebný, 50522382
Bavlnené tričko Hugo Blue 3-pak
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 85,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 50,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko Guess pánske, čierna farba, jednofarebné, M6RI19 KD202
Tričko Guess
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
AllSaints oversize tričko pánske bavlnené čierne M071PB
AllSaints oversize tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 71,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
Medicine tričko pánske bavlnené s elastanom čierne
Medicine tričko pánske bavlnené s elastanom
17,90 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Hollister Co. pánske, čierna farba, jednofarebné, KI323-5400-900
Bavlnené tričko Hollister Co.
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,90 €
-35%
Tričko Medicine pánske, čierna farba, s potlačou
Tričko Medicine
Aktuálna cena:
12,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-20%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
G-Star tričko dámske bavlnené Script r t čierne D31079-C812
G-Star tričko dámske bavlnené Script r t
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena od uvedenia do predaja: 33,99 €
-16%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans tričko pánske bavlnené čierne DM0DM22532
Tommy Jeans tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
-34%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko EA7 Emporio Armani pánske, čierna farba, jednofarebné, AF13739.7M001331
Tričko EA7 Emporio Armani
Aktuálna cena:
54,99 €
Bežná cena: 104,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 83,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Just Cavalli pánske, čierna farba, jednofarebné, 80OAHT05 CJ518
Bavlnené tričko Just Cavalli
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
adidas tričko pánske Stadium čierne JZ6853
adidas tričko pánske Stadium
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 48,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko Zoo York pánsky, čierna farba, s potlačou, 60690034
Bavlnené tričko Zoo York
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 35,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 35,99 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, s potlačou, 3MI5U10BD
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, s potlačou, 3MI5U10C0
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 36,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, s potlačou, 3MI5U10BG
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton pánske bavlnené tričko čierne 3N78U10C2
United Colors of Benetton pánske bavlnené tričko
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10C8
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, jednofarebné, 3BL0U10A8
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3H3WU10BJ
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske čierne 3PIEU10BS
United Colors of Benetton tričko pánske
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10C5
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 21,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10C5
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko United Colors of Benetton pánske, čierna farba, jednofarebné
Tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10BZ
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton čierna farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené čierne 3MI5U10C8
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, béžová farba, jednofarebné, 3JE1J19A5
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske fialové 3PIEU10BS
United Colors of Benetton tričko pánske
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené béžové 3N78U10C2
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton zelená farba, jednofarebné
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené biele 3MI5U10BZ
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s prímesou ľanu United Colors of Benetton ružová farba, jednofarebná
Tričko s prímesou ľanu United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 35,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko United Colors of Benetton pánske, šedá farba, jednofarebné
Tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-31%
United Colors of Benetton úpletové tričko pánske s prímesou ľanu béžové 1DC3U10BL
United Colors of Benetton úpletové tričko pánske s prímesou ľanu
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 73,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, oranžová farba, vzorované, 30CXU10A0
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené biele 3MI5U10C8
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tričko s prímesou ľanu United Colors of Benetton tmavomodrá farba, vzorované, 32UZU10A7
Tričko s prímesou ľanu United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
18,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené biele 3MI5U10C5
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené tmavomodré 3MI5U10BW
United Colors of Benetton tričko pánske bavlnené
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené tričko United Colors of Benetton pánske, béžová farba, jednofarebná, 3JE1J19A5
Bavlnené tričko United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €