Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Lauren Ralph Lauren

Bavlnený plážový plášť Lauren Ralph Lauren biela farba, 20495186

*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 269,90 € -48%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 € -6%
Farba: biela
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bavlnený plážový plášť Lauren Ralph Lauren

Plážový odev z kolekcie Lauren Ralph Lauren. Model vytvorený z hladkej látky.
- Voľný model.
- Model so šnurovaním umožňujúci reguláciu
- Dlhý rukáv.
- Model s golierom.
- Dve bočné vrecká.
- Dĺžka rukáva: 55 cm.
- Dĺžka: 81 cm.
- Šírka v podpazuší: 53 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
20495186
Farba
biela
Značka
Lauren Ralph Lauren
Výrobca

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
PPYH-BID0BB_00X
Zloženie
100 % Bavlna
Rozmery
Modelka je vysoká 175 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Melissa Odabash plážové šaty dámske biele Martina
Melissa Odabash plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
229,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 259,90 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené plážové šaty Answear.LAB biela farba
Bavlnené plážové šaty Answear.LAB
Aktuálna cena:
48,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-17%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené plážové šaty Guess biela farba, E5GP01 I3Z14
Bavlnené plážové šaty Guess
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-25%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážový odev Answear.LAB biela farba
Plážový odev Answear.LAB
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Guess plážová šatka dámska INES biela E6GK08 WE550
Guess plážová šatka dámska INES
Aktuálna cena:
84,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 94,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Max Mara Beachwear plážová košeľa dámska PITTURA biela 2616111029600
Max Mara Beachwear plážová košeľa dámska PITTURA
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážová sukňa s prímesou ľanu Melissa Odabash biela farba, Monroe
Plážová sukňa s prímesou ľanu Melissa Odabash
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld plážová sukňa dámska biela B2W46031
Karl Lagerfeld plážová sukňa dámska
Aktuálna cena:
93,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 106,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Karl Lagerfeld plážová šatka dámska biela B2W46030
Karl Lagerfeld plážová šatka dámska
Aktuálna cena:
62,99 €
Bežná cena: 95,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené plážové šaty Melissa Odabash biela farba, Annalise
Bavlnené plážové šaty Melissa Odabash
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Charo Ruiz Ibiza plážová šatka dámska Antonella biela 221209
Charo Ruiz Ibiza plážová šatka dámska Antonella
Aktuálna cena:
239,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 349,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Seafolly - Plážový odev Amnesia Kaftan
Seafolly - Plážový odev Amnesia Kaftan
82,99 €
-31%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Pedro del Hierro plážové šaty dámske biele 2963408
Pedro del Hierro plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Liu Jo plážový top dámsky biely VA6122 J4822
Liu Jo plážový top dámsky
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 48,99 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové nohavice Max Mara Beachwear viac farieb, 2516781039600
Plážové nohavice Max Mara Beachwear
Aktuálna cena:
88,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Melissa Odabash plážové šortky dámske biele Delfina
Melissa Odabash plážové šortky dámske
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnený plážový top Karl Lagerfeld biela farba, B1W46024
Bavlnený plážový top Karl Lagerfeld
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 118,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 72,99 €
-27%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Liu Jo plážové šaty dámske biele VA6130 TS125
Liu Jo plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Max Mara Beachwear plážové šortky dámske MEDEOLA biele 2616141029600
Max Mara Beachwear plážové šortky dámske MEDEOLA
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 189,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené plážové šaty Melissa Odabash biela farba, Shay
Bavlnené plážové šaty Melissa Odabash
Aktuálna cena:
249,90 €
Bežná cena: 369,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 279,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Liu Jo plážové šaty dámske biele VA6212 JS003
Liu Jo plážové šaty dámske
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 82,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Seafolly - Plážová šatka
Seafolly - Plážová šatka
50,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Melissa Odabash plážová košeľa dámska biela Billi
Melissa Odabash plážová košeľa dámska
Aktuálna cena:
169,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Charo Ruiz Ibiza plážová šatka dámska Glen biela 201301
Charo Ruiz Ibiza plážová šatka dámska Glen
Aktuálna cena:
339,90 €
Bežná cena: 489,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 489,90 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážový odev Hollister Co. biela farba, KI311-5117
Plážový odev Hollister Co.
Aktuálna cena:
26,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 30,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Max Mara Beachwear plážové šaty dámske STEPPA biele 2616221069600
Max Mara Beachwear plážové šaty dámske STEPPA
Aktuálna cena:
269,90 €
Bežná cena: 439,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Seafolly - Plážový odev
Seafolly - Plážový odev
73,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážová košeľa Melissa Odabash Gemma béžová farba,
Plážová košeľa Melissa Odabash Gemma
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 148,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové šaty Bond Eye hnedá farba, BARE647F
Plážové šaty Bond Eye
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážové nohavice Banana Moon Beachsoul čierna farba, OSMOZE.BEACHSOU
Plážové nohavice Banana Moon Beachsoul
Aktuálna cena:
78,99 €
Bežná cena: 92,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
Objavte produkty Lauren Ralph Lauren
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bavlnené plážové šaty čierna farba, 20501179
Bavlnené plážové šaty
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 399,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plážový odev Lauren Ralph Lauren zelená farba, 20523177
Plážový odev Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske ružové 20642010
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
-70%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren biela farba
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren červená farba, jemne vystužený košík, 20601062
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-60%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske červené 20401155
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren bordová farba, vystužený košík
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska tmavomodrá 20640148
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
-70%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren fialová farba
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
30,90 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren 20404051
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren fialová farba, 20501158
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske tmavomodré 20639218
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske tmavomodré 20640060
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske ružové 20642155
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska červená 20601046
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavky Lauren Ralph Lauren zelená farba, 20523253
Plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren oranžová farba, jemne vystužený košík, 20501142
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske tmavomodré 20639159
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren tmavomodrá farba, jemne vystužený košík, 20527066
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske zelené 20601004
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska ružová 20642140
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavky Lauren Ralph Lauren zelená farba, jemne vystužený košík, 20523234
Plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
62,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske čierne 20401155
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren červená farba, 20601049
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren tmavomodré 20640066
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren čierna 20636016
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-13%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren oranžová farba, jemne vystužený košík, 20501142
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,90 €
-14%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren oranžová farba, 20501051
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska tmavomodrá 20639004
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €