Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Lauren Ralph Lauren

Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren 20404051

-10%*-5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
69,99 €
Bežná cena: 129,90 € -46%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,90 € -10%
Farba: viacfarebná
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA -5 % v aplikácii.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren

Plavkové nohavičky z kolekcie Lauren Ralph Lauren. Model vytvorený zo vzorovanej látky.
- Dodatočná vrstva materiálu vo forme podšívky zvyšuje pokrytie a poskytuje dodatočný komfort počas aktivity.
- Ozdobný detail.
- Vzorovaná pletenina.
Údaje o produkte
Kód výrobcu
20404051
Farba
viacfarebná
Značka
Lauren Ralph Lauren
Výrobca

Ralph Lauren Europe Sàrl
24 route de la Galaise, 1228 Plan-Les-Ouates, Switzerland
CustomerAssistance-EU@RalphLauren.com

ID produktu
PPYH-BID0AY_MLC
Zloženie
Základná látka: 80 % Nylón, 20 % Elastan
Podšívka: 100 % Polyester
Strih
Strih spodného dielu:
klasické briefy
Driek:
regular waist
Rozmery
Modelka je vysoká 178 cm a má na sebe veľkosť 36
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.

Veľkosti uvedené v obchode boli prepočítané na štandardnú európsku tabuľku veľkostí. Na etikete dodaného produktu sa nachádza pôvodné označenie výrobcu.

Podobné produkty
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka women'secret BAMBOO vystužený košík, 6485438
Plavková podprsenka women'secret BAMBOO
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,49 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Pepe Jeans Bonnie Bottom
Plavkové nohavičky Pepe Jeans Bonnie Bottom
Aktuálna cena:
14,49 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 28,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky women'secret PACIFICO 6465394
Plavkové nohavičky women'secret PACIFICO
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,49 €
-22%
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Superdry jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Superdry
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Paul Smith čierna farba
Plavkové nohavičky Paul Smith
109,90 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Volcom
Plavkové nohavičky Volcom
Aktuálna cena:
23,45 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,90 €
-34%
Dvojdielne plavky Medicine viac farieb, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky Medicine
Aktuálna cena:
22,90 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,90 €
-71%
*-5 % s kódom: SALE
Brazílske plavkové nohavičky Roxy
Brazílske plavkové nohavičky Roxy
Aktuálna cena:
8,99 €
Bežná cena: 31,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,90 €
-21%
Dvojdielne plavky Medicine viac farieb, jemne vystužený košík
Dvojdielne plavky Medicine
Aktuálna cena:
17,90 €
Bežná cena: 34,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
Medicine plavková podprsenka dámska viacfarebná
Medicine plavková podprsenka dámska
19,90 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky women'secret JAMAICA 6465389
Plavkové nohavičky women'secret JAMAICA
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 14,49 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Roxy jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Roxy
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 41,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Chantelle
Plavkové nohavičky Chantelle
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-40%
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Billabong Tides jemne vystužený košík, ABJX300924
Plavková podprsenka Billabong Tides
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 50,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Banana Moon Lomarica viac farieb, LUMA.LOMARICA
Plavkové nohavičky Banana Moon Lomarica
43,99 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Billabong
Plavkové nohavičky Billabong
Aktuálna cena:
26,95 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
-40%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Billabong   x Coral Gardeners ABJX400966
Plavkové nohavičky Billabong x Coral Gardeners
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 62,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 34,99 €
-37%
Plavková podprsenka Roxy All About Sol mäkké košíky, ERJX305209
Plavková podprsenka Roxy All About Sol
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Rip Curl
Plavkové nohavičky Rip Curl
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 38,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,49 €
-22%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Roxy
Plavkové nohavičky Roxy
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-26%
*-5 % s kódom: SALE
Kurt Geiger London plavkové nohavičky dámske viacfarebné KGL4WBT05
Kurt Geiger London plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
45,99 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 62,99 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky HUGO 50515348
Plavkové nohavičky HUGO
Aktuálna cena:
24,95 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Roxy jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Roxy
Aktuálna cena:
26,95 €
Bežná cena: 53,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,90 €
Medicine brazílske plavkové nohavičky dámske viacfarebné
Medicine brazílske plavkové nohavičky dámske
16,90 €
-50%
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Superdry jemne vystužený košík
Plavková podprsenka Superdry
Aktuálna cena:
21,99 €
Bežná cena: 43,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 43,99 €
-40%
Medicine plavková podprsenka dámska viacfarebná
Medicine plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
11,90 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-70%
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Billabong mäkké košíky
Plavková podprsenka Billabong
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 60,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,90 €
-45%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Roxy Canarias Moderate ERJX404914
Plavkové nohavičky Roxy Canarias Moderate
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 40,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Undress Code viac farieb, 941
Plavkové nohavičky Undress Code
Aktuálna cena:
53,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Objavte produkty Lauren Ralph Lauren
-13%
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren oranžová farba, jemne vystužený košík, 20501142
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 88,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska červená 20601046
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-70%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren fialová farba
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
30,90 €
Bežná cena: 104,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,90 €
-60%
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske červené 20401155
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 97,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska čierna 20601146
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 104,99 €
-24%
*-5 % s kódom: SALE
Plavky Lauren Ralph Lauren zelená farba, jemne vystužený košík, 20523234
Plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
62,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren fialová farba, jemne vystužený košík, 20501239
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-10%
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske tmavomodré 20640060
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €
-11%
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske čierne 20401155
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 97,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 69,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska ružová 20642140
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren fialová farba, 20501158
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
56,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 59,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska tmavomodrá 20640148
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 111,99 €
-14%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren oranžová farba, 20501051
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,90 €
-14%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren oranžová farba, 20501051
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska tmavomodrá 20639004
Lauren Ralph Lauren plavková podprsenka dámska
Aktuálna cena:
92,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 97,99 €
-70%
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren biela farba
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren červená farba, 20601049
Plavkové nohavičky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 109,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 76,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren oranžová farba, jemne vystužený košík, 20501142
Plavková podprsenka Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Plavky Lauren Ralph Lauren zelená farba, 20523253
Plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
61,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 65,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske tmavomodré 20639159
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske ružové 20642155
Lauren Ralph Lauren plavkové nohavičky dámske
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 119,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 82,99 €
*-5 % s kódom: SALE
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren tmavomodré 20640066
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren čierna 20636016
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren biele 20601016
Dámske jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren bordová farba, vystužený košík
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-11%
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske ružové 20642010
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 179,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Plážový odev Lauren Ralph Lauren zelená farba, 20523177
Plážový odev Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-14%
*-5 % s kódom: SALE
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren tmavomodrá farba, jemne vystužený košík, 20527066
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*-5 % s kódom: SALE
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske tmavomodré 20639218
Lauren Ralph Lauren jednodielne plavky dámske
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-12%
*-5 % s kódom: SALE
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren čierna farba, jemne vystužený košík, 20601062
Jednodielne plavky Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €