Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
5.0

Bunda Tommy Jeans zelená farba, prechodná, DW0DW20962

-25%
Aktuálna cena:
76,99 €
Bežná cena: 139,90 € -44%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 € -25%
Farba: zelená
Zvoľte veľkosť
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Bunda Tommy Jeans

Bunda z kolekcie Tommy Jeans. Jemne zateplený model vyrobený z prešívanej látky. Polyester poskytuje väčšiu odolnosť proti pokrčeniu.
- Tento model je čiastočne vyrobený z recyklovaného polyesteru.
- Jednoduchý strih.
- Zapínanie na zips.
- Dve všité bočné vrecká, zapínané na patentku.
- Ľahko izolovaný model na podšívke.
- Dĺžka: 63 cm.
- Šírka v podpazuší: 57 cm.
- Veľkosti pre rozmer: S.
Vlastnosti produktu
Výplň
syntetická
Kapucňa
bez kapucne
Podšívka
syntetická
Údaje o produkte
Kód výrobcu
DW0DW20962
Farba
zelená
Značka
Tommy Jeans
Výrobca

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
9BYA-KUD01R_97X
Zloženie
1. látka: 100 % Polyester
2. látka: 100 % Recyklovaný polyester
Strih
Strih:
regular fit
Rozmery
Modelka je vysoká 177 cm a má na sebe veľkosť S
Štandardná veľkosť
Odporúčame zvoliť veľkosť, ktorú bežne nosíte.
Podobné produkty
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Jeans zelená farba, zimná, DW0DW21625
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans béžová farba, DW0DW18312
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans zelená farba, prechodná, oversize, DW0DW22046
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Jeans zelená farba, prechodná, oversize, DN0DN00097
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans zelená farba, zimná, oversize, DW0DW21624
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Jeans zelená farba, zimná, DW0DW21619
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda adidas x Farm Rio zelená farba, prechodná, oversize, KD4611
Bunda adidas x Farm Rio
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Luisa Spagnoli bunda dámska bavlnená s elastanom Vernet zelená 542946
Luisa Spagnoli bunda dámska bavlnená s elastanom Vernet
Aktuálna cena:
349,90 €
Bežná cena: 539,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 369,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
JOYINME prešívaná bunda dámska Aiko zelená Aiko
JOYINME prešívaná bunda dámska Aiko
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Marc O'Polo zelená farba, prechodná, 506008070301
Bunda Marc O'Polo
Aktuálna cena:
118,99 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 239,90 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Abercrombie & Fitch dámska, zelená farba, prechodná, oversize
Bunda Abercrombie & Fitch
Aktuálna cena:
72,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Dickies dámska, zelená farba, zimná
Bunda Dickies
Aktuálna cena:
66,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Answear.LAB dámska, zelená farba, prechodná
Bunda Answear.LAB
Aktuálna cena:
38,99 €
Bežná cena: 77,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
-36%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Answear.LAB dámska, zelená farba, prechodná
Bunda Answear.LAB
Aktuálna cena:
94,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Emporio Armani dámska, zelená farba, prechodná, oversize, 3D2B85 2NGXZ
Bunda Emporio Armani
Aktuálna cena:
409,90 €
Bežná cena: 869,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 429,99 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda G-Star Foundation pdd zelená farba, prechodná, D26954-D518
Bunda G-Star Foundation pdd
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 92,99 €
Medicine prešívaná bunda dámska zelená
Medicine prešívaná bunda dámska
65,90 €
-18%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Alpha Industries MA-1 TT 141041 01 dámsky, zelená farba, prechodná
Bunda Alpha Industries MA-1 TT 141041 01
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 169,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Blauer DOVE zelená farba, zimná, oversize, BLDB02104
Bunda Blauer DOVE
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 379,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda MUNTHE LIZETTA zelená farba, prechodná, 253150925301
Bunda MUNTHE LIZETTA
Aktuálna cena:
199,90 €
Bežná cena: 349,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Barbour bunda dámska bavlnená BEADNELL zelená LWX1403
Barbour bunda dámska bavlnená BEADNELL
369,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Páperová bunda Tommy Hilfiger zelená farba, zimná, WW0WW43581
Páperová bunda Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová vesta Calvin Klein Jeans zelená farba, zimná, LV044D522G
Páperová vesta Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
159,90 €
Bežná cena: 299,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 169,90 €
-33%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Marc O'Polo béžová farba, zimná, 509103970141
Páperová bunda Marc O'Polo
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 279,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 209,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Simona Corsellini zelená farba, prechodná, oversize, P25CPGB001
Bunda Simona Corsellini
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 409,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 219,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Calvin Klein Jeans zelená farba, prechodná, LV147E514G
Bunda Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
97,99 €
Bežná cena: 149,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 109,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Lauren Ralph Lauren zelená farba, prechodná, 297P10874
Bunda Lauren Ralph Lauren
Aktuálna cena:
209,90 €
Bežná cena: 359,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 229,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
The North Face trekingová bunda dámska Woven zelená NF0A8ER2JV41
The North Face trekingová bunda dámska Woven
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 116,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Miss Sixty zelená farba, zimná, oversize, 6S4YJ00500
Páperová bunda Miss Sixty
Aktuálna cena:
279,90 €
Bežná cena: 489,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 299,90 €
Objavte produkty Tommy Jeans
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans béžová farba, DW0DW18312
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans zelená farba, prechodná, oversize, DW0DW22046
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
91,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans zelená farba, zimná, oversize, DW0DW21624
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-13%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Jeans zelená farba, zimná, DW0DW21625
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Jeans zelená farba, prechodná, oversize, DN0DN00097
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Jeans zelená farba, zimná, DW0DW21619
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans čierna farba, prechodná, oversize, DW0DW22046
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
104,99 €
Bežná cena: 179,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans bunda bomber dámska tmavomodrá DW0DW22919
Tommy Jeans bunda bomber dámska
199,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans čierna farba, zimná, DW0DW21619
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
-26%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans oranžová farba, prechodná, oversize, DW0DW20960
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
109,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans červená farba, zimná, DW0DW21617
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans biela farba, zimná, DW0DW21618
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans biela farba, zimná, DW0DW21617
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 249,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Jeans čierna farba, prechodná, oversize, DW0DW21669
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
126,95 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-19%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans prechodná bunda dámska ružová DW0DW20672
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
82,99 €
Bežná cena: 129,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 102,99 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans prechodná bunda dámska rifľová modrá DW0DW22898
Tommy Jeans prechodná bunda dámska rifľová
99,90 €
*-25 % s kódom: SALE
Tommy Jeans bunda dámska modrá DW0DW22908
Tommy Jeans bunda dámska
159,90 €
-10%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans dámska, čierna farba, zimná, DW0DW18313
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
106,99 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 119,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Jeans béžová farba, zimná, DW0DW22053
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 209,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans červená farba, zimná, DW0DW21623
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
149,90 €
Bežná cena: 289,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 159,90 €
-30%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans bunda dámska rifľová tmavomodrá DW0DW22719
Tommy Jeans bunda dámska rifľová
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 80,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans čierna farba, zimná, DW0DW20958
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 77,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans čierna farba, prechodná, DW0DW21188
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
55,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 58,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans dámska, čierna farba, zimná, DW0DW18312
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 229,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Páperová bunda Tommy Jeans béžová farba, DW0DW18312
Páperová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
139,90 €
Bežná cena: 259,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 149,90 €
-14%
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda s prímesou vlny Tommy Jeans ružová farba, prechodná, oversize, DW0DW21662
Bunda s prímesou vlny Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 239,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Bunda Tommy Jeans béžová farba, prechodná, DW0DW22044
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
109,90 €
Bežná cena: 199,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
-15%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Tommy Jeans prechodná bunda dámska čierna DW0DW22325
Tommy Jeans prechodná bunda dámska
Aktuálna cena:
75,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 89,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Bunda Tommy Jeans hnedá farba, zimná, DW0DW21967
Bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
119,90 €
Bežná cena: 219,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 129,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Rifľová bunda Tommy Jeans modrá farba, prechodná, oversize, DW0DW21063
Rifľová bunda Tommy Jeans
Aktuálna cena:
77,99 €
Bežná cena: 139,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 78,99 €