Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
4.0

Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, vzorovaná, 3X7YG2017

*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 € -46%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 € -6%
Farba: sivá
Detská mikina United Colors of Benetton béžová farba, s kapucňou, vzorovaná, 3X7YG2017
Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, vzorovaná, 3X7YG2017
Zvoľte veľkosť
SUMMER SALE AŽ -50 %

*Zľava 5 % na vybrané produkty s kódom: SUMMER pri nákupe za min. 89 €. Ďalšie zľavy v appke!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Detská mikina United Colors of Benetton

Detská mikina s kapucňou z kolekcie United Colors of Benetton. Model vyrobený zo vzorovanej pleteniny. Model vyrobený z mimoriadne príjemného materiálu s vysokým obsahom bavlny.
Dostupné veľkosti sú prepočítané z talianského číslovania od výrobcu na štandardné európske číslovanie. Objednaná veľkosť sa môže líšiť od veľkosti uvedenej na oblečení (IT 38/XXS = EU XS).Pre správny výber rozmeru si vopred pozrite tabuľku veľkostí.







- Dress Safe je rad výrobkov, ktoré sa vyrábajú bez použitia chemikálií, ako sú ťažké kovy alebo zdraviu škodlivých farbív. Okrem toho sú tieto výrobky bezpečné pre malé deti, pretože neobsahujú malé časti.
- Voľný strih pre voľnosť pohybu.
- Vpredu praktické vrecko.
- Strih rukávov so zníženou líniou ramien neobmedzuje pohyb.
- Tenká, elastická pletenina.
- Rukávy a spodný okraj zakončené lemom na ochranu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.
- Dĺžka rukáva (meraná od kapucne): 43 cm.
- Dĺžka: 43 cm.
- Šírka v podpazuší: 42 cm.
- Veľkosti uvedené pre: 104 cm.
Vlastnosti produktu
Kapucňa
s kapucňou
Údaje o produkte
Kód výrobcu
3X7YG2017.P.seasonal
Farba
sivá
Značka
United Colors of Benetton
Výrobca

Benetton Group S.r.l. 
Via Villa Minelli,1 31050 
Ponzano Veneto Treviso Italy
customer.care@benetton.com

ID produktu
9BYA-BLB0BW_09X
Zloženie
Základná látka: 60 % Bavlna, 40 % Polyester
Prvky: 48 % Bavlna, 30 % Polyester, 22 % Viskóza
Strih
Výstrih:
s integrovanou kapucňou
Podobné produkty
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 3J73C205C
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,95 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3UNIG10II
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
9,95 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3J68G10KN
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 3YBPG2018
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, melanžová, 3NBMC205A
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-12%
*-15 % s kódom: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3J73G200W
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina s kapucňou detská bavlnená sivá 3M42G10MH
United Colors of Benetton mikina s kapucňou detská bavlnená
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-50%
*-15 % s kódom: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, vzorovaná, 3WITC10N6
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, vzorovaná, 3J70G10KF
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3BC1G10IN
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 3WITC2054
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3FWYG10FN
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
9,95 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
Detská mikina Polo Ralph Lauren šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 323979316001
Detská mikina Polo Ralph Lauren
114,90 €
-17%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina Calvin Klein Jeans šedá farba, jednofarebná, IU0IU00570
Detská mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 38,99 €
-23%
Detská bavlnená mikina Coccodrillo šedá farba, s potlačou, EVERYDAY BOY
Detská bavlnená mikina Coccodrillo
Aktuálna cena:
9,99 €
Bežná cena: 14,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-19%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina Tommy Hilfiger šedá farba, s kapucňou, melanžová, KB0KB10028
Detská mikina Tommy Hilfiger
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 51,99 €
-47%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina Levi's MINI BATWING PULL OVER HOO šedá farba, s kapucňou, jednofarebná, 8EK422
Detská mikina Levi's MINI BATWING PULL OVER HOO
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina Levi's VARSITY ROWING HOODIE šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 9EM573
Detská mikina Levi's VARSITY ROWING HOODIE
Aktuálna cena:
24,95 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 49,90 €
-29%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina Mayoral šedá farba, jednofarebná, 820
Detská mikina Mayoral
Aktuálna cena:
18,90 €
Bežná cena: 26,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina Polo Ralph Lauren šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 322981325001
Detská bavlnená mikina Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
70,99 €
Bežná cena: 114,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 75,99 €
-50%
*-15 % s kódom: SUMMER
Detská bavlnená mikina Guess šedá farba, s kapucňou, vzorovaná, L5BQ04 KAD74
Detská bavlnená mikina Guess
Aktuálna cena:
35,49 €
Bežná cena: 70,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 70,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina Calvin Klein Jeans šedá farba, s potlačou, IB0IB02599
Detská bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
36,99 €
Bežná cena: 80,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-16%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina Calvin Klein Jeans šedá farba, s potlačou, IB0IB02619
Detská bavlnená mikina Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
34,99 €
Bežná cena: 73,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina adidas šedá farba, s kapucňou, JW4976
Detská mikina adidas
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina Puma šedá farba, s kapucňou, s potlačou
Detská mikina Puma
Aktuálna cena:
22,99 €
Bežná cena: 45,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina Mayoral šedá farba, s kapucňou, s nášivkou, 7402
Detská mikina Mayoral
Aktuálna cena:
21,90 €
Bežná cena: 32,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 22,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina Bobo Choses Lucky Clover šedá farba, vzorovaná, 225AC041
Detská bavlnená mikina Bobo Choses Lucky Clover
Aktuálna cena:
37,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 39,99 €
-13%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina Coccodrillo šedá farba, vzorovaná, YETI BOY KIDS
Detská bavlnená mikina Coccodrillo
Aktuálna cena:
6,49 €
Bežná cena: 11,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 7,49 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina Puma šedá farba, s kapucňou, s potlačou
Detská mikina Puma
Aktuálna cena:
23,45 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 46,90 €
Objavte produkty United Colors of Benetton
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina s kapucňou detská bavlnená sivá 3M42G10MH
United Colors of Benetton mikina s kapucňou detská bavlnená
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 25,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 3WITC2054
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 33,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
*-15 % s kódom: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3BC1G10IN
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, vzorovaná, 3J70G10KF
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, melanžová, 3NBMC205A
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3J68G10KN
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-50%
*-15 % s kódom: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, vzorovaná, 3WITC10N6
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 31,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3FWYG10FN
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
9,95 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-12%
*-15 % s kódom: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3J73G200W
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 3J73C205C
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,95 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 27,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton šedá farba, s kapucňou, s potlačou, 3YBPG2018
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 27,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton šedá farba, s potlačou, 3UNIG10II
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
9,95 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton fialová farba, s potlačou, 32N4G10KO
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton fialová farba, s kapucňou, vzorovaná, 3J68G2014
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton bordová farba, s kapucňou, s potlačou, 32N4C204U
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
25,99 €
Bežná cena: 45,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 26,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton červená farba, s potlačou, 3J70G10JY
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina detská bavlnená tyrkysová 3NBMC10SB
United Colors of Benetton mikina detská bavlnená
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 21,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Mikina pre bábätká United Colors of Benetton zelená farba, s kapucňou, s potlačou, 3PANG2010
Mikina pre bábätká United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
9,95 €
Bežná cena: 19,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 19,90 €
-10%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton tmavomodrá farba, s potlačou, 3J70G10LJ
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
16,99 €
Bežná cena: 21,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton modrá farba, s kapucňou, s potlačou, 3WITG2015
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
17,99 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 18,99 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton žltá farba, s kapucňou, s potlačou, 3J68G200Z
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,95 €
Bežná cena: 29,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,90 €
-50%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton tyrkysová farba, s potlačou, 3J68C10PZ
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,49 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton zelená farba, s kapucňou, vzorovaná, 3J68G2014
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
-11%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
United Colors of Benetton mikina detská bavlnená žltá 3NBMC10SB
United Colors of Benetton mikina detská bavlnená
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 16,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton béžová farba, s potlačou, 3EB5G10L5
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 28,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
-15%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton zelená farba, s potlačou, 3J70G10JY
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 21,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 12,99 €
-12%
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton oranžová 3NBMG10M9
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 22,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton tyrkysová farba, s potlačou, 3J68G10KN
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
10,99 €
Bežná cena: 19,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská mikina United Colors of Benetton čierna farba, s kapucňou, melanžová, 3NBMC205A
Detská mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % Kód: SUMMER
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton modrá farba, s kapucňou, s potlačou, 3J68G200Q
Detská bavlnená mikina United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
12,99 €
Bežná cena: 24,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €