Prejsť na obsah

Answear Club

logo answear
Under Armour

Detské tenisky Under Armour BPS Rogue 5 AL. čierna farba, 3028268

-50%*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Aktuálna cena:
30,49 €
Bežná cena: 60,99 € -50%
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 € -50%
Farba: čierna
Detské tenisky Under Armour BPS Rogue 5 AL. zelená farba, 3028268
Detské tenisky Under Armour BPS Rogue 5 AL. čierna farba, 3028268
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %

*-5 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom: SALE. EXTRA -10 % v APLIKÁCII.

FINAL SALE %
Stiahnuť aplikáciu
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodín
VRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dní

Detské tenisky Under Armour BPS Rogue 5 AL.

Detská športová obuv z kolekcie Under Armour vyrobená z textilnej látky. Model s textilným vnútrom, ktorý je pohodlný pre nohu a uľahčuje udržiavanie obuvi v čistote.
- Zaoblená, jemne spevnená špička.
- Vystužená päta poskytuje výbornú podporu pre členok a pätu.
- Elastické šnúrky uľahčujú obúvanie a vyzúvanie.
- Penová podrážka poskytuje mäkší pocit, ako aj dodatočné odpruženie.
- Textilné vnútro je príjemné pre chodidlo a uľahčuje udržiavanie obuvi v čistote.
- Dĺžka vložky: 18,5 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 30.
Vlastnosti produktu
Profil
nízky
Údaje o produkte
Kód výrobcu
3028268
Farba
čierna
Značka
Under Armour
Výrobca

Under Armour Europe B.V.
Stadionplein 10, 1076CM Amsterdam, Netherlands
eucustomercompliance@underarmour.com

ID produktu
PPYA-OBB05G_99X
Zloženie
Zvršok: Syntetická látka, Textil
Vnútro: Textil
Podrážka: Syntetická látka
Podobné produkty
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Under Armour BPS Pursuit 4 AC čierna farba, 3028266
Detské tenisky Under Armour BPS Pursuit 4 AC
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-50%
Detské tenisky Under Armour BPS Assert 10 AC čierna farba, 3026183
Detské tenisky Under Armour BPS Assert 10 AC
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Under Armour BGS Pursuit 4 čierna farba, 3028267
Detské tenisky Under Armour BGS Pursuit 4
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
Geox sneakers detské SPRINTYE čierne J66GBB.0119J
Geox sneakers detské SPRINTYE
41,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 S čierna farba
Detské tenisky adidas TERREX TERREX VOYAGER 21 S
Aktuálna cena:
44,99 €
Bežná cena: 64,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
Geox sneakers detské PRO-RAN čierne J65P7F.01454
Geox sneakers detské PRO-RAN
52,90 €
Geox sneakers detské PRO-RAN FAST IN čierne J667JA.0FUM8
Geox sneakers detské PRO-RAN FAST IN
57,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské topánky Skechers GO RUN ELEVATE 2.0-FIND MY LI čierna farba, 404050N
Detské topánky Skechers GO RUN ELEVATE 2.0-FIND MY LI
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 49,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 33,99 €
-50%
Detské tenisky Under Armour BPS Assert 10 AC 3026183
Detské tenisky Under Armour BPS Assert 10 AC
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-12%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Geox ACTIVART ILLUMINUS oranžová farba, J45LYA.0149J
Detské tenisky Geox ACTIVART ILLUMINUS
Aktuálna cena:
46,99 €
Bežná cena: 68,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Under Armour BPS Rogue 5 AL. zelená farba, 3028268
Detské tenisky Under Armour BPS Rogue 5 AL.
Aktuálna cena:
30,49 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €
-21%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské plavkové šortky Calvin Klein Jeans biela farba, KV0KV00053
Detské plavkové šortky Calvin Klein Jeans
Aktuálna cena:
32,99 €
Bežná cena: 58,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 41,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Wheat košeľa dojčenská bavlnená modrá 6658-430-GOTS
Wheat košeľa dojčenská bavlnená
Aktuálna cena:
28,99 €
Bežná cena: 46,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské nohavice United Colors of Benetton béžová farba, jednofarebné, 4QNJCE03U
Detské nohavice United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
19,99 €
Bežná cena: 39,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 20,99 €
BOSS tepláková dojčenská s bavlnou béžová J53305
BOSS tepláková dojčenská s bavlnou
154,90 €
-40%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská mikina Puma šedá farba, s kapucňou, s potlačou
Detská mikina Puma
Aktuálna cena:
13,99 €
Bežná cena: 46,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 23,45 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská mikina Guess tmavomodrá farba, s nášivkou
Detská mikina Guess
Aktuálna cena:
41,99 €
Bežná cena: 54,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 45,99 €
-28%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral béžová farba, vzorovaná, 2102
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral
Aktuálna cena:
9,90 €
Bežná cena: 21,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,90 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton šedá farba, jednofarebný
Detská bavlenná polokošeľa United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
13,90 €
Bežná cena: 15,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 13,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Converse Chuck Taylor All Star 2V žltá farba, A11466C
Detské tenisky Converse Chuck Taylor All Star 2V
Aktuálna cena:
30,99 €
Bežná cena: 44,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 31,99 €
*-15 % s kódom: SALE
Calvin Klein Jeans tričko detské bavlnené biele LVCKTJA40B
Calvin Klein Jeans tričko detské bavlnené
26,99 €
-24%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral biela farba, vzorovaná, 6168
Detská bavlnená polokošeľa Mayoral
Aktuálna cena:
18,90 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 24,90 €
*-15 % s kódom: SALE
Konges Sløjd polo tričko detské bavlnené MIO KNIT POLO GOTS béžové KS105486
Konges Sløjd polo tričko detské bavlnené MIO KNIT POLO GOTS
54,90 €
-29%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské ľanové sako United Colors of Benetton tmavomodrá farba, 23WBCW00A
Detské ľanové sako United Colors of Benetton
Aktuálna cena:
20,99 €
Bežná cena: 59,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 29,95 €
-33%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská bavlnená šiltovka Jamiks vzorovaná
Detská bavlnená šiltovka Jamiks
Aktuálna cena:
7,99 €
Bežná cena: 23,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 11,99 €
*EXTRA -10 % s kódom:SALE
Detská súprava Polo Ralph Lauren tmavomodrá farba, 322B14079002
Detská súprava Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
129,90 €
Bežná cena: 159,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 139,90 €
-11%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské bavlnené tričko Guess tmavomodrá farba, jednofarebné, L6GI02 K8HM4
Detské bavlnené tričko Guess
Aktuálna cena:
15,99 €
Bežná cena: 28,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 17,99 €
-48%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské rifle Tartine et Chocolat TZ22061
Detské rifle Tartine et Chocolat
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 99,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 61,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské polo tričko s dlhým rukávom Mayoral červená farba, vzorovaná, 4119
Detské polo tričko s dlhým rukávom Mayoral
Aktuálna cena:
14,99 €
Bežná cena: 24,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 15,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detská bavlnená košeľa s dlhým rukávom Polo Ralph Lauren žltá farba, s potlačou, 323A96609001
Detská bavlnená košeľa s dlhým rukávom Polo Ralph Lauren
Aktuálna cena:
50,99 €
Bežná cena: 74,90 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 53,99 €
Objavte produkty Under Armour
-50%
Detské tenisky Under Armour BPS Assert 10 AC čierna farba, 3026183
Detské tenisky Under Armour BPS Assert 10 AC
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
-50%
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Under Armour BGS Pursuit 4 čierna farba, 3028267
Detské tenisky Under Armour BGS Pursuit 4
Aktuálna cena:
33,99 €
Bežná cena: 68,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 68,99 €
*EXTRA -5 % s kódom: SALE
Detské tenisky Under Armour BPS Pursuit 4 AC čierna farba, 3028266
Detské tenisky Under Armour BPS Pursuit 4 AC
Aktuálna cena:
31,99 €
Bežná cena: 63,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 32,99 €
-50%
Detské tenisky Under Armour BPS Assert 10 AC 3026183
Detské tenisky Under Armour BPS Assert 10 AC
Aktuálna cena:
27,99 €
Bežná cena: 55,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 55,99 €
Detské tenisky Under Armour BPS Rogue 5 AL.
Aktuálna cena:
30,49 €
Bežná cena: 60,99 €
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy: 60,99 €