- Answear
- Ona
- Obuv
- Členkové topánky
- Dr. Martens - Kožené topánky Chelsea 2976 Quad








Dr. Martens3.5
Dr. Martens - Kožené topánky Chelsea 2976 Quad DM24687001.Quad-BLACK,
*-15 % s kódom: SALE
259,90 €
Farba: čierna
Zvoľte veľkosť
FINAL SALE %
*-15 % na vybrané produkty pri nákupe za min. 89 € s kódom. SALE. EXTRA zľavy v aplikácii.
DOPRAVA ZADARMO od 60 €
Odoslanie aj do 24 hodínVRÁTENIE A REKLAMÁCIA
Vrátenie do 30 dníDr. Martens - Kožené topánky Chelsea 2976 Quad
Topánky Chelsea z kolekcie Dr. Martens. Model vytvorený z prírodnej kože.
- Zaoblená, spevnená špička.
- Profilovaná podrážka.
- Spevnená päta.
- Kožená vložka.
- Komfortné vnútro.
- Model na platforme.
- Výška platformy: 5 cm.
- Dĺžka vložky: 24 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 37.
- Profilovaná podrážka.
- Spevnená päta.
- Kožená vložka.
- Komfortné vnútro.
- Model na platforme.
- Výška platformy: 5 cm.
- Dĺžka vložky: 24 cm.
- Veľkosti pre rozmer: 37.
Vlastnosti produktu
- Vložka
- prírodná koža
Údaje o produkte
- Kód výrobcu
- DM24687001
- Farba výrobcu
- BLACK
- Farba
- čierna
- Značka
- Dr. Martens
- ID produktu
- 99KK-OBD0A2_99X
Zloženie
Zvršok: Prírodná koža
Vnútro: Textil, Prírodná koža
Podrážka: Syntetická látka
Dámske kožené topánkyTopánky na platformeDámske bežecké topánkyZimné športové topánky dámskeDámske členkové topánky na opätkuČierne čižmyKovbojské čižmyČižmy nad kolenáHnedé čižmyDámske kožené čižmyElegantné členkové čižmyBirkenstock Dámske Členkové topánkyBoss Dámske Členkové topánkyChiara Ferragni Dámske Členkové topánkyCoach Dámske Členkové topánkyDesigual Dámske Členkové topánkyElisabetta Franchi Dámske Členkové topánkyGant Dámske Členkové topánkyGeox Dámske Členkové topánkyHugo Dámske Členkové topánky
Podobné produkty
Objavte produkty Dr. Martens




































